Jump to content

Aromamizer

Members
 • Content count

  30
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Aromamizer

 1. Sunwell ma ta jedną przewagę, że ma lepsze raty. X1 obecnie to jest trochę strzał w kolano. Owszem realm jest świeży i jest boom, ale tak samo było z Medivhem, a już go nie ma. Bo na X1 ratach grają w zasadzie hardkorowcy, których na koniec zostaje 1k i serwer umiera. Gdyby nie te raty sam bym tam pograł poważniej (wbilem parę lvli). Szkoda czasu na męczarnie z tymi ratami , na dodatku który się ugniatało przez 8 lat. tym bardziej że to prywatny serwer, dzisiaj jest,jutro go nie ma.
 2. Jak serwer będzie na ratach X1( a z tego co wiem to tak ma być chyba?) to nie wróżę im jakiegoś sukcesu. Będą grali tylko hardkorowcy, bo nikt inny nie będzie robił po raz 1000 pre tbc na takich ratach. Medivh z X1 ratami, też szybko poległ, nie osiągając w połowie takiego wyniku jak Nightbane. Dodatkowo sunwellu ich uprzedził i podebrał trochę ludzi. Jakościowo wydaje się lepszy, ale nie wiadomo jak będzie wyglądało to w praniu i czy ustoi dłużej niż 3 dni. Sam bym sprawdził, ale raty X1 dyskwalifikuja to z miejsca.
 3. Chętnie wymienię maga 3.150 gs, full profesje na Angratharze po stronie hordy na Rogue również w hordzie, obojętnie jaki gear byle 80 lvl.
 4. Czyżby to była mowa o Momentum ?
 5. Krótka piłka Pany, dzieje się coś na tym Medivhie? Warto zaczynać?
 6. teraz bardziej oficjalnie- Felmyst - Dziś o 22:04 @everyone We are currently working our provider to increase the server's maximum bandwith. We thank you for your patience.
 7. Tylko takie coś, oficjalnie nikt na disco nic nie napisal. A to sie wyświetla na serwerze.
 8. wrzucili takie cos na discorda i wychodzi na to, ze server działa, chyba ze expia na innym jakims
 9. Tez mam ciągle unable, na disco piszą niektórzy, że są w kolejce. Kurde, każdy śmiał sie z Wargate, a oni jako jedyni otworzyli o czasie i w ogole coś otworzyli
 10. Jaki był realm ? bo nie zdążyłem skopiować, a teraz nie da rady sprawdzic
 11. Czy mi się wydaje czy to sam Lemonhaze?
 12. Mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat tego serwera? Warto się w to pakować? Interesuje mnie głównie PVE. Jak to tam wygląda w porównaniu np do Wargate?
 13. Jaka rozgrywka? Pve gorzej oskryptowane niż na hg? Czy itemy za dotacje? Chyba tylko pvp horda vs horda,ale to moim zdaniem za 40 zł to średni interes. A blendzior Twoja wypowiedź mnie w ogóle nie dziwi,bo dla Ciebie nawet jakiś superfun tbc skrypt,byłby super serwerem, bo Twoim kompleksem od chyba 3 miesięcy albo dłużej był Wargate.
 14. Tydzień chyba za długo. Info z discorda od Adweriego: @everyone Hello again, we have good information for you. Server will be online on 10th April (7pm CET). Around same time we'll open forum and website.Your progress will be at the same point as it was March 18th. More information on discord soon. PS. Why monday? Koostosh want to be there and that's it.
 15. Świeże info z discorda od Koostosha: Koostosh - Wczoraj o 18:49 @everyone Doctor N is working on new forum and website with no copyrighted artwork, he is doing it in his free time so cannot tell when be finished. We just sent and order for new dedicated machine to run the game we are going to bring you HG back no matter what, we dont wana waste everything we done all that years believe me, we want this server up more than you do we do not place any deadline unless we are sure we can handle it in time
 16. Kuro na discordzie napisał o 8 rano, ze info ma być jutro. Kuro - Dziś o 08:23 We're working on something, you'll all know about it tomorrow.
 17. poprawili ten serwer? Bo na filmiku strone-2 wstecz to wygląda to gorzej niż tragicznie
 18. Mi to się wydaje, że to zamknięcie ma związek właśnie z tym. Film wrzucony 20, tak jak post Nasgotha o zamknięciu serwera. Co myślicie?
 19. Niee, oni prowadzą inna politykę trochę, nie chcą dużego hajpa na serwer. Bo z tego co pisali serwer pomiesci 3k osób, a potem bedą musieli mapy obcinać, to też sie nie reklamują w ogole. Mi też się wydaje, że do 4 sie nie wyrobią, bo jeszcze zostało pare hero i kilka instancji.
 20. 28 stycznia pierwszy termin, ale pisal Koostosh na forum, że im testowanie srednio idzie i jak się nie wyrobią do 4 lutego, to prawdopodobnie trzeba bedzie czekać do marca bo ma egzaminy.
 21. Jego problemem jest to, że jest Polski a jak Polski to nie może być dobry. Pamiętam parę lat temu, jak wszyscy pisali na worldzie, że CC startuje i zmiecie HG z ziemii, że to koniec, a póki co mineło 3 lata i Hellground jest jedynym serwerem. Przydałoby się wipe tylko, bo ciężko sie ubrać groszkowi, tymbardziej jak hero od revered.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.