Jump to content

monelf

Members
 • Content count

  27
 • Joined

 • Last visited

About monelf

 • Rank
  0.5 użytkownika

Recent Profile Visitors

201 profile views
 1. hmm, no tak śmieszne, mówisz szkoda strzępić ryja a piszesz bezsensowne posty nic nie wnosząc, ja już mam zajęcie, nie muszę sobie niczego szukać. Dziękuje.
 2. Cześć! Chce rozwijać dawny projekt WOLTK 3.3.5 bo to co się dzieje na scenie jest średnie, zważywszy na fakt "Zmartwychwstania" sunwella który miał być bombą graczy wypadł okropnie kiepsko, i raczej dużo wskazuje na to że z czasem padnie szybko, wystarczy popatrzeć na administracje.. ciągłe kicki, lipa z shopem nastawiona na hajs itd.. Projekt będzie miał idea dawnego sunwella ale z pewnymi poprawkami etc, tak aby poprawić co było do poprawienia i dać to czego zabrakło. DEV'ów mamy, serwery są, a więc kogo nam brakuje: - Global moderatorów którzy będą mogli sprawnie porządkować forum i aktywnie uczestniczyć w rozwoju serwera. - Reklamerów którzy aktywnie zadbają o to abyśmy mogli ściągnąć jak największą grupę potencjalnych odbiorców, i pokazać nasz serwer w jak najlepszej odsłonie. - Pomysłodawców którzy zadbają o to aby na serwerze się nie zrobiło nudo i dyskutowali z graczami o przyszłych aktualizacjach. - Testerów którzy dobrze znają dodatek lubią się bawić w grze i będą wstanie wskazać najbardziej niedopracowany błąd. - Pisarzy którzy aktywnie będą mogli opisywać ciekawostki i niusy z serwera jak i aktywnie prowadzić opowiastki i ciekawostki z wowa na swoim profilu/dziale. Od razu mówię poszukuje ludzi na dłużej którzy są wstanie pomóc przy rozwoju i finalnie przy wystartowaniu, oraz dalszym utrzymaniem poziomu. Jak pewnie każdy się domyśla działamy na początku non-profit, oczywiście czasem zdarzą się też wynagrodzenia dla ludzi którzy naprawdę się poświęcą w rozwój. Ale głównym celem jest osiągnięcie dobrej marki. Co wymagamy: - Chęci, dużo chęci - Poświęcenia i dążenia do celu - Samodoskonalenia się - Minimalnego obycia się z wiedzą na danym stanowisku - Dojrzałości emocjonalnej Proszę kierować zgłoszenia na PW: Imię: Wiek: Znajomość dodatku: Dział: (mod,reklama, pisarz ,tester) Opis: Klika zdań - Opisz siebie, kim jesteś, co robisz, jak znalazłeś się w Wowi, i jak byś chciał aby nasza współpraca dalej wyglądała. Zapraszam wszystkich do wysyłania zgłoszeń! Nie masz wiedzy? chcesz się doszkalać i szukać rozwiązań wnieść coś dobrego do projektu napisz! i zacznij z nami przygodę!
 3. Serwer stoi, jak już wspominałem nie mamy zamiaru go zamykać bo nie ma x ludzi. Mamy aktywnych graczy około 10, którzy grają o różnych porach, bo chcą. Obecnie pracujemy na pewną formą wypromowania serwera aby ludzi trochę do nas dołączyło.
 4. monelf

  Jaki Serwer?

  Cenimy? przecież wszystko jest za free, w przypadku woltk jest tylko odwzorowany shop/bazar. w przypadku potencjalnego serwera nie było by nic, związanego z jakimikolwiek płatnościami. Zaplecza -> skąd to możesz wiedzieć skoro nikogo z nas nie znasz, a sugerowanie się tym co sobie tam "wymyślisz" jest mało interesujące. Wizji/pomysłu -> Pomysł i wizja zawsze jest , a to że chcemy skonfrontować i poznać pewne aspekty innych graczy wow'a to chyba nie jest zbrodnia?:) To że ludzie stworzyli serwery i się podali nie oznacza że każdy taki jest, jest różnica pomiędzy "ludźmi" a "ludźmi. Rozumiem że według Ciebie każdy kto chce w jakiś sposób się utożsamić i rozpocząć prace nad "własnym" serwerem jest zerem który nic nie osiągnie? - Szczerze gdybym podchodził takimi kryteriami to chyba bym skończył gdzieś pod mostem z taką bidą że gołębie by mi chleb rzucały.
 5. monelf

  Jaki Serwer?

  @up. Wiemy że nie ma "gotowca" do TBC, ja mowie o "tworzeniu" projektu a nie 2 tygodnie i startujemy z motyką na księżyc. Co do reklamy pójdziemy winną stronę. Jak już wspominałem nas nie obchodzą zyski, robimy to tylko czysto dla dobrej zabawy i aby potencjalni gracze mogli cieszyć się z przyjemnej gry. Co do SC, obecnie żadnych, bo nie ma zgłoszonych, jak się pojawią to się tym zajmiemy.
 6. monelf

  Jaki Serwer?

  @Devasto Kto powiedział że porzucamy projekt albo co kol wiek w tym rodzaju? WOLTK chodzi i będzie chodził a każde bugi, dodatki co trzeba są rozwiązywane na bieżąco. Mamy jeszcze sporo zasobów serwerowych które możemy wykorzystać, jak i czasu więc w miedzy czasie chcemy zacząć pracować też nad innym projektem. Nie rozumiem twojego podejścia, to że jest serwer to mamy 24h only "paczyć" czy może jednak teraz wystąpi coś do roboty, chcemy się dalej rozwijać.
 7. monelf

  Jaki Serwer?

  Czyli krótko mówiąc albo MOP albo TBC w wersji blizzlike? :) właściwie jedno i drugie jest do zrealizowania, na pewno mop to będzie wyzwanie, tbc w jakimś stopniu też hmm poważnie w sumie myślimy nad tbc. ale przydało by się jeszcze trochę informacji od potencjalnych graczy:P
 8. monelf

  Jaki Serwer?

  Cześć, Jak zły temat to z góry przepraszam, i proszę o przeniesienie. Chcemy się rozwijać, i iść dalej z nowym serwerem, ale zastanawiamy się nad dodatkiem. Szczerze tak patrząc są teraz rożne popyty na serwery ala vaniila,tbc,cata,mop itd. Jak sądzicie jakie teraz / w przyszłości będą potrzebne dodatki? co teraz tak naprawdę wymagają sami gracze? na czym chętnie by pograli? Bardzo prosiłbym o opinię/sugestię. Pozdrawiam.
 9. @up Wszystko fajnie dopuki 80 os.Nie spotka się w tym samym miejscu. Tak jest off. O 20 jest start więc BD. Online.
 10. Ja was po prostu nie rozumiem, dalej swoje... pisałem już TO NIE JEST SERWER 4 CASH!. Nie obchodzą nas zyski z SMS SHOPA, jak już wspomniałem każde zyski są rozdawane dla graczy w postaci nagród za najlepsze wyniki czy to w questach,battle, czy arenach wystarczyłoby wejść na forum i zobaczyć najnowszy wpis. Customy? Raczej skupilśmy się na poprawkach optymalizacyjnych dla lepszego komfortu grania, Co do tych "Customow" wszystko w swoim czasie, są planowane pewne "dodatki" na rozpoczęcie wakacji. @Devasto PP, można zdobywać w grze, a co masz na myśli przez "wszystko"? bo nie widzę tam opcji "Kup wszystko za PP".
 11. No tak ale żeby sprzedać golda trzeba by było go pierw "naciukać". A wątpię aby ludzie nagle zaczęli sprzedawać gold który jest im potrzebny. Zdaję sobie też sprawę że jest szereg osób które np nie chcą za nic płacić co doceniam, ale za to zbierają gold który chcą wymienić. TEN system jest tylko dla "bezpiecznych" transakcji, a nie potem milion postów "X" oszukał "Y" i nie dał mi golda a dałem mu sms kod... Ma to na celu tylko uchronienie "najmłodszych" graczy, bo zawsze znajdą się tacy co będą chcieli to wykorzystać.
 12. Od zawsze będzie robić się wymiany Gold za PP obojętnie czy będzie bazar czy nie. Likwidujemy tylko problem "oszukiwania" graczy.
 13. Widzę poziom inteligencji. Dotacja 100pp za 100 Gold? nie ma takiej. Jakbyś nie zauważył pracujemy cały czas na tescie, a przed startem będzie odpalony główny serwer trochę logiki błagam. A po 2 to Co Ty patrzysz to jest bazar -> wymiana PP za Gold. Pozdrawiam Serdecznie!:)
 14. Nie przekupujemy, zachęcamy do gry. Nie chce wypowiadać się na temat innych serwerów, zdajemy sobie sprawę że nic nie jest idealne, a jedynie możemy dążyć do poprawy. Jak najbardziej na plus:) Jest konkurencja,owszem, nikt nie liczy na to że gracze wejdą "od tak". Wszystkie zyski za sprzedane PP będą szły tylko na eventy gdzie gracze w pewien sposób odzyskają to co zainwestowali. U nas jest to połączone;) 3x dla questów i expa:) Reklamy są. Jak nie widzisz na jakieś proszę o info na pw:)
 15. Expboost jak na sunwellu 24h, 25 PP to kosztuje. Co do graczy którzy bd na starcie, również dostaną coś:)
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.