Jump to content

Nerf

Members
 • Content count

  15
 • Joined

 • Last visited

About Nerf

 • Rank
  0.5 użytkownika

Recent Profile Visitors

263 profile views
 1. Konto EUNE - SPRZEDANE!!! Aktualne - KONTO EUW - 30 postaci, bez dywizji. 20zł psc
 2. Witam ma na sprzedaż huntera-marks dwarf 79 lvl. 2.8k gold, 2,2k gs. Cena: 20zł psc Kontakt PW.
 3. Konto eune sprzedane. Zostało jeszcze konto EUW zapraszam gorąco do kupna.
 4. Ludzie od razu wyszukują tragedii.............
 5. Witam mam na sprzedaż Konto na serverze warmane-icecrown po stronie ally, na koncie znajdują się 4 postacie,( trzy postacie mają 80 lvl jedna 60+ ) dużo różnych itemów, dużo heirloomów, skinning 450, epickie mounty, eq exp, eq pvp, 4k golda. Więcej info na pw. Propozycje na pw ( psc, przelew bankowy, kod do gry cs go na steam, jestem otwarty na propozycje ) Kontakt : PW forum lub gg: 59975146 ( możliwość rozmowy przez team speak lub skype, jeżeli zajdzie tak potrzeba :)
 6. Witam jak w temacie mam na sprzedaż postać po stronie ally, hunter marks na koncie około 500 golda, dodatkowo na koncie znajduje się 50VP dzięki temu możemy sobie kupić exp czy coś innego w item shop :) Propozycje na pw ( psc, przelew bankowy, kod do gry cs go na steam, jestem otwarty na propozycje ) Kontakt : PW forum lub gg: 59975146 ( możliwość rozmowy przez team speak lub skype, jeżeli zajdzie tak potrzeba :)
 7. Region serwera: EUNE/EUW Poziom konta: 30/46 Ilość postaci: 35+ ( Drogie postacie- Quinn, heca itp ) Dane kontaktowe: pw forum lub gg: 53465713 Dodatkowe informacje: Konta zostały w pełni wexpione przeze mnie, podczas wieczornych gier. Oba konta nie posiadają rang, nigdy na nich nie grałem rankedów, są czyste w tej kwestii. 20zł za jedno konto ( przelew bankowy ) lub 20zł psc
 8. Jak by ktoś chciał wspólnie pograć na Lordaeron mój nick : Nerfpixels Gram po stronie: Ally
 9. Jeżeli jesteś porannym graczem to polecam Icecrown, jeżeli wieczorowym to nie polecam, kolejki są o tej porze gigantyczne 2k osób, nie wejdziesz. A jeżeli chcesz grać o każdej porze dnia, bez kolejek to Lordaeron, jest z kim grać. Ja osobiście zacząłem grać na Lordaeron i na Kronosie
 10. a jak jest z ilością graczy?
 11. hmm czyli zostaje warmane - Lordaeron no cóż trzeba hardo expić :p
 12. Witajcie jak w temacie szukam priva WotLK z dużą ilością graczy online, ktoś coś wie? Grałem na warmane, ale tam dobijają kolejki, nie idzie zagrać :P Jeżeli ktoś szuka kogoś do wspólnej gry, chętnie dołączę.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.