Jump to content

Staszek

Members
 • Content count

  35
 • Joined

 • Last visited

About Staszek

 • Rank
  level [1]

Recent Profile Visitors

257 profile views
 1. Spuścizna po Elysium, z tym że stabilniejsza przy 10k online.
 2. No cóż, Tauri WoW stoi na pandach z przyzwoitym online i jest bardzo dobrze oskryptowany. Raty x1 chociaż ostatnio coś zrobili że exp x2. http://tauriwow.com W mojej opinii; jeżeli stawiać na serwer z patchem wyższym niż 3.3.5, to najlepiej stawiać na Tauri.
 3. Bumpuje temat i zapraszam na realm Andorhal, gdzie raty wynoszą x1 i nie trzeba się martwić o world pvp, które w przeciwienstwie do realmu Sargeras działa blizzlike.
 4. http://forums.crestfall-gaming.com/index.php?/topic/2315-crestfall-update-8212017/ https://elysium-project.org/news/welcome-crestfall Robią merge z Elysium, temat do usunięcia
 5. Obczajcie tagi w tym temacie https://www.youtube.com/watch?v=nGJcP-OmTrE
 6. Opłaca się grać na Elysium, czy czekać na Crestfalla?
 7. Widze to już drugi raz, i drugi raz mnie to rozłożyło na łopatki
 8. Wargate ma się coraz gorzej, online na chwile obecną (godzina 20:40) wynosi ledwo 1150, dla porównania na Hellfire wynosi 2050.
 9. Były na początku problemy z wejsciem na strone ale poza tym wszystko ok. Online trzyma się twardo 1500, jak widziałem peak wynosił 1800. Ogółem ludzie zadowoleni, poza kilkoma płaczkami krzyczącymi że cofneło im lvl i typami co hejtują WG bo przerzucili się na Hellfire (dziecko Looking4group). Pozostaje mieć nadzieje że nic znowu nie wysiądzie na serwie i online utrzyma się przy 1500. Ogółem WG strzeliło sobie w stope co wykorzystało L4G i stracili blisko 50% graczy, szkoda.
 10. Serwer stoi, nowa strona: https://wargate-project.org/ucp Zrobili backup do dwóch dni przed wyłączeniem, więc możecie wrócić do swoich wylevelowanych postaci.
×