Jump to content

Staszek

Members
 • Content count

  30
 • Joined

 • Last visited

About Staszek

 • Rank
  level [1]

Recent Profile Visitors

224 profile views
 1. http://forums.crestfall-gaming.com/index.php?/topic/2315-crestfall-update-8212017/ https://elysium-project.org/news/welcome-crestfall Robią merge z Elysium, temat do usunięcia
 2. Obczajcie tagi w tym temacie https://www.youtube.com/watch?v=nGJcP-OmTrE
 3. Opłaca się grać na Elysium, czy czekać na Crestfalla?
 4. Widze to już drugi raz, i drugi raz mnie to rozłożyło na łopatki
 5. Wargate ma się coraz gorzej, online na chwile obecną (godzina 20:40) wynosi ledwo 1150, dla porównania na Hellfire wynosi 2050.
 6. Były na początku problemy z wejsciem na strone ale poza tym wszystko ok. Online trzyma się twardo 1500, jak widziałem peak wynosił 1800. Ogółem ludzie zadowoleni, poza kilkoma płaczkami krzyczącymi że cofneło im lvl i typami co hejtują WG bo przerzucili się na Hellfire (dziecko Looking4group). Pozostaje mieć nadzieje że nic znowu nie wysiądzie na serwie i online utrzyma się przy 1500. Ogółem WG strzeliło sobie w stope co wykorzystało L4G i stracili blisko 50% graczy, szkoda.
 7. Serwer stoi, nowa strona: https://wargate-project.org/ucp Zrobili backup do dwóch dni przed wyłączeniem, więc możecie wrócić do swoich wylevelowanych postaci.
 8. To że mówi prawde nie znaczy że od razu musiał rozpie*dolić cały serwer "bo mu się nie podobało", wazne ze podobało sie blisko 10k ludzi którzy tam grali. Nie mam do goscia nic osobistego, zwlaszcza szacunku.
 9. Info od typa co zmasakrował serwer: Źródło:
 10. - Ej, zróbmy serwer na 10 tysięcy ludzi online z całego świata! - DOBRA! (Kilka miesięcy później) - Blizzard się przyczepił bo im graczy podpierdzielaliśmy, zamykamy? - Zamykamy. (Kilka miesięcy później) - Ej, Blizzard miał otworzyć serwery legacy ale nie otworzył, otwieramy znowu serwer? - Otwieramy! (Kilka miesięcy później) - Ej nieeee, jednak to był głupi pomysł... Zamykamy? - Zamykamy. Beka z żabojadów :D
×