Jump to content

Cevillus

Members
 • Content count

  46
 • Joined

 • Last visited

About Cevillus

 • Rank
  level [1]

Recent Profile Visitors

454 profile views
 1. Sprzedam paladyna 80 lvl w Hordzie, retri pve 3,8 retri pvp 3,7 herbalism 450 Inskrypcje 433 latanie 300 trinket greatness ze str Cena 20k gold. Przekazuję dane do konta, e-mail oraz dane do e-maila
 2. Jak się udał start ?
 3. Nie interesowałem się do tej pory tym serwerem. Wszedłem na ich stronę i projekt wygląda nawet poważnie. Jaki online przewidujecie na starcie serwera ?
 4. Na oficjalnym profilu facebookowym toda pojawiła się informacja, że szukają wolontariuszy do testowania ich serwera mop. Z jednej strony cieszę się, że tod wraca ale projekt ma raczej małe szanse na odniesienie sukcesu. Teraz każdy serwer post wotlk będzie porównywany do tauri, gdzie Węgrzy przez lata pracy stworzyli niepowtarzalny serwer. Chciałbym żeby było inaczej, ale na nowym todzie content 1-85 prawdopodobnie będzie niegrywalny. Same krainy cata 1-60 to lata ciężkiej pracy, co widać po atlantissie. Może tod powinien pójść w serwer pvp only i skupić się na poprawnym działaniu klas, aren i bg bo niestety oskryptowaniem contentu, nawet przy najlepszych chęciach i zaangażowaniu nie będzie mógł konkurować z tauri.
 5. Jak się prezentuje ten serwer pod względem oskryptowania ? Questy, instancje, klasy.
 6. No, bez custom patcha się nie obejdzie. Innej możliwości nie ma.
 7. 1. Czy fundator i ekipa developerska to Polacy, czy zespół jest międzynarodowy ? 2. Czy są to ludzie, którzy pracowali już wcześniej nad projektami serwerów wow ? 3. Będzie z góry określony timeline czy będziecie wypuszczać kolejne contenty po konsultacjach z communiy ? 4. Wotlkowe miedzynarodowe community okupuje zwłaszcza jeden serwer Warmane, nie licząc serwerów rosyjskich. Jak zamierzacie się reklamować żeby ściągnąć na serwer przyzwoitą liczbę graczy ?
 8. Gram na globalu i na prywatnych serwerach. Odkąd Blizzard w Legionie zabrał się bardziej za grafikę to miałem takie marzenie: Content, rozwiązania gamplayowe i mechanika klas z Wotlk a grafika z Legionu Kibicuję żeby udało się jak najlepiej. Pojawią się takie bajery jak zanimowana woda (nie tylko tekstura ale też animacja fal), ruszająca się trawa przy chodzeniu (dodano w wod), nowe animacje spelli (wyglądają epicko ) ?
 9. @Perkgod Tak jak napisałeś, większość wersji "wotlk z nowymi modelami" to mody podmieniające modele niektórych modeli postaci, mobów, mountów itp. Mógłbyś bardziej rozwinąć czym Wasz klient będzie się wyróżniał ? Bo nawet mnie tym zainteresowałeś ;p . Edit: Założycie Discord dla Waszego projektu ?
 10. Dlaczego TC2 a nie SunwellCore ? SC ma swoje wady i bugi ale jeśli chodzi o optymalizację jest najlepsze. Stary Sunwell potrafił utrzymać 4k online przy niskim diffie.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.