Jump to content

Cevillus

Members
 • Content count

  50
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Cevillus

 1. Chyba tak, z tego co można tu wyczytać. https://beta.atlantiss.eu/pte
 2. Młody jestem A jak ktoś zaczął na wotlku to cofanie się do tbc mogło się skończyć odbiciem, przez te wszystkie df'y, dual spece, mounty itd. To, że nie grałem to nie znaczy, że nie doceniam tbc. Po prostu nie mogę go umieścić w rankingu bo nie sprawdziłem osobiście.
 3. Fajne uczucie, gdy twoja postać ze starego Sunwella, z achievami jeszcze z 2010r. przejdzie już przez trzeci serwer i trzeci dodatek MoP jest w moim prywatnym rankingu drugim najlepszym dodatkiem w jaki grałem po wotlku (w tbc nigdy nie grałem). Frost mag pvp na Pandarii to czysta przyjemność. Bardzo chętnie pogram czekając na MoPa od Sunwella, który może kiedyś będzie.
 4. Zrobiłem sobie ostatnio przerwę od WoWa, więc wszystkie newsy albo do mnie nie docierają albo docierają z opóźnieniem. Wchodząc ostatnio na forum i na Discord Sunwella zauważyłem, że MrCule nie jest już w administracji serwera. Wie ktoś może dlaczego zrezygnował ?
 5. Sprzedam paladyna 80 lvl w Hordzie, retri pve 3,8 retri pvp 3,7 herbalism 450 Inskrypcje 433 latanie 300 trinket greatness ze str Cena 20k gold. Przekazuję dane do konta, e-mail oraz dane do e-maila
 6. Jak się udał start ?
 7. Nie interesowałem się do tej pory tym serwerem. Wszedłem na ich stronę i projekt wygląda nawet poważnie. Jaki online przewidujecie na starcie serwera ?
 8. Na oficjalnym profilu facebookowym toda pojawiła się informacja, że szukają wolontariuszy do testowania ich serwera mop. Z jednej strony cieszę się, że tod wraca ale projekt ma raczej małe szanse na odniesienie sukcesu. Teraz każdy serwer post wotlk będzie porównywany do tauri, gdzie Węgrzy przez lata pracy stworzyli niepowtarzalny serwer. Chciałbym żeby było inaczej, ale na nowym todzie content 1-85 prawdopodobnie będzie niegrywalny. Same krainy cata 1-60 to lata ciężkiej pracy, co widać po atlantissie. Może tod powinien pójść w serwer pvp only i skupić się na poprawnym działaniu klas, aren i bg bo niestety oskryptowaniem contentu, nawet przy najlepszych chęciach i zaangażowaniu nie będzie mógł konkurować z tauri.
 9. Jak się prezentuje ten serwer pod względem oskryptowania ? Questy, instancje, klasy.
 10. No, bez custom patcha się nie obejdzie. Innej możliwości nie ma.
 11. 1. Czy fundator i ekipa developerska to Polacy, czy zespół jest międzynarodowy ? 2. Czy są to ludzie, którzy pracowali już wcześniej nad projektami serwerów wow ? 3. Będzie z góry określony timeline czy będziecie wypuszczać kolejne contenty po konsultacjach z communiy ? 4. Wotlkowe miedzynarodowe community okupuje zwłaszcza jeden serwer Warmane, nie licząc serwerów rosyjskich. Jak zamierzacie się reklamować żeby ściągnąć na serwer przyzwoitą liczbę graczy ?
 12. Gram na globalu i na prywatnych serwerach. Odkąd Blizzard w Legionie zabrał się bardziej za grafikę to miałem takie marzenie: Content, rozwiązania gamplayowe i mechanika klas z Wotlk a grafika z Legionu Kibicuję żeby udało się jak najlepiej. Pojawią się takie bajery jak zanimowana woda (nie tylko tekstura ale też animacja fal), ruszająca się trawa przy chodzeniu (dodano w wod), nowe animacje spelli (wyglądają epicko ) ?
 13. @Perkgod Tak jak napisałeś, większość wersji "wotlk z nowymi modelami" to mody podmieniające modele niektórych modeli postaci, mobów, mountów itp. Mógłbyś bardziej rozwinąć czym Wasz klient będzie się wyróżniał ? Bo nawet mnie tym zainteresowałeś ;p . Edit: Założycie Discord dla Waszego projektu ?
 14. Dlaczego TC2 a nie SunwellCore ? SC ma swoje wady i bugi ale jeśli chodzi o optymalizację jest najlepsze. Stary Sunwell potrafił utrzymać 4k online przy niskim diffie.
 15. Blizzard jest werdny. Jak chce pozamykać privy to niech sam otworzy serwery wszystkich dodatków jakie wydał do tej pory, tak żeby każdy mógł sobie wybrać na jakim dodatku chce grać.
 16. Nie grałem na serwerze więc o stronie technicznej nie mogę się wypowiedzieć ale liczba online godna podziwu Cieszę się, że prywatne serwery tworzone przez Polaków cieszą się takim zainteresowaniem. W chwili gdy to piszę jest 4,5k online i 1k w kolejce. jednym słowem WOW
 17. Jeżeli miałbym grać na jakimś innym serwerze niż ten na "S" to tylko na Atlantissowym tbc/wotlku. Swoją drogą szkoda, że po zamknięciu starego "S" i przekazaniu bazy poszli w transfery postaci na realm cata. Powinni otworzyć realm wotlk na S-core i wgrać bazę, a gracze zmieniliby tylko realmlista. Myślę, że tamten serwer można by było eksploatować jeszcze długi czas. Większość graczy, którzy przetransferowali postacie pograli chwilę i odeszli (pamiętamy 3,5k online na Ats). Moim zdaniem realm wotlk na bazie Sunwella trzymałby do tej pory stabilne 1,5-1,8k online. Przepraszam za offtop ;p .
 18. Myślę, że zdali sobie sprawę z tego, że cata jest niszowym dodatkiem jeśli chodzi o grono graczy. Przesunęli zasoby pracy na tbc. Ciężko się im dziwić, jeśli wszystko wypali to dzięki pte mogą stać się najlepszym privem na świecie. A na samym cata daleko by nie zajechali.
 19. Możesz napisać coś więcej o Twoim projekcie ? 1. Raty Blizzlike czy zmienione ? 2. Start od zera czy może jakieś instant 68/70 ? 3. Chcesz wszystko finansować z własnej kieszeni czy chcesz wprowadzić jakąś formę dotacji ? 4. Serwer progresywny czy startujemy z dostępnym całym contentem 3.3.5 ? 5. Czy masz developerów, którzy potrafią coś więcej niż skompilować core ? 6. Serwer polski czy międzynarodowy ? 7. Sunwellcore czy TC ?
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.