Jump to content

Tomki

Members
 • Content count

  26
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Tomki

 • Rank
  0.5 użytkownika
 1. Szukam chętnych, założę własny i prywatny serwer. Chcę pograć z kimś w 2 albo 3 jak na singleplayer - przetrwanie. Czekam na odp.
 2. Tomki

  Dogry.pl

  Odświeżam.
 3. Tomki

  Dogry.pl

  Witam, ta najlepsza strona polega na tym grać, łatwo szybciej zgarnąć i wymienić punktów na nagrodę. 1. Zarejestruj się na https://dogry.pl/?reflink=c10c-103187696 za darmo całkowite. 2. Zadanie do gry. 3. Zgarnąć punktów 4. Wymienić na nagrodę. Polecam serdecznie. Pozdrawiam.
 4. Witam serdecznie, chciałbym umieścić informację o gildii: Gildia "Rekiny Biznesu" poszukuje aktywnych graczy. Obecnie rajdujemy TOS N/HC, chcemy stworzyć mocną grupę na nowym rajdzie (ARGUS) Burning Legion EU zaprasza! /w Tømki
 5. Tomki

  Pomoc dzieciom

  Zapraszam do codziennego klikania, pozdrawiam. http://www.pajacyk.pl/ http://www.okruszek.org.pl/ http://dobryklik.pl/ http://polskieserce.pl/
 6. Słabo widać te litery szare, warto zmienić na inny kolor. Zatem powodzenia na start serwera.
 7. 1,5 mięsiąca temu opuściłem ten serwer hellground, widzę że maleje liczba graczy online.
 8. Tomki

  Hurricane

  Ma niesamowity talent do robienia zwiastunów, podziwiam.
 9. Zgadzam się z tym, dlatego mi się nie podoba :)
 10. Czas: 1 godzina 45 minut. Opis: Eddie Morra jest niespełnionym, pogrążonym w depresji pisarzem. Eksperymentalny narkotyk, NZT, powoduje, iż staje się on geniuszem i człowiekiem sukcesu.
 11. World of Warcraft: Legion - stało się dużo łatwiejsze i przyjemne do grania. Zabili najlepszy dodatek do gry World of Warcraft: Wrath of the Lich King. Czekam z niecierpliwością na nowy serwer Sunwell. Nie ma żadnego dobrego prywatnego serwera jeśli o to chodzi Legion, więc polecam zagrać na oficjalnym serwerze. Niestety trzeba zapłacić za abonament World of Warcraft. Pozdrawiam cieplutko.
 12. Książka czy film? To pytanie nurtuje wiele osób, zdecydowanie wybieram czytanie książek. Książka według mnie bardziej pobudza wyobraźnię, można bardziej wczuć się w fabułę. Jestem przekonany, że książka bardziej wzbogaca człowieka niż film. Pozdrawiam serdecznie wszystkich polaków.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.