Kibel

Members
 • Content count

  29
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Kibel last won the day on August 13

Kibel had the most liked content!

About Kibel

 • Rank
  0.5 użytkownika
 1. No i o to głównie chodzi przecież.
 2. Niby racja. Trochę posrane jest to, że można sobie w każdą starszą grę zagrać a tylko WoW (oryginalny) jest jedyną grą, która można powiedzieć nie istnieje. Jak powszechnie wiadomo stary WoW a nowy (czyli jakoś od Cata), to praktycznie dwie zupełnie inne gry chociażby przez to, że Azeroth został w Cata zmieniony. Kolejne dodatki to swojego rodzaju kolejne odsłony gry, które z poprzednimi nie mają wiele wspólnego bo stary content jest bezużyteczny lub nawet zmieniony (Azeroth, Zul'Gurub, Onyxia itd.). To tak jakbyś mógł zagrać w Gothica 3 a w Gothica 2 już nie a jakbyś próbował, to Piranha Bytes straszyłoby cię sądem. Może idąc tym tropem dałoby się na Blizzardzie wymusić udostępnienie gier jakimi są wersje WoWa przed Cata powołując się na to, że podczas kupowania oczekiwałeś od produktu tego jak był opisany na pudełku lub w instrukcji i nie zostałeś ostrzeżony, że z upływem czasu zmieni się on całkowicie.
 3. Blizzard nie robił tych emulatorów, które Gummy modyfikował, więc to nie są ich pliki.
 4. Może poproście Gummiego o pomoc lub chociaż o jego core? Pod względem działania wszystkiego jego core było naprawdę dobre, jedynym problemem może być optymalizacja.
 5. To ja też nabije sobie posta, nie będę gorszy. Zygor in 2k17. XDDDDDDDDD
 6. No taki mieli zamiar od samego początku, ale mi to wygląda na martwy projekt.
 7. Northcraft jedynie ma jakieś szanse powodzenia a jak nie wypali, to tak dużo się przynajmniej nie straci, bo start na 70 lvlu.
 8. Polatałem po Northrendzie w odróżnieniu od większości "testerów" i zobaczyłem to i owo. Ogólnie te testy na Northcrafcie wyglądają jak testy Sunwella (jak ktoś miał wątpliwą przyjemność testowania Sunwella, to wie, że był to jeden wielki burdel bez ładu i składu). W szczególności pathing mobów jest zwalony tak jak był na Sunwellu (nie wiem czy dalej tak to wygląda), czyli moby często przemieszczają się pod kątem prostym zamiast biec prosto na ciebie, albo biegną do pobliskiego obiekty (drzewo, kamień itp.), omijają ten obiekt i dopiero wtedy biegną na ciebie co na Sunwellu mocno wkurwiało podczas farmienia. Co do mechanik, to jestem graczem pvp i jak na razie nie było żadnych testów mechanik klasowych, które były zapowiadane już od ponad 2-3 tygodni a na testy nikt nie wbija a mogę się założyć, że rzeczy typu spell delay nie ma a vanish i detterance działają po sunwellowskiemu.
 9. Jebać TBC, bo jeśli jedyną opcją jest Płaćmejn, to nie ma żadnego sensu grać na tym dodatku. Może Northcraft będzie dobry, ale z perspektywy testera wygląda mi ten serwer na gotowca Sunwell Core a i opinie na Reddicie też nie były przychylne.
 10. Ta, dalej robi swoje a ostatni dev update jest prawie sprzed roku. Przypominam też, że Atlantiss robił TBC już trochę czasu przed pojawieniem się Felmysta i dalej nie mogą dokończyć i nie dokończą, bo to jest Corecraft 2.0. Kolejki też są na tym twoim śmiesznym Płaćmejnie, tylko w ich przypadku są one wyssane z palca tak jak i online a wy jak ostatni frajerzy płacicie tym perfidnym złodziejom żeby omijać te fałszywe kolejki a już sama możliwość ominięcia kolejki za pieniądze powinna odstraszyć każdego normalnego człowieka. Jeszcze TY - Nante zarzucasz komuś bycie cebulakiem. XDDDDDDDDD Felmystowi brakowało porządnego admina z wizją, który rozumie jakie są realia stawiania prywatnych serwerów a jak widać po wyjaśnieniu Gummiego on nie miał o tym pojęcia. Najpierw robi masę filmików, które mają po kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń a później oczekuje, że będzie miał góra 3k online co jest całkowitym oderwaniem od rzeczywistości i już samo to, że przejęzyczał Nostalriusa nazywając go "Nostralius" pokazuje, że nie miał żadnego obeznania w tej sprawie i jacy ciemni musieli być pozostali admini i GMi, że nie wbili mu do łba, że będzie spokojnie 10-15k ludzi.
 11. 2:20 - Koniec serwera, Gummy się osrał po liście od Blizzarda. Dobry z niego developer, ale niestety nie nadaje się do przywództwa, bo jest dwubiegunową ciotą bez kręgosłupa i przyszłościowego myślenia. Pieprzy, że nie spodziewał się takiego zainteresowania a przecież to było łatwe do przewidzenia jak i liścik od Blizzarda, dlatego już dawno powinien być na to gotowy. Pamiętam jak na początku reklamowali ten serwer, to było mówione, że Gummy będzie tylko zwykłym developerem, ale jak widać zrobili z niego admina i teraz mają tego efekty. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że te zwierzęta z Paymanea będą walić konia, że konkurencji się nie udało razem z tym psim Kebabem.
 12. Chińskie bajki to jednak choroba jak widać. XD