Jump to content

dw9

Members
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

About dw9

 • Rank
  level [0.5]

Recent Profile Visitors

161 profile views
 1. Radza - scam. Podałem passy w celu sprawdzenia konta, za które miałem otrzymać 30 dniowy prepaid. Konto wyczyszczone z golda prepaidu pomimo zapewnień od tygodnia nie otrzymałem, odpowiedzi na priv też.
 2. Sprzedam: Undead priest 80 lvl Gear mieszany pod Shadow i Disci około 3,5k gs JC - 447 + matsy w bagu Mining - MAX Mount 280% NIE DOŁĄCZAM KONTA EMAIL Kontakt na priv. Jak ktoś bedize zainteresowany to ściągne Wotlka i wejde na konto by udzielić szczegółowych info o postaci (nie gram na niej od kwietnia/maja więc nie wszystko pamiętam) Interesuje mnie wyłącznie sprzedaż lub wymiana za czas gry na retailu Najchętniej wymienię za - https://www.g2a.com/world-of-warcraft-time-card-30-days-europe-battlenet-i10000043920003
 3. dw9

  Coiny Warmane

  Witam, mam do zaoferowania Coiny na serwerze warmane. Posiadam 45 coinów. W przypadku zakupu wszystkich, koszty transferu coinów gratis.
 4. dw9

  9 Coinów Warmane

  Sprzedam 9 coinów do wykorzystania w sklepie na serwerze Warmane - cena 29 zł (sprzedaż przez Allegro), kontakt przez priv
 5. Mam do zaoferowania Coiny oraz Gold po stronie Hordy na serwerze Icecrown. Póki co posiadam niewielką ilość, ale proszę o kontakt na priv i podanie oferty cenowej oraz oczekiwanej ilości golda lub coinów. Wszystkie transakcje przeprowadzone zostaną przez allegro (posiadam niemal 10 letnie konto z samymi pozytywami .. no poza jednym sprzedającym, który sie oburzył po tym jak wystawiłem mu negatyw xP). Nie wymieniam się na nic oprócz PSC. Poza tym jedynie przelew bankowy.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.