Jump to content

Sayo

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

About Sayo

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dlaczego sądzisz, że serwer wykorzystuje potencjał Sunwell Core tylko w niewielkim stopniu? Deweloperzy NC udoskonalali core serwera ponad rok, czyniąc w tym czasie wielkie postępy i eliminując znaczną większość poważnych bugów, dzięki czemu można się spodziewać po nim wysokiej jakości skryptów mimo bazowania na "tak wadliwym" core, jak to wiele osób określa. Mam osobisty kontakt z jednym z beta testerów, który jest od dawna moim zaufanym źródłem informacji. W przeciwieństwie do Ciebie, oczekuje startu serwera z optymistycznym nastawieniem, będąc pod wrażeniem jakości serwera, której sam mógł zakosztować podczas niezliczonych godzin, spędzonych na testowaniu na nim każdej pojedynczej mechaniki WotLKa, poczynając od poprawnego działania spelli różnych klas do ewentów rajdowych. Nie twierdzę oczywiście, że serwer jest pozbawiony wad, jednak są one deklasowane przez wszystkie jego zalety. Dobrze by było zatem, abyś uargumentował swoje stanowisko. Pozdrawiam
 2. Wszystko wskazuje na to, że populacja serwera będzie spora. Dotychczasowe beta testy oraz podejście administracji do serwera udowadniają, iż ma on spory potencjał. Sam Naxxramas już teraz - ponad miesiąc przed jego wypuszczeniem - oskryptowany jest perfekcyjnie, dzięki czemu deweloperzy mogą w pełni skupić się na usprawnianiu działania następnych kontentów, m.in. Ulduaru. To samo tyczy się naszej gildii. Mimo, że początki nie było łatwe, udało nam się już zebrać dość liczebną grupę doświadczonych, zmobilizowanych do gry osób. Patrzymy zatem w przyszłość dość optymistycznie oraz zachęcamy jednocześnie innych polaków, by również dali nam szansę! Ponadto, w dniach 28 i 29 lipca, trwać będą tzw. "stress" testy serwera. W tym czasie serwer będzie tymczasowo otwarty dla wszystkich. Jest to idealna okazja, by osobiście przetestować, jak działają różne mechaniki gry na serwerze i samemu przekonać się, czy warto tutaj zagrać.
 3. Synapse jest nowo-powstałą gildią, planującą w jak największej mierze zrzeszyć polską społeczność na serwerze Northcraft, tworząc przede wszystkim zgraną, mocną grupę rajdową z udziałem jej członków, choć niewykluczone, iż będziemy aktywni również w rozgrywce PvP. Chcemy, żeby wartościowa część polskiej populacji serwera pozostała dzięki temu zjednoczona, jak miało i ma to miejsce na typowo polskich serwerach, oraz aby czerpać w ten sposób większą satysfakcję ze wspólnej gry z rodakami. Na Northcrafcie celujemy w spore sukcesy w kwestii PvE, jesteśmy nastawieni na jak najszybsze, pełne wyczyszczenie najtrudniejszej wersji aktualnego kontentu za każdym razem, gdy wypuszczony zostanie nowy rajd. Oferujemy doświadczoną, dojrzałą oraz odpowiedzialną oficerkę oraz rajdy na wysokim poziomie. Każda z osób zaangażowana w prowadzenie gildii ma za sobą wiele lat gry oraz mnóstwo prestiżowych osiągnięć dokonanych w przeszłości na innych serwerach. Choć dni rajdowe nie zostały jeszcze ustalone, jesteśmy przekonani, że będą one ogółem odpowiednie dla członków gildii, gdyż zamierzamy przeprowadzić, poruszającą te kwestie ankietę po zebraniu wystarczającej ilości osób, aby na podstawie jej wyników podjąć właściwe wybory. W chwili obecnej prowadzimy intensywną rekrutację względem polskich graczy - każda klasa mile widziana. Od kandydatów, natomiast, oczekujemy aktywności na rajdach - przynajmniej 2 razy w tygodniu w wyznaczonych ku temu dniach w godzinach wieczorowych, zainteresowania sprawami gildyjnymi, znajomości własnej klasy i mechanik gry oraz umiejętności właściwej egzekucji taktyk rajdowych. W przypadku zainteresowania gildią, prosimy o odpowiedź w tym temacie lub w postaci prywatnej wiadomości wysłanej do mnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.