Jump to content

wowfeenix

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

About wowfeenix

 • Rank
  0.5 użytkownika

Contact Methods

 • Website URL
  https://feenix.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć. Podwójne experience jest aktywne na serwerze jeszcze przez najbliższe 12 godzin, dlatego zachęcamy do skorzystania z tej okazji! Powodem utworzenia tego event, był poranny problem na serwerze, wszelkie informacje znajdziesz u nas na forum oraz discordzie. Przy okazji, podsyłamy tutaj krótka recenzje naszego serwera, ale za to w pełni po Polsku! Pozdrawiamy!
 2. Hejo! Dziękujemy za miłe słowa Vergu. Co do voteshopu, to nie zamierzamy go wprowadzać - mimo paru dodatkowych twarzy, które zasugerują się listą, to psuje on według nas rozgrywkę. Na ten moment cały czas prowadzimy kampanię w mediach społecznościowych. W przyszłości serwer będzie też reklamowany u WoWowych twórców. Już teraz możemy jednak zapewnić, że nie odpuścimy - zależy nam, by jak najwięcej graczy o nas się dowiedziało i mogło czerpać przyjemność z gry na serwerze Na ten moment populacja serwera cały czas rośnie, dziś udało nam się przebić magiczną barierę 1000 graczy online. Jeśli macie do nas jakieś pytania, to pytajcie śmiało - na wszystkie postaramy się odpowiedzieć! Gorąco pozdrawiamy!
 3. Hej hej! Mamy dla Was kilka informacji: -Serwer wystartował 6 godzin temu -Graczy online mamy około 650-700 -Serwer działa stabilnie, nie ma żadnych lagów -Błędów póki co nie ma za wiele A jak się już jakieś pojawią to naprawiamy je w popłochu! Jeśli macie jakieś pytania, to pytajcie śmiało!
 4. Hej Nante! Zgadza się, ruszamy już dziś o 18! Jeśli poszukujesz gildii to zapraszamy na naszego discorda - kilka gildii otworzyło rekrutacje dla naszych graczy, może któraś z nich przypadnie Ci do gustu! Pozdrawiamy i do zobaczenia na starcie!
 5. 18 maja ruszamy z Vanillką (1.12), a już w listopadzie z realmem TBC! Gorąco zapraszamy na oba realmy!
 6. Hej hej hej! Tak jak obiecaliśmy, wracamy z aktywnością już następnego dnia! Większość zainteresowanych komentujących otrzymała od nas na prywatnej wiadomości zaproszenie i dane dostępowe do beta-testów serwera. By wejść na serwer wystarczy w kliencie 1.12 podmienić zawartość pliku realmlist.wtf na: set realmlist beta.wowfeenix.com. Oprócz tego, chcielibyśmy gorąco zaprosić Was na maraton livestreamów z levelowania wszystkich klas postaci na Feenixie. Każdego dnia jedna klasa postaci będzie expiona od 1 poziomu do maksymalnego - 60. Pozwoli Wam to na oszacowanie ile czasu zajmuje wbicie maksymalnego poziomu + pozwoli na żywo zobaczyć jak serwer wygląda ze strony technicznej (odbugowane skille, walka itp.). Dodatkowo, co godzinę jedna osoba z oglądających otrzyma 36 slotową torbę na jedną z postaci. Torby zostaną dodane już w dniu startu. Startujemy już dzisiaj o godzinie 20:00 (5 maj),a streamy potrwają aż do 13 maja. Streamy dostępne będą pod tym linkiem: https://wowfeenix.com/youtube/ Pozdrawiamy!
 7. Hej, Zależy nam, by nie odbiegać od standardów WoWa (jak w przypadku mieszanych zespołów Hordy i Ally na BG). Mimo wszystko, pracujemy nad rozwiązaniem, by w obu frakcjach znajdowały się podobne ilości graczy Ostatnio jesteśmy mniej aktywni tutaj na forum, spowodowane jest to tym, że startujemy już za 15 dni i maksymalnie skupiamy się na dopracowaniu wszystkich szczegółów. Przepraszamy i obiecujemy poprawę! Ze świeżych informacji, to już w tym tygodniu rozdamy zaproszenia na zamknięte beta-testy dla osób, które dołączyły do naszego Discorda. Dla użytkowników darkwizarda też przygotowaliśmy kilka wejściówek, dlatego w przyszłym tygodniu sprawdzajcie swoje skrzynki pocztowe na forum! Jeśli chcecie jeszcze szybciej się z nami kontaktować to zapraszamy do dołączenia na nasz serwer Discord - https://wowfeenix.com/discord/ Pozdrawiamy!
 8. Tak, koncepcja projektu zmieniła trochę bieg historii, w każdym razie nie rezygnujemy z poprzednich założeń. Temat oczywiście znajdziesz na reddicie, a film jest w trakcie tworzenia (grafik bardzo zapracowany).
 9. Nasza koncepcja opiera się na realmie Archangel, dlatego wszystkie ustawienia wyglądają w ten sposób. Zachęcamy do rozpoczynania dyskusji, na naszym forum oraz discordzie.
 10. Wydaje nam się, że porządnych projektów, na bazie dodatku WotLK aktualnie nie brakuję, a wymieniać je można nawet z pamięci. Natomiast scena dodatku TBC jest naprawdę skromna, mimo wszystko dziękujemy za aktywność w temacie serwera. Bardzo dziękujemy za dodanie opinii dotyczącej naszego projektu, każda z nich jest dla nas bardzo cenna.
 11. Drogi użytkowniku Darkwizarda! Zachęcamy do zapoznania się z naszym projektem prywatnego serwera World of Warcraft, bazującym na wersji Classic i The Burning Crusade. Projekt Feenix jest nową wersją dobrze znanego już wszystkim serwera WoWone, utworzonego przez graczy tamtego projektu, którzy nie mają żadnych powiązań ze starą Administracją projektu WoWone. Aktualnie jesteśmy w fazie przygotowań i gromadzenia własnej społeczności przed jego oficjalnym otwarciem. Feenix w wielu oczach jest nadal pamiętany jako przyjazne miejsce do gry, dlatego zamierzamy podtrzymać rozwój jego nowych wydarzeń najdłużej jak to jest możliwe. Przechodząc do konkretnych spraw, a konkretnie samej pracy nad projektem, której rozpoczęcie sięga początku Sierpnia 2017. Przez większość tego czasu nasz emulator otrzymywał sporą ilość poprawek, które będą bez problemu widoczne dla każdego, już od pierwszego dnia korzystania z naszego serwera. Nasz serwer bazuje na sprawdzonym i nadal rozwijanym przez naszą kadrę developerską kodzie źródłowym, a konkretnie MaNGOS'ie. Rzecz jasna i trzeba to w tym miejscu podkreślić, zamierzamy przeprowadzić zamknięte beta-testy serwera, a więcej informacji odnośnie tego wydarzenia będziemy udzielać na naszym forum oraz naszych profilach społecznościowych. Startujemy od samego początku wersji Classic i zamierzamy zaoferować najszybszy i zbalansowany tryb High Rate, poniżej prezentujemy ustawienia naszych realmów: Realm: Warsong 1.12.1 ~ Player XP: x12, ~ Quest XP: x12, ~ Wszystkie inne ustawienia: x2. Realm: Archangel 2.4.3 ~ Player XP: x14, ~ Quest XP: x14, ~ Wszystkie inne ustawienia: x2. Planujemy Was przeprowadzić przez wszystkie etapy gry, w krótkim czasie, a dla lepszego przedstawienia całej sytuacji, poniżej prezentujemy dokładny rozpis graficzny, dla poszczególnych etapów serwera. Data Otwarcia: 18 Maj, 2018, 19:00 GMT + 2. Odnośnie lokalizacji naszych serwerów, to są nimi Zachodnie Niemcy, dlatego wszyscy Europejczycy mogą być spokojni oraz grać z bardzo niskim czasem latency. Dołożymy również wszelkich starań dla graczy z innych kontynentów, aby zapewnić im komfort rozgrywki z każdego miejsca na Ziemi, niezależnie gdzie będą korzystać z naszego projektu. Reasumując dla Państwa całość powyższych informacji, projekt ten powstaje z dwóch względów: 1. Odwzorowanie nieobecnych już na scenie prywatnych serwerów, realmów Warsong oraz Archangel, znanych również jako WoWone. 2. Wypełnienie pustki, w sektorze High Rate, doskwierającej na wersji Classic i The Burning Crusade. Jesteśmy oczywiście otwarci na współpracę dlatego, jeżeli jesteś chętny(a) do dołączenia do naszego zespołu, a niekoniecznie grania, to nie krępuj się i napisz do nas wiadomość poprzez formularz dostępny na naszej stronie internetowej. Na każdą wiadomość odpowiemy z wielką przyjemnością. Przydatne odnośniki: ~ Strona projektu -> kliknij tutaj, ~ Forum projektu -> kliknij tutaj. Pozdrawiamy, ekipa projektu Feenix!
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.