Jump to content

Donnamamma

Members
 • Content count

  11
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Donnamamma

 1. Witam, Kupię priesta 58 lvl+ (obojętnie czy dps czy heal), po stronie hordy, ewentualnie wymienię na druida feral tank 2k gsu (horda).
 2. Witam. Mam na sprzedaż dwa konta na serverze angrathar. Na pierwszym koncie znajduje się mage Human, 3.9 k gs PvE , tailo 420 , ench 380 , fly mount 150% i latanie po north , trochę golda na start . Dodatkowo na koncie jest palek 55 lvl. Niestety konto było zakładane na mój mail prywatny, więc maila nie mogę oddac. Cena : 120 plnow Na drugim koncie znajduje się druid NE , 3.3 k gs PvE bala, herbalism 450 , Inscription 450 , kupione latanie na north , ktoś ze zmysłem do biznesu może zrobić z tego maszynkę do farmienia golda do tego konta posiadam mail. Cena 100 plnow Po więcej informacji zapraszam na priv , jeżeli chcesz się potargowac, możemy, sprzedaż przez allegro żeby nie było wątpliwości.
 3. Kupię postać po stronie hordy na serverze Outland. Rozważe kazda propozycje.
 4. Druid sprzedany , zachęcam do kupna maga
 5. Mam do sprzedania konto na którym jest Blood Elf priest 2.8 k gs PvE shadow, 2.7 k gs PvE holy, fly mount, 300 ench 350 tailo. Na koncie jest również świeżo wbity lock 70. Cena : 150 coinsów (warmanowskich)/plny/wymiana na coś innego. Do zestawu mogę dorzucić druta 70 na oddzielnym koncie. Cena do negocjacji. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.
 6. Ewentualnie sprzedam za pieniążki.
 7. Mam do wymiany holy pala 2.8 k gs PvE i locka 2.7 k gs PvE, postacie są na oddzielnych kontach. W zamian chcę postać na serverze sunwella, Angrathar, koniecznie po stronie ally.
 8. Witam, mam do sprzedania druida na relamie Outland. Druid został niedawno wyexpiony i zrobiłem na nim clethoof set, jest gotowy do tankowania normów.
 9. Witam. Kupię postać na realmie Angrathar. Może być świeżo wbita 80. Oferty proszę kierować na priv.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.