Jump to content
Sign in to follow this  
Mahit

QuestTranslator2

Recommended Posts

Słyszałem o ty addonie ale nawet go nie instalowałem ponieważ nie mam takiej potrzeby fajna opcja dla tych którzy nie znają angielskiego wystarczająco na tyle aby dobrze sobie przetłumaczyć q których tak często nikt nie czyta.

ps. słyszałem kiedyś o takiej polskiej na której znajduje się większość q przetłumaczonych na język polski.

Udało mi się odpalić, chce ogolnie troche tam pogrzebać. Quest tlumaczony jest bezpośrednio w Quest Logu WoW'a, interesuje mnie zmiana nazw pewnych wyrazów tych pogrubionych, takich jak Description, Rewards itp. Czy da sie to zrobic za pomocą sryptu .lua?

Ostatnio zainstalowałem wersję 1.7 i niestety przetłumaczone są tylko q w Azeroth, w *80% i są krainy gdzie żaden q nie został przetłumaczony, np Dustwallow Marsch (przynajmniej w ally). W tej nowszej wersji coś więcej jest q?

Na stronie projektu Platine pojawiła się nowa wersja programu Quest Translator w wersji 3.02 PL. Kolega Platine poszedł za moją sugestią i zmodyfikował kod programu, w ten sposób, że teraz istnieje możliwość tłumaczenia questu bezpośrednio w oryginalnym quest logu. Zajrzyjcie tam za jakiś czas bo Platine musi podłożyć poprawione czcionki z polskimi ogonkami, ktore przesłałem juz jakies kilka minut temu.

Zapraszam zatem na strone projektu: http://code.google.com/p/quest-translator/

Poprawiona wersja powinna się pojawić już wieczorem