Jump to content
Sign in to follow this  
Deli

Seriale

Recommended Posts

tak żeby coś rozruszać. Piszcze o prawdziwych serialach, do animek zróbcie osobny temat.

moje ulubione :

Californication (ostatni odcinek ostatniego sezonu tak mi głowę styrał że nie wiedziałem co się dzieje)

Dexter(tu większość odcinków tyra głowę :D )

Suits(mało kto zna, genialny serial gorąco polecam.)

How I Met Your Mother(lekki prosty i przyjemny, dobrze się ogląda)

piszcie swoje typy.

ogladam dosc duzo seriali, i widzialem juz drugie tyle, ale do dzis nie moge pojac fenomenu gry o tron ;x

oberzjalem pilot i jakos mnie nie wciagnal ten klimat. czy w kolejnych odcinkach dzieje sie cos 'ciekawego' ? czy to tylko kwestia gustu?

Nie wiem na czym to polega ale im dalej tym jeszcze ciekawej. Przede wszystkim serial jest nieprzewidywalny dowodzi temu fakt że pod koniec 1 sezonu ginie główny bohater :D Ja wciągnąłem się od pierwszego odcinka.

Czas abym ja napisał co ogladam...

A wiec:

-Terra Nova

-HIMYM

-Pierwsza Miłosc

-Rodzinka PL (chociaz tu juz wszystkie odcinki chyba ogladalem, a juz skonczyli krecic bo zastapili nowym serialem "Ja to mam szczescie")

-M.D. House

-CSI

-Kosci

-Ksiadz Mateusz

-Komisarz Alex

-Moda na Sukces

EDIT: Ta trollowalem, w zyciu ogladalem moze z raz, jak mialem 5 lat.

Na początku może się wydawać, że Gra o tron to kolejny słaby serial osadzony w średniowieczu z dodakiem krasnali, elfów itd. czyli świata ala Władca pierścieni, gdzie są Ci dobrzy i źli. Gra o tron to zupełnie co innego, barwny i nie banalny świat poruszający wiele wątków i potrafiący wciągnąć swoją fabułą niczym bagno. Świat ten nie dzieli się na dobro i zło, tylko ukazuje wszystko w odcieniach szarości i potrafi szokować, bardzo! Np. jak śmierć jednego z głównych bohaterów itd.

Dokładnie znam to uczucie, dlaczego do cholery ludzie się jarają tym Gra o tron? Byłem przekonany, że to właśnie taki nisko budżetowy serialik utrzymany w konwencji świata Tolkienowskiego, jednak dzięki bogu mój znajomy który polecił mi wiele innych świetnych seriali namówił mnie na Grę o tron i nie żałuję. Początkowe 3-4 odcinki mogą być faktycznie nudne i przegadane, ale sezon pierwszy uznaję dopiero jako wprowadzenie do tej serii!

Grę o tron porównuję do sagi o Wiedźminie A.Sapkowskiego czy Demonicznego cyklu Petera V. Bretta które to mnie wciągnęły niczym bagno, że musiałem zarywać nocki przy tych dziełach, bo ciekawość co dalej była tak silna :D

-Terra Nova

-Gra o tron

-big bang theory

-Herosi

-Grimm

-The Walking Dead

-How I Met Your Mother

-Alcatraz

-Blue Mountain State (coś jak serial American Pie)

-Fringe

-Lost Girl

-Misfits

-True Blood <33

-Różowe Lata 70te ;D

-Warehouse 13

Chuck - akcja + komedia romantyczna. Znakomity serial z dobrym zakonczeniem

Dexter - sezony 2 ,4 ,5 niszczą psychike. Pozostałe też fajne choć słabsze od wymienionych. Ciekawa tematyka i ogólne świetne wykonanie.

Breaking bad - momentami chyba bardziej chory od Dextera (rozpuszczanie trupów w kwasie rządzi !) świetni główni aktorzy któych chce się oglądać ,jak dla mnie najlepszą fabułę wśród seriali oferuje.

A Team - Serial każdego kto urodził się przed 1990. Nie ma co pisać. (A Team > MacGyver ;P )

Supernatural - Za muzyke ten serial ma u mnie 9/10 ,całkiem ciekawa odpowiadajaca mi tematyka rozmaitych duchów i demonów które wymyślono przez setki lat, szkoda tylko że tak wiele odcinków jest całkiem nie potrzebnych i nic nie wnoszących do fabuły. (choć na razie mam za sobą niecałe 4 sezony)

Desperate Housewives - średniak, można się troche pośmiać, troche popatrzeć na niecne plany sąsiadów. Niby nic ale chciało mi się to oglądać.

My name is earl - Najlepszy serial komediowy ever. Liczba głupich pomysłów przekracza tu wszelkie limity, szkoda że już nie jest kontynuowany ;/ Klimat i żarty podobne do polskiego 13 posterunku.

Californication - również tak jak wcześniej mozna się uśmiać dobrze, no i jest na czym zawiesić oko.

Game of Thrones - drugi sezon lepszy od pierwszego po stokroć, ogólnie dobry serial ,szkoda tylko że tak mało tu walk i bitew.

The Borgias - serial oparty na faktach, i choć czytałem o tej rodzinie o której opowiada serial juz bardzo dawno temu to byłem ciekaw jak to przedstawili. I przyznam że sie nei zwiodłem.