Jump to content
Sign in to follow this  
damianc0

Tinkertown Gaming - Nowe spojrzenie na HIGH RATE 2.4.3

Recommended Posts

Tylko problem w tym, że na tym też się nie znasz co widać było po spadku online :-) To, że miałeś na starcie więcej online to tylko dlatego, że upadł jeden z czołowych High rate serwer.

Naprawdę chyba nie ma tu już debila, który by ci uwierzył w tych nowych pozyskanych ludzi.

A ja ci gwarantuje, że nie będziesz go miał. Dalej będziesz jechał na gotowcu albo na gotowych fixach z neta, bo nie potrafisz tego nawet odróżnić.

Tak jak ktoś napisał wyżej, jesteś tutaj spalony.

Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111

Coś mi się wydaje że serwer ci padł a ja chciałem zacząć bugować i zacząć sprawdzać wszystkie crashe jakie znam z gotowców :D ....

Witam.Nie jestem jeszcze trochę w temacie ale widzę tutaj posty związane z nowym serwerem.

Jednak krążą plotki , że serw "upada". <---- tak tylko słyszałem.

Chciałem wbić na stronie i zacząć grać na servie ale wyskakuje mi jakiś error! To tylko u mnie czy u was również to występuje?

A co do TH stronka również mi nie działa. Jest na to jakaś rada?

Pozdrawiam!

Pelikan

eh ale o czym my tutaj rozmawiamy gosciu ma kase ? to dlaczego od startu serwera byl limit na 100 online pozniej 150 ojej czyzby byla to az tak super maszyna serwerowa ktora nie uciagnie 300 online ba na starcie bylo 150 to cizko bylo dac 200 onlne ? cos tu smierdzi !! ! traceroute ovh i wszystko jasne kolejny shell na ktory puszczaja 5 uzytkownikow i go dziela za 50 zl miesiecznie ? ?? koledzy jak ktos chce miec naprawde dobry serwer to przez pierwsze min 2 miesiace sa otwarte beta testy dla wszystkich i na forum sie zglasza pozniej sie wszystko co wazne naprawia po 2 jak wiemy ze zakladamy serwer trzeba sie przygotowac na min 4 miesiace oplacania bez dotacji itd dopiero po tym czasie jak wszyscy zobacza ze serwer jest tego wart jest online itd wprowadza sie dotacje a nie oszukuje graczy sciaga z nich pieniadze i olewa sie serwer ?? ? . skoro masz tyle pieniedzy to po co taka polityka uwazam ze to jest hobby ! !! prowadzenie serwera ! !! sam posiadam swoje hobby i nie ma nic za darmo trzeba pakowac duzo kasy zysku tyle co kot naplakal ale jest to hobby przyjemnosc cieszy czlowieka to sie inwestuje mimo strat a ja u ciebie nie widze zamilowania do prowadzenia serwera pomaganiu gracza itd itp z takim podejsciem twoim juz mozna wywnioskowac ze nawet jak cos bedzie to dlugo to nie potrwa bo ci sie znudzi brak u ciebie pasji w ten projekt.

dodatkowo jak nowi gracze maja wam juz od samego poczatku zaufac? to tak jak wziasc z portfela 50 zl i wyrzucic w bloto i albo utonie albo utrzyma sie na powierzchni .

To chyba proste i logiczne ze na zaufanie trzeba sobie zapracowac gracze musza wiedziec ze serwer trwa i mimo ciezkich chwil trwa dalej ale niestety tutaj jest sodoma i gomora i tego serwera nie porownalbym nawet do tych z hamachi wlaczonych o okreslonych godz.

duzo mozna bylo by jeszcze pisac ale nie warto

Na TBC z gotowca jest mało co do roboty (nie miałem na myśli że gotowce są złe)...

nie wiesz co piszesz... więc nie udawaj mądrego.

Każdy wie, że Ploy diluje z Quadrem.

Ciekawe czy będzie AkioCztery i przy tym porcja kolejnego debilnego hejtu który nic nie wnosi do tematu.Akio jeżeli lubisz hejtować to hejtuj np w notatniku;)

A nie wnerwiasz normalnych ludzi swoimi bezsensownymi komentarzami.

Co ? 70 online to znaczy ze się coś tam dzieje ? :O nic się nie dzieje , już widać noobkow którzy chodzą full gear boje bo admin skrzynki na mecha albo zapomniał usunąć albo nie wiedział ze coś takiego w ogóle jest :F Także daruj sobie skoro admin nie zna tak prostych bugow to co jest z tymi które są mniej znane :? a no własnie :)

Admin nie ma znac bugow i ich naprawiac, od zglaszania ich sa gracze, a osoby uzywajace ich dostaja bana. Chyba, ze wg ciebie dodatek TBC rzadzi sie innymi prawami niz 'xxx' gier online i serwerow wowa?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.