Jump to content
Sign in to follow this  
GuessWhosBack

Wymarzony serwer

Jaki wiÄ�c realm?  

62 members have voted

1. 1. Jaki wi�c realm?

• TBC Blizzlike/Low rate
      4
    • TBC Mid rate
      6
    • TBC Highrate
      14
    • WotLK Blizzlike/Low rate
      3
    • WotLK Mid rate
      4
    • WotLK Highrate
      6
    • Cata Blizzlike/Low rate
      16
    • Cata Mid rate
      5
    • Cata Highrate
      4
    • Inne
      0

Recommended Posts

Hej.

Mnie najbardziej by odpowiadal serwer tbc (moj ulubiony dodatek ;) ) instant 70 ALE rozwiazany z glowa tj. Na start npc djacy poziom oraz sprzet musialby miec jakas roleplayowa mowe (Inny npc dla kazdej z ras). Chodzi o to abysmy startowali odrazu z reputacjami na honored, profesjami do wyboru wbitymi na 300 punktow i DOBRZE dobranym sprzetem dla kazdej klas po kazdy jej spec (najprawdopodobniej mix gearu z normali oscylujacych okolo 70 poziomu oraz grupowych questow). Innymi slowy bezposrednie wejsce w end-game tbc;) Idealnie byloby gdyby serwer zaczynal od tier 4 oraz sezonu 1 za battlegroundy i sezonu 2 za areny oraz aby szedl progressowo tj. po zabiciu magtheridona SCC i TK bylyby otwarte np. po 2 tygodniach od 1st killa na serwerze (chociaz miajac na uwadze to ze stalby na 2.4.3 i bossy bylyby znerfione pod ten patch, magtheridon padlby dosc szybko, dlatego ustawienie daty na sztywno np.4 miesiace na t4 itd. byloby lepszym rozwiazaniem ze wzlgedu na pvp). Oczywiscie na koniec sezonu pvp rozdawane bylby maounty i tytuly odpowiednie dla tego sezonu. Oczywiscie o takich smaczkach jak bossy dzialajace na poziomie dobrym + i klasy dzialajace perfekcyjnie nie musze wspominac ;)

Prawde mowiac powstaje cos w tym guscie mianowicie world of corecraft, ztym ze tam zaczynamy od 58 poziomu i mamy rate x1 lub x2.

Jak dla mnie HIGH RAT tyle, że expimy od 60 lvl. NA start dostajemy t1 oczywiscie wszystko progresowo.

S1 za marki itd s2 ap pve również progresowo.

Na koniec sezonu tak jak kolega mówi rozdawane mounty i tytuly. Tytuly pve jak i pvp tak samo mounty.

Pve tzn najlepsza gildia, która ma najlepszy i najszybszy progres ( wszystko na forum by było liczone) first boss itd itp każda gildia by dostawał punkty według jakiegos ustalonego rankingu.

Ja długo się już rozglądam za funami TBC i wotlk z wendorami od wszystkich itemow za darmo (bez wysiłku na jakiś arenach czy bg). Chodzi mi głównie o test dpsu w róznych setach na działających dobrze kukiełkach.

A jeśli już grać to:

TBC - marzę o serwerze jakim było APO kiedy jeszcze było tam około 1000onine i gildia EoE ;)

WOTLK raczej tylko blizzike rate, ale tu jest już molten lordaeron i nic lepszego nie znajdziecie.

Cata - tylko i wyłącznie global

A mi by odpowiadał serwer instant 80 z t7 na start, wszystkie instancje oskryptowane full blizzlike, 0 noobuf same ogary ale takie żeby grały gorzej ode mnie żebym był pro i wgl, z 40 tys online i takie tam, no co! Miał być wymarzony serwer : O

Wsumie odpowiadało by mi coś jak @pifpaf tylko bez gry sezonowej i raty mid lub nawet wyższe(napewno wyższe niż 1-3x loot / honor gdyż jeżeli ktoś lubi wbijać to pewnie też jest w stanie pofatygować się wbic 70 na HG), czyli coś jak FA(dodałbym jeszcze kilka rzeczy, np. instant exp profek). Also jeżeli maczuga masz zamiar otwierać serwer to nie wydaje mi się, że na TBC daleko miałbyś zajść raczej na WOTLKu. I wtedy serwer też na podobnej zasadzie, a wiec instant 80; start gear na poziomie 3.8k GS'a pod PVE i PVP(ale koniecznie jakieś lepsze trinkety np z TOCa 5, raz żeby cokolwiek robić na BG / hero), i reszta pierdołów. No i takim czymś to można by grać ^^

Sign in to follow this  

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.