Jump to content
Sign in to follow this  
laelkrol

Xbox Live Public Beta - Zapisz si�� i przetestuj nowy Live

Recommended Posts

Siema!

Nie wiem, czy wiecie, ale M$ od jakiegoś czasu testuje nowy Dashboard dla Xbox'ów, z wieloma nowymi i przy tym bardzo interesującymi funkcjami. Beta jest otwarta, ale jest limit konsol możliwych do zarejestrowania. Co ujrzymy po rejestracji i zupdejtowaniu klocka?

Oto fragment e-maila, który M$ rozsyła użytkownikom live:

SIGN UP NOW - Xbox is giving you the chance to test out the exciting new features coming to Xbox LIVE this holiday, including voice search and Internet Explorer for Xbox, through the Xbox LIVE Update Public Beta.

Tłumaczenie:

ZAPISZ SIĘ TERAZ - Xbox daje Ci szansę przetestowania ekscytujących, nowych funkcji, które pojawią się na Xbox Live w te święta, wliczając wyszukiwanie głosowe i Internet Explorer dla Xbox, przez Aktualizacje Xbox Live Public Beta "

Jak widać, aktualizacja zapowiada się interesująco. W końcu użytkownicy Xboxa dostaną bardzo długo oczekiwaną przeglądarkę internetową oraz więcej oprogramowania dla Kinect. Oczywiście to tylko dwie z wielu nowych funkcji, niestety o pozostałych, zgodnie z warunkami zapisania się do bety - nie można rozmawiać nigdzie indziej poza odpowiednim (widocznym tylko dla zarejestrowanych dla bety) dziale na oficjalnym forum Xbox'a.

Siedzę w UK, więc nie wiem jak sprawa ma się z dostępnością w Polsce, tutaj link do rejestracji/faq/itd:

https://connect.microsoft.com/XboxLIVEUpdate

PS Jeśli ktoś się zapisuje, to możecie mnie dodać na Live - gamertag: L43LKR0L

Też dostałem ten email,zapisałem się na tą beta.

I co teraz musze czekac czy mnie wybiorą czy co?

Jesli sie zarejestrowales, to musisz sobie na stronie wygenerowac klucz. Gdzies w FAQ bylo napisane jak. Jak juz masz klucz to sobie go zapisujesz na kartce albo drukujesz, przechodzisz na xboxa i wybierasz "Redeem Code" (nie wiem jak jest w polskiej wersji) - czyli ta opcje do wpisania kodu na DLC, MS Points, etc - i tam wpisujesz wygenerowany wczesniej klucz.

Pobiera Ci sie aplikacja, odpalasz ja, zgadzasz sie z licencja i dane o Twojej konsoli sa wyslane do MS zeby zapisac Cie do grupy (wysylaja serial number i takie bajery). Pozniej czekasz 1-2 dni robocze i w pewnym momencie wyskakuje Ci info, ze jest dostepna aktualizacja. Aktualizujesz, konsola sie restartuje i badam! Tym oto sposobem pisze tego posta z Internet Expolrer na moim xboxie (to chyba najlepsza czesc tej aktualizacji xD ). Tylko sie nie spodziewaj szoku, bo ten IE dziala wolniej niz komputerowa wersja i ma kilka mniej funkcji, ale da sie bez problemu surfowac.

PS zeby korzystac z netu najlepiej sobie klawiature na usb podlaczyc do xboxa, albo chattpad (czy jak to sie zowie?) do kontrolera xbox.

Uuuu, lipton, że się nie załapałeś. Fajna sprawa i biorą sobie do serca sporo z tego o co proszą testerzy.

Dashboard wyglada troche gorzej, ale jest bardziej funkcjonalny i jest troche tych nowych opcji. Pilnuj, moze sie zalapiesz. Jeszcze minie sporo czasu zanim wypuszcza ten Update, bo ma byc dopiero w te swieta.

Uuuu, lipton, że się nie załapałeś. Fajna sprawa i biorą sobie do serca sporo z tego o co proszą testerzy.

Dashboard wyglada troche gorzej, ale jest bardziej funkcjonalny i jest troche tych nowych opcji. Pilnuj, moze sie zalapiesz. Jeszcze minie sporo czasu zanim wypuszcza ten Update, bo ma byc dopiero w te swieta.

Dzisiaj dostałem wygenerowany klucz,tak wiec za max 2 dni bedę testował ;p