Jump to content
vergu

[2.4.3] Worldofcorecraft.com | Instant 58 & Blizzlike | Not released

Recommended Posts

skończyli fixować dopiero bugi z ostatnich testów, planują niedługo otworzyć bete albo testy na dłuższy okres czasu, lepiej zacznij spokojnie zdazysz wbic na HG jakiś tier zanim to odpalą oficjalnie hehe

"one with the jan17 bugs, still got some grid rewrite bugs left though. Hopefully they're not too difficult." 3 days ago

Ktos powaznie jeszcze na to gowno-widmo czeka? Bedzie to samo co z Nostalriusem lub Kronosem, czyli masa bugow, z idiociali admini i eksploity na levele i gold hehe. A tutaj bedzie tego jeszcze pewniej wiecej niz na powyzszych, bo pieprzyc sie z tym projektem tyle lat jest wprost proporcjonalne do z pieprzenia calego serwera :)

Kronosa i Nostalriusa ludzie nie znali tyle czasu co CC i tutaj ludzie sami widzą te 3/4 lata pracy a nie mają w to wierzyć z opowiastek tak jak na Nostalriusie. Były testy i samemu mogłeś wbić i przekonać się na własne oczy co jak działa. Nie zrobiłeś tego, więc nawet nie ośmielaj się czegokolwiek oceniać. Ja będąc na tych testach już twierdzę, że jeśli CC kiedykolwiek wyjdzie, to PvP będzie lepiej działało niż na HG.

Nostalrius has been developed since 2010 by more than 16 experienced developers. We first held a French open beta realm. A few months ago, we agreed that Nostalrius was ready for an international launch.

Jeśli chodzi o Kronosa, to tam już można zauważyć, że serwer w wielu aspektach działa lepiej niż Nostalrius, bo na przykład nie ma tylu bugów związanych z klasami. Co do end-game'u - jeszcze nie wiadomo, okaże się. Kronos MA SZANSĘ być dobrym serwerem. 

Lepiej pajacu przyznaj się kim jesteś z tym nowym kontem a tak w ogóle wynocha do szkoły uczyć się pisać. Pamiętaj też, że hipokryzją jest kogokolwiek nazywać idiotą jak samemu nie jest się zbyt mądrym i nie zna się podstawowych zasad ortografii.  ;)

Jak dla mnie to będzie dobry serwer. Tylko i aż dobry. Hype i masa oczekiwań, ciekaw jestem, co będzie jak (jeżeli?) CC w końcu otworzą, czy CoreCraft nie okaże się zawodem.

I nie mogę się nie zgodzić z tym, że cholernie to wszystko przeciągają. Za długo.

Ja nie wierzę w CoreCrafta.

Ile można to robić? Na Sunwellu szybciej wyszło przepisane, w pełni blizzlike TBC (polecam zobaczyć Black Temple). Tam nie ma achievementow, dungeon findera i wielu innych systemów. CC to po prostu scam. Po takim czasie developingu TBC, wszystko powinno działać identycznie, jak na retailu - o ile w ogóle robiło się coś innego, niż wprowadzało tweaki do gotowców.

BT tak, ale mechanika poszczególnych klas i odpowiednie działanie większości questów w Outland, to już sporo roboty. Na Sunwellu TBC na pewno w pełni "blizzlike" nie jest. Zwróć uwagę na słowo "przepisane"... Mnie ciekawi czy na Sunwellu działa duplikowanie przedmiotów. :D

Płaczecie, że go nie ma a i tak większość z was przyjdzie tu grać. Albo chociaż potestować. I po co tak pierdolicie Polusy? Kleić wary i cierpliwie czekać.

Nawet pewnie ani razu nie weszli zobaczyć na testach jak to działa a się wypowiadają. Jak wyjdzie to wyjdzie ich projekt mogą sobie go rozwijać nawet i jeszcze 10lat.

Czerpać korzyści z niego pewnie nie będą prócz dobrowolnych dotacji które mogą zostać otwarte dopiero po starcie, włożyli w chu* pracy a wy i tak niczego nie docenicie.

Ja bym was osobiście skuł kajdankami i tłukł do nieprzytomności albo wrzucił do komory gazowej, jak gorsze pół tego narodu i wybił wszystkich z taką mentalnością.

Wy życia prywatnego nie macie, że tak ciężko wam się czymś innym zając i w międzyczasie zaglądać nawet co 2mce na progress na tweeta? Ogarnijcie się.

Płaczecie, że go nie ma a i tak większość z was przyjdzie tu grać. Albo chociaż potestować. I po co tak pierdolicie Polusy? Kleić wary i cierpliwie czekać.

Nawet pewnie ani razu nie weszli zobaczyć na testach jak to działa a się wypowiadają. Jak wyjdzie to wyjdzie ich projekt mogą sobie go rozwijać nawet i jeszcze 10lat.

Czerpać korzyści z niego pewnie nie będą prócz dobrowolnych dotacji które mogą zostać otwarte dopiero po starcie, włożyli w chu* pracy a wy i tak niczego nie docenicie.

Ja bym was osobiście skuł kajdankami i tłukł do nieprzytomności albo wrzucił do komory gazowej, jak gorsze pół tego narodu i wybił wszystkich z taką mentalnością.

Wy życia prywatnego nie macie, że tak ciężko wam się czymś innym zając i w międzyczasie zaglądać nawet co 2mce na progress na tweeta? Ogarnijcie się.

giphy.gif

Niepotrzebne wspominali cokolwiek o tym realmie, mogli siedzieć cicho i go wypuścić jakby był gotowy, ale nie, to teraz mają ludzi co miauczą. Koniec końców okaże się, że serwer będzie gówniany i tyle lat roboty oraz cały hype pójdzie się rypać. Nie ma co się podniecać na zapas, dopóki nie można tam założyć konta i się zalogować to ten realm nie istnieje.

Tak jak Nostalrius mieli nic nie wspominać i dopiero w "ostatnich miesiącach" się ujawnić? Ja na pewno nie zaufałbym takiemu projektowi po doświadczeniu z Nostalriusem. Lepiej widzieć tą kilkuletnią pracę niż wierzyć na słowo.