Jump to content
Sign in to follow this  
popalony

[5.4.8] Tauriwow.com | Blizzlike

Recommended Posts

2 godziny temu, Deli napisał:

ja też wracam z emerytury żeby sobie zobaczyć jakieś nowe, ładne rzeczy :) Podepnijcie ten temat i niech ludzie sprawdzają, bo ile można grać w to samo kochani  

Ano, szczególnie że są już 4 polskie gildie, więc jeżeli ktoś chce pograć ze swoimi to ma gdzie.

A do kontentu pandarii jeszcze 13 dni :) Wystarczająco dużo czasu by wbić 85 przez releasem

34 minuty temu, Cevillus napisał:

Jak się prezentuje ten serwer pod względem oskryptowania ? Questy, instancje, klasy.

Patrząc na to, że poprawiają od 3 miesięcy nowego klienta, to szybkość prac jest godna podziwu, a kontent vanilla-wtlk działa lepiej niż na wielu serwerach, cata lepiej niż atlantissowe (wliczając to, że tauri ma Vashir czy całe TH), a mop póki co prezentuje się bardzo dobrze na PTR. Oczywiście idealnie nie jest, ale tak 9/10 dałbym w ciemno. Po 1500 questach, nie działał mi jeden, 3 potrzebowały reloga, niektóre mają wiele fajnych szczegółów zrobionych. Klasy mają jakieś minory, żadnych poważnych rzeczy. Insty działają bardzo dobrze, właśnie kończą poprawiać reworkowane na mopie, są na ptr między innymi. Działą crossrealm BG czy DF czyli można między serwerami brać udział w BG/Raid Finderze/Dungu. Choć jeszcze system poprawiają. Warto spróbować, szczególnie, że mają kilku devów pracujących normalnie w ciągu tygodnia u nich, więc będzie tylko lepiej. To trochę niebo i ziemia w porównaniu do innych prywatnych serwerów.

Boję się że utworzenie realmu anglojęzycznego może okazać się strzałem w stopę dla serwera.  Społeczność się podzieliła, nowy serwer świeci pustkami. Co do dogadywania się na instancjach niema żadnej różnicy z uwagi na crossrealm df. Wystarczyło stworzyć anglojęzyczny kanał i znaleźć gildię porozumiewającą się w jakimś normalnym języku i było by ok, a to że ktoś obok rozmawia po węgiersku to mały problem. Serwer broni się swoją jakością i zastrzyk kilkuset zagranicznych graczy zatarł by różnice między tą społecznością a Węgrami. 300 graczy online bardziej zniechęca niż bariera językowa, którą nie tak ciężko pokonać jeżeli chęci dogadania sie są z obydwu stron. Grałem tam od jakiegoś czasu i też się skusiłem na przeniesienie postaci czego teraz żałuję. 

300 osob ? Nie widze problemu przy Crossrealmie. Oddzielali realmy tylko po to żeby ludzią anglojęzycznym gralo sie lepiej , żebyś nie płakał że na globalu piszą po węgiersku tak jak na ATS czy innych Sunwellach. Na serwerze po stronie Hordy jak i Ally sa i polskie i angielskie i niemieckie i nawet rosyjskie gildie wiec możesz sie wybrać do której chcesz . 300 osob przy cross nie robi żadnej nawet najmniejszej różnicy ( no może króla w SW będzie atakować 50 osób a nie 500 ). Plus podejrzewam , że dużo ludzi czeka na pandy , powbijali 85 i spokojnie czekaja. Myśle że po ruszeniu pand nagle na serwerze zrobi sie 3k+ ludzi . ( evermoon + tauri+ wod)

1 godzinę temu, ysiu napisał:

300 osob ? Nie widze problemu przy Crossrealmie. Oddzielali realmy tylko po to żeby ludzią anglojęzycznym gralo sie lepiej , żebyś nie płakał że na globalu piszą po węgiersku tak jak na ATS czy innych Sunwellach. Na serwerze po stronie Hordy jak i Ally sa i polskie i angielskie i niemieckie i nawet rosyjskie gildie wiec możesz sie wybrać do której chcesz . 300 osob przy cross nie robi żadnej nawet najmniejszej różnicy ( no może króla w SW będzie atakować 50 osób a nie 500 ). Plus podejrzewam , że dużo ludzi czeka na pandy , powbijali 85 i spokojnie czekaja. Myśle że po ruszeniu pand nagle na serwerze zrobi sie 3k+ ludzi . ( evermoon + tauri+ wod)

2.9k było ostatnio tak swoją drogą ;d no chyba, że mówisz o codziennym eu peak

Powiem tylko tyle, wbijać i o nic nie pytać. Po kilku pierwszych godzinach grania uznacie, że nic lepszego nie znajdziecie, a po kilku następnych będziecie pytać sami siebie jak mogliście kiedyś spędzać czas gdzie indziej, lol! Ale do rzeczy, poziom oskryptowania questów to bajka, po prostu czuć jakby to blizzard pisał. Do tej pory zrobiłem ~~ 400 questów i ŻADEN nie był zbugowany, ŻADEN nie był też nieoskryptowany (z dialogami, filmikami itp. włącznie)! Dungeony - przynajmniej te które miałem okazję zobaczyć (aktualnie 51lv) w pełni sprawne, questy działają, wszystko oskryptowane. Community - przyjazne, Węgrzy jakoś tam sobie z angielskim radzą chociaż z nimi do czynienia miałem tylko podczas robienia dungów. Na międzynarodowym realmie oczywiście wszyscy posługują się językiem angielskim.

Na realmie międzynarodowym gra aktualnie ~~400 osób i codziennie ta liczba idzie lekko w górę, dużo nowych graczy co widać w starting zonach. Na serwie jest cross-realm (BG+RDF) co po zsumowaniu daje stabilne 3-4k online.

Jeżeli chodzi o end game to wiem tyle ile powiedzieli mi ludzie, mianowicie: Questy na Pandarii działają na bardzo przyzwoitym poziomie, dungeony wszystkie na 100%, raidy jeszcze nie otwarte, PVP +++ Napiszę coś więcej jak wbije maxa i zabiore się za Content z Pandarii, do tego czasu elo.

WoWScrnShot_041717_152142.jpg

WoWScrnShot_041717_194706.jpg

WoWScrnShot_041717_194700.jpg

WoWScrnShot_041717_155959.jpg

No ba a Pandaria? Do dziś zrobiłem tylko loremastera na trzech low lvl krainach - wszystko działa, daily chodzą, jakieś kosmiczne filmiki, sztuki walki eventy, spadające kule strzelanie do ludzi jak snajper, skakanie z klifu na linie wszystkie typowe 'skrypty' które na innych privach nie działały by nigdy albo po 2 latach i z wielkim ochem i achem tu działają od razu. To czego brakuje na innych serwerach tutaj jest - profesjonalizm. Jedyne wady to tylko to że są wszystkie strefy pandarii na loremastera + wszystkie achivy i daily  a brakuje raidów oraz sezon pvp się nie rozpoczął. Kiedy to ma wystartować w pełni tak żeby był raid + nowy sezon pvp jeszcze nie wiadomo. Można sobie wpaść i poexpić. Zobaczyć jak wygląda quest który działa tak jak powinien.  A nawet wszystkie.  Ludzi jest dość o 8 rano 800 chyba wystarczy żeby zrobić rdfa albo pójść na bg. Jak ktoś chce poznać nowy content , pocieszyć się grą i nie myśleć co jest zbugowane a co nie to zapraszam. Jak ktoś lubi dokładnie na odwrót to ma dość duży wybór.

Dnia 18.04.2017 o 08:20, Krzysztof napisał:

No ba a Pandaria? Do dziś zrobiłem tylko loremastera na trzech low lvl krainach - wszystko działa, daily chodzą, jakieś kosmiczne filmiki, sztuki walki eventy, spadające kule strzelanie do ludzi jak snajper, skakanie z klifu na linie wszystkie typowe 'skrypty' które na innych privach nie działały by nigdy albo po 2 latach i z wielkim ochem i achem tu działają od razu. To czego brakuje na innych serwerach tutaj jest - profesjonalizm. Jedyne wady to tylko to że są wszystkie strefy pandarii na loremastera + wszystkie achivy i daily  a brakuje raidów oraz sezon pvp się nie rozpoczął. Kiedy to ma wystartować w pełni tak żeby był raid + nowy sezon pvp jeszcze nie wiadomo. Można sobie wpaść i poexpić. Zobaczyć jak wygląda quest który działa tak jak powinien.  A nawet wszystkie.  Ludzi jest dość o 8 rano 800 chyba wystarczy żeby zrobić rdfa albo pójść na bg. Jak ktoś chce poznać nowy content , pocieszyć się grą i nie myśleć co jest zbugowane a co nie to zapraszam. Jak ktoś lubi dokładnie na odwrót to ma dość duży wybór.

Tak szczerze max lvl:

Release trochę zaskoczył pozytywnie, bo spodziewałem się faila jak wszędzie, były 2 restarty po 5 minutach, ale po tym wszystko śmigało jak trzeba, nie było żadnego DC i serwer miał 3dni uptime aż do następnego Restartu.

Nie wszystkie daily są bo kilku brak, choć też głowy nie dam bo może to dlatego, że wraz z patchem 5.4 parę usunięto; 2 dzień nie ma Klaxxi repy (znaczy jakimś cudem nie ma jej rano :P), parę rzeczy też jest nie intuicyjnych, o których nie poinformowali, bo nie każdy wie, że bonusowa repa za revered, bonus reputation na dungach czy item update nie działa bo to rzeczy z kolejnych patchy, a nie z tego na którym jesteśmy - a w grze są i można się naciąć, bo nic nie napisali. Farma działa, ale nie pierwszy dzień, kolejne bez problemu; jajka do Celestiali respią się za szybko, teraz jest to 7-10minut powinno być 75-120.

Co do loremastera pandarii to potwierdzam - zrobisz wszystko, prócz jednego questa w Krasarang Wilds (event się zacina i zrobi go tylko jeden gracz, trochę jak takie pól altantissowego molten frontu swego czasu iks de) [EDIT 19.04 już naprawili tez quest], ale poprawka in progress jak wie; generalnie questy działają super, ludzie wliczając to mnie są zachwyceni, to w ogóle inny poziom daleko przerastający Atlantissa i inne post wotlkowe privy, szczególnie patrząc na to, że skrypty po wotlku piszę się dużo trudniej. Przez całą pandaria miałem problem z fazą tylko raz i pomogł relog. No i raz z jednym questem z Anduinem, bo chyba nie przewidzieli, że Horda może zaatakować naszego kompana :P dialogi, animacje, emoty, filmiki wszystko 10/10.

HP rare mobów w większości jest nieprawidłowe. I dają za mało expa.

Co do dfów nie ma problemów, na większości lvli pykają jak głupie, a na max tym bardziej, bg tylko praktycznie max lvl. BYwa też problem z zasięgiem pula mobów, więc trzeba mieć na uwadze, że bywa trudniej ^^ Poziom oskryptowania bossów jest super, choć szkoda, że póki co 3 insty (czwarta w środe, poprawiają ostatniego bossa bo miał hc mechaniki na normie i problem z bąbelkami).

Co do expienia, to nie licząc paru miejsc gdzie można się trochę "przyspieszyć" to 99% działa cud miód malina. Loremaster zrobicie wszędzie, bez auto-complete questów, łącznie z Vashir i TH.

Także generalnie warto, szczególnie, że wiele z tych rzeczy to minory, a serwer mop stoi 4 dni. Na discordzie też już podali plan nad czym planują - core mechanici z Pand jak Pet Battles, reszte hc dungów, minory classowe i takie pierdoły i powinny być zrobione w okoły 3-4 tygodnie. ZA tyle Samo pradobodobnie zobaczymy pierwszy raid w wersji normal i uwaga, bo dla atlantissowych ziomeczków to może dziwne - HC tydzień później. Wraz z releasem raidu pojawi się też nowy sezon arenowy.

No i trzeba dodać, że cross realm BG/Dungi i niedługo AH dają kopa i łatwiej się gra, nie czuje się nawet małej liczby ludzi na Evermoonie.

Ja polecam, bo lepszego post wotlka po prostu nie ma i nie będzie, szczególnie, że Tauri to bardzo solidna firma, bijąca na głowe nawet cata contentem Atlantissa. Jeżeli komuś zależy na jakości i zdrowym community to chyba nie ma co się zastanawiać dłużej.

ps temat powinien mieć tylko 5.4.8 w nazwie

Tak to ten international. Jeżeli chodzi o ally polska gildia tam do apocalypse riders. Natomiast po stronie hordy zapraszam do gildii Muzykanci z gruzji ;) Myślę, że lepszego Mop prędko nie znajdziesz. Zresztą jak widać po powyższych opiniach :)

Pozdrawiam

server robi ogromne wrażenie momentami czułem się prawie (zaznaczam że prawie ) jak n globie. Widać profesjonalizm ekipy prowadzącej i dbałość o szczegóły. Jeśli komuś się znudził wotk i szuka czegos innego jak najbardziej polecam węgierskie pandy :)

Kto chce zagrać na porządnym serverze prawie jak glob w pandy to zapraszam na Tauri - Evermoon.

Server naprawdę robi wrażenie, gram tam juz ponad tydzień czasu i jestem pełen podziwu. Moja ocena to 9/10 dla tego servera jak do tej pory.

Zaczynałem grę tam z czystej ciekawości i jestem bardzo mile zaskoczony.

Aktualny patch jaki jest na serverze to 5.4.8.

7 godzin temu, General147 napisał:

Narazie sa wprowadzone tylko 4 heroiki + nie ma raidow, wiec poki co nie ma co expic. Info na temat wypuszczenia nie znalazlem.

Musisz częściej czytać discorda