Jump to content
Sign in to follow this  
popalony

[5.4.8] Tauriwow.com | Blizzlike

Recommended Posts

Na Wod x15 masz same gidlie PVP :D wszystko co pve upadlo tam

Na evermoonie nie masz vendorow z matsami wiec trzeba wszystko samemu zebrac badz kupic z ah :D

A jesli chodzi o progress to najlepszy progress na evermoonie maja Evertide i Hero Status(stare prime) ale one sa english speaking , AR i Muzykanci obecnie przezentuja taki sam poziom progresu :D a takze przedwczoraj a wszystkich realmach zostaw Prowadzony Raf:

Tauri x3 z rafem

Evermoon x6 z rafem

Wod x45 z rafem 

Wiec masz wybor 

A i jeszcze jedno Tauri i Evermoon maja połaczone ah 

A RDF,LRF,BG i arenki sa polaczonie ze wszystkimi realmami, wiec mimo małego onlinu Evermoona zawsze znajdziesz ludzi na bg badz dungi i masz jeszcze plus jak cos zbierasz to nie masz latajacych ludzi co pisza Hali badz angol

Witam, chciałem zapytać jak z oskryptowaniem na Tauri? bo slyszalem, ze najlepiej dziala ze wszystkich MoPów i jak to wyglada jesli chodzi o starsze ekspansje tutaj oraz czy serwer jest p2w? Z góry dziekuje za odpowiedź.

10 godzin temu, angarus21 napisał:

Witam, chciałem zapytać jak z oskryptowaniem na Tauri? bo slyszalem, ze najlepiej dziala ze wszystkich MoPów i jak to wyglada jesli chodzi o starsze ekspansje tutaj oraz czy serwer jest p2w? Z góry dziekuje za odpowiedź.

Jest tak dobrze, że przez większość czasu jak grasz, to nie pamiętasz, że to priv. 

Podam wam sytuacje z zycia wziete :D

Gdy wychodzily raidy t14(Heart Of Fear i Terrace Of Endless Spring) to byl tylko jeden bug :D Tsulong 2 boss na TOES nie nakladal bufa 300% healingu :D i to wszystko wszystkie mechaniki inne bossy działaly jak nalezy 

Witam ponownie, pogrywając trochę na Tauri zauwazylem u siebie, że czasem mam takie "mini" lagi podczas np. przywoływania mounta, oddawania questów nawet gdy wciskam przycisk od dungeon findera. Nie przeszkadza to jakoś bardzo, ale chciałbym zapytać czy ktoś z Was miał takie coś na Tauri? Dodam, że nie mam problemów z netem a i ms na Tauri oscyluje w granicach 80-90. Pozdrawiam.

P.S Na innych serwerach nie zauwazylem podobnych rzeczy

Dnia 26.02.2018 o 09:40, WerteluZ napisał:

Mam dokładnie to samo, taki typowy pól sekundowy delay pomimo 40-50ms. Btw jakaś aktywna polska gildia po stronie hordy na x1?

trzeba realmlist zmienic tam masz na stronce opisane wszystko

1 godzinę temu, Grejfrutek napisał:

trzeba realmlist zmienic tam masz na stronce opisane wszystko

set realmlist hu.logon.tauri.hu - no korzystając z tego realmlista dalej mam to samo, chyba, ze chodzi o cos innego, na stronie nie moge nic znaleźć

Apocalypse Raiders  odbudowują się właśnie. Jeżeli zastanawiasz się nad grą na MoP to jest to doskonały moment.  Moim zdaniem warto jest wbić na realm Evermoon po stronie ally i rozpocząć grę. 04 lipca wyszedł nowy sezon PVP. Wypuścili też nowy raid ToT.

Dnia 14.07.2018 o 01:19, Pitu napisał:

Apocalypse Raiders  odbudowują się właśnie. Jeżeli zastanawiasz się nad grą na MoP to jest to doskonały moment.  Moim zdaniem warto jest wbić na realm Evermoon po stronie ally i rozpocząć grę. 04 lipca wyszedł nowy sezon PVP. Wypuścili też nowy raid ToT.

Kto będzie grał?