Sign in to follow this  
Followers 0
emil1202

[3.3.5a] Gamer-district.org | Mid Rate

45 posts in this topic

jak by jakis kolega chciał to mam tam pare postaci do oddania za grosze prawie bissy niektore

szczerze to nie interesuje mnie kupowanie gotownych postaci, wole sam zdobywac sprzet,

ale napisalem do ciebie PM, odezwij sie jak przeczytasz ;)

Właśnie. Bo nie wiem czy na dłuższą metę grać na S******u

Jeżeli miałbym grać na jakimś innym serwerze niż ten na "S" to tylko  na Atlantissowym tbc/wotlku. Swoją drogą szkoda, że po zamknięciu starego "S" i przekazaniu bazy poszli w transfery postaci na realm cata. Powinni otworzyć realm wotlk na S-core i wgrać bazę, a gracze zmieniliby tylko realmlista. Myślę, że tamten serwer można by było eksploatować jeszcze długi czas. Większość graczy, którzy przetransferowali postacie pograli chwilę i odeszli (pamiętamy 3,5k online na Ats). Moim zdaniem realm wotlk na bazie Sunwella trzymałby do tej pory stabilne 1,5-1,8k online. Przepraszam za offtop ;p .

Warmane a Zwłaszcza icecrown śmierdzi kupskiem i to takim solidnym. Czekanie w kolejkach lub kupno premium konta a jako wisienka na torcie wieczny progress Icc niekończąca się nuda kupowanie Shadowmourna i tak dalej pozdrawiam :)

Właśnie chciałem zapytac o to samo, widzialem ostatnio gildie w hordzie ok 30 online, a dzisiaj wchodze jest 3. nie wiem czy to po prostu taka pora czy juz sie rozeszli

troche polakow tutaj gra, niektorzy sie chowaja w anglojezycznych gildiach

8 godzin temu, cheyenne napisał:

Na Gdzie jest teraz aktywna gulid Polska hordzie robia 11/12 25 hc i progresja lk

Pewno masz na myśli Unknown Gentelman - typy wolą grać z pugami jak polaka invnac do gildi.

No nie wiem zaczolem grać z nimi od paru dni . Mają stała grupę 25hc z małą rezerwa. A robią też sfs run na które invaja pug. Jeśli chodzi o dodanie do gulid nie było problemu bo nawet na 1lv dodali mnie:-)