Jump to content
Sign in to follow this  
popalony

[4.3.4] TwinStar.cz | Blizzlike

Recommended Posts

522620_420071031412909_204342652_n.png

Strona serwera: http://www.twinstar.cz/?lang=en

Realm: Artemis

Realmist: set realmlist wow.twinstar.cz

set patchlist localhost

Online: 2200-2500

Armory: http://armory.twinstar.cz

TwinFead: https://cata-twinhead.twinstar.cz

Patch: 4.3.4

Exp rate: 1x

Gold rate: 1x

Drop rate: 1x

Reputation rate: 1x

Honor rate: 1x

Dotacje: Tak,ale nie wpływaja na grę,można kupić sobie mounty,pety itd

Changelog: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?late ... rted_fixes

Bardziej szczególowy changelog jest na forum(potrzebna rejestracja)

PVP: Sezon 9 BG::Warsong Gulch, Arathi Basin, Eye of the Storm, Alterac Valley, Battle of Gilneas and Twin Peaks. Nieczynne:Strand of the Ancients, Isle of Conquest

Dodam że bitwa Tol Barad działa,bitwy toczą się co 2,5h

PvE : Otwarte:Blackrock Caverns, The Stonecore, The Vortex Pinnacle and Lost City of Tol’Vir

Nieczynne:Throne of the Tides, Halls of Origination, Grim Batol, Shadowfang Keep and The Deadmines. Ale mają zostać szybko udostępnione.

Jeżeli chodzi o q od 1-60 to działają tak sobie,w sumie da się expić,codziennie są jakieś q poprawiane,więc teraz pewnie lepiej sie expi niż na początku.No i działa df,z którego ludzie często korzystaja.

Q worgena i goblina działają all.

A jeżeli chodzi o lvl 80-85 to w Mount Hyal,Deepholm działa dużo q,w Uldum i Twilight Highlands znacznie mniej,a Vash'jir niedostępne z tego co wiem.Ale nie działające q w przediale 80-85 rekopensuje exp na bg,ktore jest rozgrywane często.

Jeśli ktoś by się skusił pograć na serwerze to mój nick Saru,gram po stronie hordy,w ally także mam postać nick Cojestpiec.

Proponuje odrazu po stworzeniu postaci dołączyć do kanału /join pl

Polaków gra malutko,gildii nie ma żadnej,dlatego reklamuje serwer może jakąs gildie zrobimy.Jeżeli chodzi o df to działa i ludzie korzystają.

Bg jest często grane,bo daje exp,serwer wystartował 30 kwietnia więc o poziomie pvp nic nie powiem,wbije wiecej ludzi 85 lvl,ruszy sezon,ruszą areny,wtedy będzie można ocenić poziom pvp.

Chamstwa osobiście nie spotkałem,ludzie pomagają w q jak poprosisz o pomoc.

Chciałem dodać że archeologia także działa.

Chwilkę wcześniej tez to znalazłem zobaczę czy działa :) Zainstalowałem zmieniłem realm list i śmiga. I tez zaczynam grac w hordzie do zobaczenia w grze nik Bobby Horda . Zobaczymy jak długo tu zawitam :D

Gra ktoś w ally na tym serwie? jak coś to pisać do mnie (nick Nerg) i pozapraszam do gildii, mam dwie osoby z Polski jak na razie :p stwórzmy potężną gildie PvE i pokażmy czechom jak sie gra! :D

To serio Blizzlike serwer? Jeśli questy działają tam "tak sobie" to expienie tam musi być jakimś koszmarem :s

Działa ich tam chociaż tyle by to wyexpić czy trzeba grindować bądź spamować Dungeonami?

Wyexpilem hunta źle nie jest ale i tak sie dziwie że takie serwery mają wysoki online. ;) Bg w kazdym przedziale lvlowym odpala tak samo dungeony...

Dawno nie logowałem sie na serwer,pamiętam że na początku już w miare dużo q działało,teraz działa ich jeszcze więcej pewnie.

Dungeony odpalaja sie często,a bg to nie wiem czy tak na kazdym przedziale odpalaja,napewno 10-14 i 80-84 są prawie non stop.

A raidy są jakieś otwarte w ogóle?

Gram w hordzie i widziałem tylko jednego gracza bodajże nick Jarczyk,ale nie wiem czy gra jeszcze ;)

Jak ktoś gra w hordzie to mój nick Dwaq

No gram gram i powiem ci ze byłem w szoku jak odpalało mi bg cały czas przy expieniu ;D

No ciekawe jak im ten projekt wyjdzie pepiki czy nie da sie pograć ;D

Warto tu grać? Widać jakieś perspektywy na przyszłość?

Obecnie szukam jakiegoś blizzlike'a cata i myślę nad Twinstar'em i Tauri.

Chętnie usłyszałbym jakieś opinie na temat tych serwerów.

Panowie nic dodać nic ując porostu wbijać. Tak naprawdę tutaj gra dopiero się rozpoczyna w tamtym tyg został otwarty drugi raid a bg /areny/rdf są non stop także zapraszam do ally do Polskiej gildi :)

Fakt na ab nie było koni serwer słaby =))

A poważnie to realm wotlk był miodzio,grało te 2500-2800 online,zero laga,dużo bg,q działały dobrze,spelle i talenty także.W sumie na relamie wotlk gra nadal te 1300+ ludu.

Na cata są bugi,wiadomo,ale często aktualizują serwer.

Ja tam serdecznie zapraszam na serwer.