Jump to content
Sign in to follow this  
Elune

Alternatywa dla WoW'a

Recommended Posts

Z początku byłem zaintrygowany, ale okazało się, że Skyforge to raczej będzie takie samo ruskie gówno co Allods. Co najlepsze jeszcze cenzurują słowo "P2W" na swoich forach. :D

http://massivelyop.com/2015/03/26/skyforge-wont-tolerate-the-word-p2w/#comments

"Here's the deal, there are two currencies used to gain prestige (your level), sparks and credits.  There's a strict cap on how many you can get per week.  They're going to allow you to bypass the credit cap with real world currency. Which in turn lets you upgrade your gear slots and increase your order system, which both increase your prestige and stats.  The only barrier in place is that you need a certain number of particles of mastery to complete each upgrade tier on your equipment.  But there's no cap on how many of those you can farm.  Essentially you can pay to bypass half of the cap system, thus gaining far more prestige and strength then a free to play person."

Allods został zniszczony przez chciwość wydawcy, gdzie shop to czysty p2w. Gra była niezła, miała fajny astral i budowanie statków. Gdyby nie ten gówniany is, aktualnie mogla by być to jedna z najbardziej zaludnionych gier mmorpg f2p.

Gralem chwile w (mmo) Star Wars, Lords of the Rings, i wydaly mi sie strasznie podobne do siebie, jakby robili to na jedno kopyto...

Neverwinter Online jak wyzej, ale troche dluzej pogralem.

DC Universe Online - Bardzo przyjemnie sie gra, z tym ze to nie jest p2w, tylko pay-to-zrob-cokolwiek :D Swiat wciaga niesamowicie, ale na dodatki trzeba zaplacic gruba kase, moim zdaniem DC Universe to mmo dla bogatych amerykanow

Terra Online - jak dla mnie zbyt oczojebna i kolorowa grafika ktora po graniu w WoWa i stare gry (jestem fanem staroci, moj komputer tez) tak razilo mnie w oczy ze nie potrafilem dluzej przysiasc nad gra.

Guild Wars 2 - mozna grac za darmo, z nie przeszkadzajacymi za bardzo ograniczeniami do max lvla(jak np. niemoznosc teleportowania sie do niektorych miast na niskich lvlach.. czy jakos tak, dwa sloty na postacie, nie dalo sie czegos robic z gemami - waluta w guild wars do kupywania "premium" rzeczy). Polecam.