Jump to content
FireeMan

[1.12] Kronos-wow.com | Blizzlike

Recommended Posts

ja mam taki problem ze gdy probuje sie zalogowac to caly czas wyskakuje dc i nawet nie moge wejsc do ekranu logowania by stworzyc postac, ktos mial taki problem ?

edit; trzeba bylo aktywowac ;p

Grałem tutaj i tutaj, wbilem 60 i musze przyznać, że bugi na kronosie było mi policzyć na palcach sapera. Wszystkie q ktore robilem dzialaly, wiec problemu z wyexpieniem nie bylo, zdaje sie ze pety i npc od eskorty sie troche bugowaly ale nie mialo to wiekszego znaczenia. Nie wiem jak jest teraz bo troszke nie wbijalem. 

Witajcie!

Odświeżam temat ; ) Kronos w ten weekend (sobota ~14) startuje z nowym fresh realmem [Kronos III].  Scrypty i questy na bardzo dobrym poziomie. Online powinien być bardzo wysoki. Nie ma sklepów, nie ma kupowania postaci.  Kontent będzie systematycznie wychodził aż do Naxxa, a później prawdopodobnie będzie możliwość przejścia na TBC (są prowadzone prace nad tym). Raty x1.

Ja sam osobiście mam dobre wspomnienia z tym serwerem.  Zawitam z pewnością :)

Gdyby ktoś miał ochotę dołączyć do zapraszam. Sojusz/Horda oraz klasy - do ustalenia.

Pozdrawiam i życzę Radosnych Świąt Wielkanocnych :D Aho!

Cześć wszystkim!

Długo czekam na ten serwer, grałem na kronosie II ale nie dobiłem 60 levelu, teraz zamierzam, będę na pewno na starcie, myślę żeby dołączyć do aliantów(chociaż to jeszcze nie jest pewne na 100%) z tego względu, że zapewne będzie ich mniej i będę klepał każdego napotkanego hordziaka! :D Fajnie, oby więcej Polaków zawitało na ten serwer, wspólnie levelować w ojczystym języku, pisać ludzie kto chce grać, ja stawiam na huntera, może priest.

Pozdrawiam!