Jump to content
qer1612

[Serwer WoW][3.3.5a] JarGames | Reaktywacja!

Recommended Posts

Posiadanie jakiejkolwiek kopii np loga i używanie go publicznie jest zakazane, ACTA się kłania. 

Ja im tylko blokuje auth, czyli system logowania. Serwer dedykowany zostaje nietchnięty praktycznie. Zresztą to najtańszy kimfusii.

Śmieszne jest to, że ludzie szukają cudów jak to naprawić i kombinują ze swoim komputerem. Administracja nic nie zrobiła ale twardo napisała, że naprawiła problem ;)

zapewne tak jest ze wszystkim tutaj. Między innymi dlatego dalej będę blokować auth. 

Cóż mi się nie znudzi, bo jak będę tylko w domu, to zawsze zostawie z 5mb/s dla garego, a na ich serwer to w zupełności wystarczy. Dla przykładu do moltena używaliśmy 6 komputerów jednocześnie i dopiero padał im auth. 

@sekla81123

udowodnić ddosowanie komuś, kto używa sieci tor jest bardzo trudne, nawet jakby to był ddos ;)

@Refugeeliaa

Jezezeli teraz ida od ciebie ddosy na auth servera to sa skuteczne :P z tego z sam widze to maja za przeproszeniem w chuj luk na tym servie :p a to ze phpadmin jest dostepne to juz w ogole XD

Do rana macie off. 

Czekam na krok od garego ;) prosty gest, a dużo może zrobić ;)

Nie żeby coś ale to nie Gary reaktywował server, może wejdź na TS ts3.jargam.es i pogadaj z aktualną administracją. 

Server postawili gracze grający dawniej na tym servie, a poprzednia administracja nie ma na niego wstępu.

Tutaj masz link do wydarzenia na fb, gdzie nawet o tym pisali. https://www.facebook.com/events/809923499086658/

Daruj sobie, szkoda czasu. 

Prawda jest taka, że jakby się Administracja znała, to problem by rozwiązała w ciągu kilku godzin, zależy od natężenia ataku.

Chodź przypuszczam, że ten kisznik i tak jest na VPS'ie, na którym nawet nie ma dostępu do interfejsu eth0, więc dużo nie da się zrobić, ale przy większej znajomości chociaż podstaw linuxowego firewalla coś by tam zdziałali, ale skoro nic nie robią, to na tym się nie znają.

Nie gram tutaj, to tylko subiektywna opinia, sama idea serwera JarGames mi się podoba, ale czemu się nie przygotowali na takie ewentualności tego nie wiem.

Posiadanie jakiejkolwiek kopii np loga i używanie go publicznie jest zakazane, ACTA się kłania. 

Ja im tylko blokuje auth, czyli system logowania. Serwer dedykowany zostaje nietchnięty praktycznie. Zresztą to najtańszy kimfusii.

Śmieszne jest to, że ludzie szukają cudów jak to naprawić i kombinują ze swoim komputerem. Administracja nic nie zrobiła ale twardo napisała, że naprawiła problem ;)

zapewne tak jest ze wszystkim tutaj. Między innymi dlatego dalej będę blokować auth. 

Cóż mi się nie znudzi, bo jak będę tylko w domu, to zawsze zostawie z 5mb/s dla garego, a na ich serwer to w zupełności wystarczy. Dla przykładu do moltena używaliśmy 6 komputerów jednocześnie i dopiero padał im auth. 

@sekla81123

udowodnić ddosowanie komuś, kto używa sieci tor jest bardzo trudne, nawet jakby to był ddos ;)

Nie że coś do ciebie mam, ale ACTA SRACTA. W polsce nie obowiązuje ono, ale też nie ma żadnych regulacji prawnych w necie, więc jest wolna amerykanka.

Jeśli komuś uda się dostać do bazy przez phpmyadmina, osobiście wręczę mu 1000 zł. Ale skoro czujecie się przez to zagrożeni, to ukryjemy go icon_e_smile.gif

To jest odpowiedź technika z jargam.es. Odpowiem na to tutaj, bo widzę, że sama Administracja tego serwera tutaj zagląda, ale nawet nie raczy odpisać. Nie chodzi o to, że alias jest ogólnie dostępny dla wszystkich, ale o to jaką wagę przywiązujecie do takich właśnie detali.

Jeżeli nie potraficie zadbać o bezpieczną baze danych, a nie wspomnę już tutaj o umiejętności blokowania netbota czy konkretnego ip, który wali flood na wasz port 3724, to ja dziękuje. Polecam leksykon kieszonkowy linux, Łukasz Sosna, zawsze to przynajmniej poznacie komendy, które pozwolą chociażby edytować plik konfiguracyjny pma.

Trochę wiedzy przed postawieniem serwera nigdy nie zaszkodzi. Pozdrawiam.

Spidey przypominam, że na waszym serwerze wysyłanie tych pakietów też blokowało auth serwera, tak samo na moltenie, wowreach i innych serwerach. 

Pogadałem z administracją, garego nie ma tak więc odpuszczam i życzę powodzenia. 

Spidey przypominam, że na waszym serwerze wysyłanie tych pakietów też blokowało auth serwera, tak samo na moltenie, wowreach i innych serwerach. 

Pogadałem z administracją, garego nie ma tak więc odpuszczam i życzę powodzenia. 

Refuge, nie twierdzę inaczej, że u nas tego nie było. Różnica tutaj taka, że zdaje sobie sprawę z czym to się je i po przeczytaniu już sporej ilości lektur, wiem na czym polega obrona w takiej sytuacji. Nie krytykuję samego serwera, bo kisznik to kisznik, sam taki posiadałem. Raczej krytykowałem bardzo lekceważące podejście do tej sprawy.

Mimo wszystko życzę jak w pierwszym moim poście tutaj powodzenia.

Refuge, nie twierdzę inaczej, że u nas tego nie było. Różnica tutaj taka, że zdaje sobie sprawę z czym to się je i po przeczytaniu już sporej ilości lektur, wiem na czym polega obrona w takiej sytuacji. Nie krytykuję samego serwera, bo kisznik to kisznik, sam taki posiadałem. Raczej krytykowałem bardzo lekceważące podejście do tej sprawy.

Mimo wszystko życzę jak w pierwszym moim poście tutaj powodzenia.

Żal Gejms to nie kisznik. To nieporozumienie. ;)

Jednak kochają ten serwer!

Taaaa... To bydło to też nieporozumienie ("Co dostaniemy za czekanie?") Nie wspomnę o reszcie bełkotu.

nie kazdy chce tylko szybko wbic lvl . Poprostu ludzie wola kiszniory na ktorych szybko sie ubiora i im sie znudzi . I tak wieloma postaciami .

Ja nie mam czasu na zabawy w bliz i dlatego wole high rate .

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.