Jump to content
Sign in to follow this  
AtlantissWOW

[4.3.4] Dragonwrath Atlantiss | Blizzlike Progressive

Recommended Posts

Znajdą się płaczki, które będą narzekać, że pvp na ats nie istnieje. Mi osobiście się podoba bo zawsze jak chce sobie pograć to jakieś bg jest. :P

Bo taka jest prawda. Zobacz sobie kto gra areny 3v3, beka. Pokaż mi kiedy ostatnio poprawili jakiś spell ? Ten serwer od samego początku pod względem pvp kuleje. O 2 bg które zostały wyłączone pewnie ponad rok temu nie będę wspominać.

Znajdą się płaczki, które będą narzekać, że pvp na ats nie istnieje. Mi osobiście się podoba bo zawsze jak chce sobie pograć to jakieś bg jest. :P

zazwyczaj ludzie pytający o to, "czy na serwerze istnieje pvp" maja na myśli areny :P

A dlaczego właściwie zostały wyłączone ? Zbugowały się przy przejściu z 4.0.6 na 4.3.4 czy gracze stwierdzili, że ich nie lubią i poprosili żeby wyłączyć ?

Dlaczego są wyłączone ? Bo działały tragicznie i miały sporo błędów.

Aby tylko nie hejtować to dodam to

uptime.jpg

Po problemach z wprowadzeniem FL HC, serwer znów działa bardzo stabilnie, brawo :ymapplause: .

Paradoksalnie w ten sposób zmniejsza się jeszcze bardziej bezpieczeństwo kont graczy. Jak wspomniał kolega wyżej, handel zawsze był i będzie, a brak możliwości zmiany maila powoduje tylko, że więcej osób pada ofiarą cwaniaków, którzy po wymianie zmienią sobie passy i ponownie wystawią postać na sprzedaż. Ja nigdy nie byłem zwolennikiem zapisów regulaminu, których potem nie da się w 100% egzekwować, więc na ATS też powinni to jeszcze raz przemyśleć. ;)

Nie jestem związany z atlantissem już od dawna, więc nie przedstawiam ich punktu widzenia, jednak z mojego punktu widzenia jak się nie chce żeby ludzie handlowali kontami to się uniemożliwia po prostu zmianę maila, przez co potencjalni "kontrahenci" muszą podjąć większe ryzyko przez co kupujący może uznać że cen nie jest warta konta bez możliwości zmiany maila, ale to tylko moja logika. A jeżeli ktoś mimo to chce kupić konto to sam wie w co się pakuje.

No tak, tyle, że to ryzyko jest nadal podejmowane - więc nie dość, że proceder nie zostaje wyeliminowany, to generuje jeszcze więcej poszkodowanych. ;) Najlepszym rozwiązaniem problemu handlu postaciami jest oficjalna giełda postaci, jak na Sunwellu, HG czy Kronosie. Można ją zorganizować nawet bez kupowania żadnych serwerowych 'premium pointów', jeśli ktoś chce być czysty i oddalić podejrzenia o chęć zarobku na serwerze.

Na ats ma być market więc za pewne będzie można sprzedawać postacie i punkty vp bez złodziejstwa. Aktualnie co chwile widać jakiś temat na forum, że ktoś kogoś ojebał z golda lub postaci.

Po kilku latach gry na Atlantissie, chciałem z ciekawości przetestować inny serwer prywatny działający na tym samym dodatku. Wybór padł na Tauri. Po kilku tygodniach gry na tym serwerze, mogę z cała pewnością powiedzieć, że serwer Tauri  prezentuje się pod względem technicznym o wiele lepiej niż Atlantiss. Dungeony, battlegroundy, raidy, questy - te wszystkie rzeczy działają o wiele lepiej na serwerze Tauri, niż na Atlantissie. Również pozwoliłem sobie uruchomić kilka programów "wspomagających rozgrywkę", jednak zakończyło się to totalną porażka xD Na serwerze Tauri tego typu programy są natychmiast wykrywane (cheaty i boty), co skutkuje bardzo szybkim banem. Dla porównania na Atlantissie tego rodzaju programy działają bardzo dobrze, a bana można dostać dopiero jak ktoś nas zobaczy i zgłosi np. że stoimy 3 dni w tym samym miejscu i łowimy rybki ;)

Powiem szczerze że nie mam ochoty już wracać na Atlantissa, wkrótce na Tauri otworzą nowy realm, na nowszym dodatku. Myślę że na Tauri szybciej skończą skryptować ten cały nowy dodatek (pandarie), niż na Atlantissie wprowadzą Dragon Soula (o ile kiedykolwiek go wprowadzą).

Po kilku latach gry na Atlantissie, chciałem z ciekawości przetestować inny serwer prywatny działający na tym samym dodatku. Wybór padł na Tauri. Po kilku tygodniach gry na tym serwerze, mogę z cała pewnością powiedzieć, że serwer Tauri  prezentuje się pod względem technicznym o wiele lepiej niż Atlantiss. Dungeony, battlegroundy, raidy, questy - te wszystkie rzeczy działają o wiele lepiej na serwerze Tauri, niż na Atlantissie. Również pozwoliłem sobie uruchomić kilka programów "wspomagających rozgrywkę", jednak zakończyło się to totalną porażka xD Na serwerze Tauri tego typu programy są natychmiast wykrywane (cheaty i boty), co skutkuje bardzo szybkim banem. Dla porównania na Atlantissie tego rodzaju programy działają bardzo dobrze, a bana można dostać dopiero jak ktoś nas zobaczy i zgłosi np. że stoimy 3 dni w tym samym miejscu i łowimy rybki ;)

Powiem szczerze że nie mam ochoty już wracać na Atlantissa, wkrótce na Tauri otworzą nowy realm, na nowszym dodatku. Myślę że na Tauri szybciej skończą skryptować ten cały nowy dodatek (pandarie), niż na Atlantissie wprowadzą Dragon Soula (o ile kiedykolwiek go wprowadzą). Ta czysta ciekawość sprawiła, że aż byłeś zmuszony do założenia nowego konta, o bardzo inteligentnym nicku? No cóż, bul dupy czuć na setki kilometrów. Również ta czysta ciekawość otworzyła Ci oczy i nareszcie możesz grać na dużo lepszym serwerze?

Tauri może i jest lepszy, wnioskuje to po wielu opiniach osób, które grały na obu serwerach, tylko z drugiej strony, na tym forum dosyć ciężko o obiektywną opinie. W każdym bądź razie i tak nie będziesz tam grać, więc wypierdalaj panie trollu, panowie wyżej wyjaśnili dlaczego.

Ponawiam moje pytanie: Jakie gildie obecnie są najlepsze w PvE?