Jump to content
Sign in to follow this  
corni

[3.3.5a] Lordaeron x1 - realm progresywny

Recommended Posts

Ogólnie to szkoda że nadal nie otworzyli RDF. Wbiłem 17poziom i ciągle czekam na rdf bo bez tego z randomami nie da się zrobić WC. Meczyliśmy ponad godzine i ludzie zaczeli wychodzić, poubierani w szare itemki i tankowie padają na hita od bossów. Co do tego online to spotkałem się chyba z 10 razy jak widziałem że jedna osoba expi 5 kont, podobne nicki, te same klasy i wszystkie postacie biegają na follow za jednym używając spelli w tym samym momencie(program). 

Zapytaj Experta w ali jak wbił 60lvl mmmm..niecałe 6dni  B)

Z tego co wiem RDFu w ogole mq nie byc co ma swoje zle i dobre strony. Pewnie niektorzy nie beda wiedzieli gdzie leza niektore insty :D

Co do multuboxow to sa na serwie dosyc czesto spotykane ale nie przeszkadza zbytnio poki co.

A i btw RDF nie zwieksza ludziom skilla takze nie ma wplywu na to z kim jestes w inscie. A insty jak najbardziej sie da robic, na kazdym lvlu.

To = pp ukonczeniu insty sprawia ze przestaje to byc prawdziwe ;) To jakby dac komus np (ofc skrajnosc) ity z woda na raid WotLK i powiedziec ze dzieki temu bedzie mial wiecej skila xD

Ity z inst+q nie sa szare. Rozleniwiliscie sie kompletnie.

RDF pozwala na otrzymanie plecaka z niebieskimi itemami, dzięki czemu można nimi zastąpić szare. Zwięszają staty=większy dps=szybsze ukończenie insty=ogar? xD

Te paczki weszły dopiero w patchu 3.3.0, a Loarderon o ile sie nie mylę jest na poziomie 3.0 (tak, wiem że stoi na 3.3.5).

Ten server to najgorsze gowno jakie moglo wyjsc, jak kazdy server moltena jest pobugowany jak nie wiem, w icc np dziala 16q na 140, nie wiem jak mozna wypuscic tak niedopracowany server, to juz na Jargames wiecej questow dzialalo, poza tym kazdy dmg mele jest zawyzony, przez jakis czas dalo sie stakowac dmg na flaskach za repe z tbc, wszystkie buffy typu worgen na kara nie znikaja po opuszczeniu instancji, odradzam gre na tym serverze jak i na jakim kolwiek serverze moltena...

Ten server to najgorsze gowno jakie moglo wyjsc, jak kazdy server moltena jest pobugowany jak nie wiem, w icc np dziala 16q na 140, nie wiem jak mozna wypuscic tak niedopracowany server, to juz na Jargames wiecej questow dzialalo, poza tym kazdy dmg mele jest zawyzony, przez jakis czas dalo sie stakowac dmg na flaskach za repe z tbc, wszystkie buffy typu worgen na kara nie znikaja po opuszczeniu instancji, odradzam gre na tym serverze jak i na jakim kolwiek serverze moltena...

Kolejne pionek z sunwella. Ludzie ogarnijcie swoje fantazje albo realmy pomyliliscie :)

No okej zapewne masz jeszcze low lvl na tym serverze, polecam dobicie lvla od 78-80 na questach, jezeli tak zrobisz jestem w stanie Ci zaplacic

Musisz zaplacic mnie i kilkunastą osobom ktore tego dokonaly. Ja powiem wam krotko... jedynie serwer z priva ktore mozna polecic to sunwell i lordaeron. Niestety dla poczatkujacego Sunwell odradzam bo to serwer starych wyjadaczy i bedzie im znacznie a to znacznie ciezko. Jezeli kogos ziebi lordaeron to pozostaje wam jedynie glob. Natomiast ja osobiscie siedze na lordaeronie az na globie legion wyjdzie. Ludzie powtarzam ze nie ma idealnego serwera priv o ktorym tak kazdy z was marzy.

No okej zapewne masz jeszcze low lvl na tym serverze, polecam dobicie lvla od 78-80 na questach, jezeli tak zrobisz jestem w stanie Ci zaplacic

No akurat taki mam poziom. To kiedy chcesz popatrzeć? Mam już podać dane do przelewu?

Już ludzie płakali ze 90%q  w Fjordach jest 'zbugowane' a w rzeczywistości nie da się zrobić 3-4q. To ze nie potrafisz zrobić q nie oznacza ze jest zbugowany

To,ze niektore questy "DZIALAJA" tak,ze zal dupe sciska widze pominales. Najbardziej mnie rozpierdolil quest "uzyj q itemu na mobie x7" ktory sie zaliczalo poprzez zabicie npcka ktory tegoz questa dawal.........7 razy! :D

Tak jak mówiłem od początku. Loarderon tak jak każdy realm moltena, stawia na end game content, a q ZAWSZE były odpierdolone, żeby dało się wyexpić.

Lepiej grać na Sunwellu gdzie online skacze 1OOO-25OO, raidować ICC przez kolejne kilka miesięcy/lat i grać areny na tych samych przeciwników kilka razy pod rząd? Lordaeron nie jest jakoś super oskryptowany, ale na online nie można narzekać, nudzić się nie będziesz przynajmniej przez rok, bo content będzie się zmieniał, a areny będziesz miał instantowe na różnych graczy :).

Bugi można naprawić szybko, a online zdobywa się latami :).

Bugów nie naprawią zrobią end game na 50% a ludzie będą i tak grać. Lemmingi są wszędzie. Taki sam serwer jak nostalrius bugi ciągnące się już latami a lemmngi grają jak grały chociaż konkurencja jest 10 x lepsza jeśli chodzi o detale. Po prostu lemmingi muszą grać razem to im daje poczucie egzystencji na wyższym poziomie bytu.

To po prostu daje world pvp na praktycznie kazdym lvlu, bg rowniez na low lvl praktycznie ciagle, wiecej aren, wiec trollu sunwella czy jakiegos innego przegranego serwera nie probuj zgrywac psychologa. Ile wart jest serwer okaze sie przy kontencie, chociaz ofc tak pobugowane q dzialaja bardzo mocno na niekorzysc serwera.