Jump to content
MrCulé

[3.3.5a] Theatre of Dreams - realm progresywny(x2 & blizzlike)

Recommended Posts

@ikealyou: No ładnie nam się pan przedstawił. Zapomniałeś tylko o jednym - skoro piszesz:

No offence boys, ale jak chcecie pokazać, że sie mylę to idzcie na legion, linknijcie wowprogress i zróbcie top100/200, pokażcie jak radzicie sobie z nowymi rzeczami i organizacją (żeby nie było dennych argumentów, że teraz wow jest łatwiejszy)

... to powinieneś zacząć od siebie i sam wrzucić tego linka. Inaczej wygląda to na zwykłe hejterzenie w stylu 'lol biedaki robaki z priwa, co wy wiecie o PRAWDZIWYM graniu, ja płacę, POWTARZAM, ja płacę za retaila i jestem PRAWDZIWYM koneserem PvE. A wy co, dalej krul lisz i mokre sny o szadołmurnie? Nawet mi was nie żal śmiecie'. Niby nikt nie zabroni ci mieć takiej opinii, ale jednak dziwnie wygląda to na forum poświęconym w większości prywatnym serwerom.  :unsure: A sądząc po twoich postach, sam grasz właśnie na nich.

Poza tym to wszystko - ocena trudności contentu, wyzwań w PvE czy PvP etc. - jest całkowicie subiektywną sprawą. Grałem na starym realmie ToD, kiedy wychodził Ulduar, progresowałem sobie niektóre bossy HM długimi tygodniami, cieszyłem z first killów. Nie przeszkadzało mi w tym ani to, że gram na siedmioletnim dodatku, ani to, że mogę korzystać z ułatwień w postaci poradników czy filmików. I tak swoje musiałem odwajpować, rozpracować każdą walkę pod kątem gry moją klasą. I wiesz co? I miałem z tego ogromną satysfakcję, szczególnie, że tylko kilka gildii było w stanie przejść Ulduar. Obecnie grający i mordujący Uldu czy ICC po raz 38394 pewnie też ją mają. Może to jakaś odmiana autyzmu, ale bardzo przyjemna. :P

Tak samo z porównywaniem gildii retailowych do gildii z privów... Tak, w odniesieniu do innych gildii z ToD albo z ogółu privów WotLK te wymienione przez ciebie są dobre. A że w porównaniu z jakimiś Methodami wypadają blado? No trudno, dlatego grają na privach i robią to, co lubią i potrafią. Czy może w realnym życiu też wyznajesz zasadę, że każdy powinien być informatykiem/dentystą/architektem i zarabiać grube szekle, a reszta sama się zrobi? :P

Generalnie za dużo w tych internetach podejścia typu:

dQd.jpg

. Nawet w tych 2-3 polskich gildiach, które można szanować w przeciwieństwie do tych z privów.

No, własnie twój post dołączył do tych "śmiesznych cytatów", kolejny wielki globowiec :D

śmiech i politowanie to wzbudza twoje pie*dolenie. 

Ale kiedy on pisze w 100% prawde.

I tu nie chodzi o to ze placi. Wiem ze swojego doswiadczenia ze gracz ktory na retailu ledwo wychodzi ponad przecietna (na WCL parsuje srednio w 75-85 percentylu) na privie jest bogiem PvE ktory nalezy do absolutnej topki serwera

Wraz z dniem 25.06 oficjalnie startujemy z naszą ofertą transferową! Dlatego też zapraszajcie swoich przyjaciół, znajomych, oraz całe swoje gildie do skorzystania z owej oferty. Czeka Was wiele emocji, więc nie marnujcie czasu i już dziś rozpocznijcie Waszą przygodę na Theatre of Dreams!

Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

@ikealyou ma racje w 100%, a wy mówicie że was hejtuje.... to tak jakby mówić, że deszcz pada jak ktoś Wam pluje w twarz. Mniejsza o większość. Najgorszy dodatek do WoW'a czyli WoD ma trudniejsze PvE niz WOTLK content 3.1 grany na patchu 3.3.5a... no ale przecież skąd Wy możecie wiedzieć "biedaki cebulaki" skoro na retailu mogliście pograć do 20 lvl i na tym się kończyło.... sorry taka prawda 8 lat grania jednego i tego samego... wróć! nie 8, przecież na retailu nie graliście no to 4-5 lat i nadal nie dotrało do Was, że content 3.1 na patchu 3.3.5a to content dużo łatwiejszy?

**

Co do wojny PvP vs. PvE to szkoda gadać szkoda szczępić ryja. Zawsze była i będzie...

coś ty o mnie powiedział ty mała pve ******? Wiedz, śmieciu że kończyłem każdy bg jako wygrany i od razu po nich przyjmowano mnie do najlepszego teamu arenowego, brałem udział w dodge'owaniu i wintrade'owaniui mam ponad 2k rata. Jestem doskonale przeszkolony w graniu awarem i restodrutem - dostałem achievment 2s na Sunwellu. Jesteś dla mnie tylko kolejnym celem ktorego moge pocisnac ze swojego szmurna. Zmiote cie smieciu na arence z precyzja dotad nieznana na tej planecie, slyszysz chujku? Myslisz psie, ze mozesz sobie pisac w internecie co tylko zechcesz nie poniesiesz za to konsekwencji? Blad skurwysynu, gdy to czytasz moi kumple z  sunka we wspolpracy z kowalem namierzaja twoj adres IP, wiec szykuj swoja dupe na bana na wszystkich serwerach. J estes juz kurewsko martwy, szczeniaku. Moge w tej chwili byc gdziekolwiek, ale i tak gdy tylko najdzie mnie ochota moge cie rozjebac na jeden z siedmiuset sposobow a i to tylko golymi rekoma.

@Revs, i pisze to typ, który jeszcze niedawno naganiał ludzi na serwer TBC.  :rolleyes: To nie 2008 rok, że zaimponujecie kolegom w gimnazjum graniem na oficjalu... 

Pisze to typ, który ma pojecie o tym co mówi. Co z tego, że namawiałem na TBC? Nikt tu nikomu nie imponuje, chyba właśnie trzeba wrócić do gimnazjum i nauczyć się w końcu czytania ze zrozumieniem - co jak co, ale to Ci się akurat przyda w kontynuowaniu kariery na forach internetowych, ba może w końcu ktoś Cie doceni - Twój trud i szewską pasję w pisaniu merytorycznych wypowiedzi. Tego Ci życzę!

Przynajmniej nie zaprzeczam sobie w swoich wypowiedziach - najpierw zachwalając jakiś prywatny serwer albo próbując ubijać interesy na innych, a następnie ekscytując się gimnazjalnie 'polakami robakami biedakami' z privów, których nie stać na retaila.  :rolleyes: Ale czego oczekiwać od człowieka, który pisał obszerne recenzje serwerów, na których nawet nie grał, ale kolega na przerwie mu opowiedział...

Człowieku, kłotnia jest o to że PvE na contencie 3.1 a patchu 3.3.5a jest do dupy, a Ty wyjeżdzasz mi wgl. ni z gruchy ni z pietruchy... zaraz zaczniesz wyklejać album obrazkami moich postów i mi go wyślesz pocztą. Wyjdź na dwór, zobacz chmury bo widzę, że żyjesz tym forum....

I piszesz to, bo grałeś na starym albo nowym ToDzie i robiłeś pre-nerfowe Uldu na tym okropnym patchu 3.3.5a? Bo mam wrażenie, że znów powtarzasz tylko wyuczone frazy po kolegach, a na Uldu zrobiłeś co najwyżej weekly na Levku.  :unsure:

I piszesz to, bo grałeś na starym albo nowym ToDzie i robiłeś pre-nerfowe Uldu na tym okropnym patchu 3.3.5a? Bo mam wrażenie, że znów powtarzasz tylko wyuczone frazy po kolegach, a na Uldu zrobiłeś co najwyżej weekly na Levku.  :unsure:

Jak grochem o ścianę, żeby wiedzieć że uldu jest łatwiejsze na patchu 3.3.5a niż na 3.1 wynika również patch notes'ów tych osobnych patchy oraz tych pomiędzy nimi. Trochę logiki.

Swoją drogą TOD RIP

No i znów wychodzi na to, jak jesteś doskonale poinformowany odnośnie serwera, który hobbystycznie hejtujesz - Ulduar na ToDzie miał zawsze mechanikę właśnie z patcha 3.1, czyli sprzed późniejszych nerfów. Nawet niedawno przewijał się ten wątek w temacie. Idź wyślij followerów, bo stracisz Apexisy.  :rolleyes:

Revs, mówisz o ludziach, których nie znasz a ja ze sporą grupą grałem na tod niektórzy się przenieśli na globa i wrócili na tod-a bo:

a) jakoś nie czują mięty do obecnego dodatku

b) uważają, że nie warto płacić( co nie znaczy, że ich nie stać)

c) zostali bo po prostu mają znajomych na tym servie.

A określając ich polaki cebulaki, pokazuje to jak burak z Ciebie w dodatku z globa.

No i znów wychodzi na to, jak jesteś doskonale poinformowany odnośnie serwera, który hobbystycznie hejtujesz - Ulduar na ToDzie miał zawsze mechanikę właśnie z patcha 3.1, czyli sprzed późniejszych nerfów. Nawet niedawno przewijał się ten wątek w temacie. Idź wyślij followerów, bo stracisz Apexisy.  :rolleyes:

Co z tego, że mechanika bosów jest za 3.1 jak talenty i wszystkie przeliczniki masz z patcha 3.3.5a... Staram Ci się to wytłumaczyć od dwóch dni ale jak do ściany.

Revs, mówisz o ludziach, których nie znasz a ja ze sporą grupą grałem na tod niektórzy się przenieśli na globa i wrócili na tod-a bo:

a) jakoś nie czują mięty do obecnego dodatku

b) uważają, że nie warto płacić( co nie znaczy, że ich nie stać)

c) zostali bo po prostu mają znajomych na tym servie.

A określając ich polaki cebulaki, pokazuje to jak burak z Ciebie w dodatku z globa.

a) też mi się nie podoba ten dodatek

b) też tak uważam

c) rozumiem

Co do tego określenia to użyłem go ironicznie, tylko dlatego, że szewc go użył wcześniej :)

Proszę Was nauczcie się czytać ze zrozumieniem. Bo nie chciałem nikogo obrazić może z wyjątkiem Szewca ^^.  Wtrąciłem się do dyskusji by powiedzieć, że content 3.1 to jedna sprawa a przeliczniki z patcha 3.3.5a to druga sprawa... wystarczy trochę logiki...  Nie rozumiem argumentów w stylu, ale rok temu pisałeś to czy tamto przypomina to kłótnie z młodszym rodzeństwem o to kto pobrudził dywan farbą 15 lat temu, ale jak już nie ma się argumentów to przecież trzeba chwytać się wszystkiego. Rozumiem (tak mi się wydaje) ludzi, którzy bronią ToD'a, 2,5k online na starcie dało Wam nadzieje, że ToD wróci do swoich czasów świetności, i że znów będziecie mieli z kim tłuc do porzygu content WoTLK. Po wielkiej euforii, realmfirstach z Naxx zaczęły się pierwsze problemy, nie było co robić, online zaczął spadać. Ruski Szewc, Cule i inni mówiliście, Naxx jest oklepany kto miał zrobić to zrobił, wszyscy inni czekają na Ulduar. Fakt faktem, to trzeba przyznać, Ulduar jest dobrze oskryptowany, a na pewno o niebo lepiej niż ten ze starego ToD'a. No ale co z tego? Ulduar nie uratował Wam Waszego ukochanego ToD'a, który chyli się ku upadkowi. Ja wiem, że znajdą się i tacy co powiedzą transfery będą to online wróci, nie wróci - ludzie naklonują sobie postaci i na tym się skończy. Każdy ma prawo do swojego zdania,ale na miłość boską nie każcie mnie za to, że ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem. 

2k na WotLK to mało a resto druid nie jest tam aż taki mocny. Miałoby to lepszy efekt jakbyś napisał "awarem i defnajtem". ;)

Dzięki za poradę, ale ze mnie pveizda i tak... Starałem sie jak najlepiej :')

sorry taka prawda 8 lat grania jednego i tego samego... 

i że znów będziecie mieli z kim tłuc do porzygu content WoTLK.

zabrzmiało to trochę obraźliwie, jakbyś uważał tych ludzi za niedorozwojów, a przecież oni mają prawo robić to co chcą. A ty przecież na globie też ciągle robisz to samo na rajdzie, wyłazisz z aoe, odwracasz bosa tyłem do rajdu, w odpowiednich momentach używasz odpałek, tauntujesz bosa na komendę addonu... Zmieniają się tylko cyferki, nazwy bossów i skilli, efekty wizualne itp, podstawa nadal zostaje ta sama. Co do tematu trudności contentu WoD do Uldu na zmianach z 3.5.5a lepiej się nie wypowiadać  :D

@Revs: I znów popisujesz się wiedzą - dlatego bossy na Uldu miały zwiększone HP, żeby zniwelować różnice w zmianach mechaniki dla poszczególnych klas. Nawet głupi Kologarn, który z tego powodu stanowił barierę nie do przejścia dla wielu 'znafcuf' WotLK przez dłuższy czas.  :rolleyes: Nie, Lolten nie wymyślił tego jako pierwszy...

Poza tym tyle się rozwodzisz na temat tego, jakie to privy są 'noskillowe' i 'fejsrolowe', a grające na nich gildie gówniane - tymczasem patrząc na twoje armory na Battlenecie widać, że z ciebie za to prawdziwy koneser PvE, pogromca Mythiców, niszczyciel Challenge Modów.  :D Założę się, że tak samo wygląda profil każdego darwizardowego fanboja oficjalnych serwerów...

Mam tylko nadzieję, że nie tylko obecni gracze skorzystają na transferach a także nowi. Jestem tylko ciekaw ile świeżej krwi doszło do serwera, czekam na statystyki z transferów oby były wkrótce.