Jump to content
MrCulé

[3.3.5a] Theatre of Dreams - realm progresywny(x2 & blizzlike)

Recommended Posts

Co to ToD zaliczyl nie kontrolowany czy kontrolowany wipe bo ani główna strona nie działa ani realm, ktoś coś wie ?

Niby mieli coś zmieniać ale ponad 20 godz nic nie działa czyli śmierć i tak im tam juz po tym nikt nie wróci

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?
masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie
pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz

Ja się dziwię jak to się znowu mogło stać?

Jak pierwszy raz otworzyli wotlk też mieli sporo graczy,którzy sytematycznie odchodzili,fakt za pierwszym razem ładnie przygrali w ciula z obietnicami,no i ten patch z ulduarem też się ciągnął strasznie długo.

Ale teraz jakim cudem gracze odeszli jak nie ma innego serwera wotlk w polsce? Trochę żałuje że Sunwell nie wystartował z tym realmem progresywnym.

Ciekawe czy opłaca się czekać na pandy,na todzie;p

Może niech wrócą do dodatku tbc na którym byli naprawdę zajebistym serwerem.

Po pierwsze wakacje a po drugie są lepsze alternatywy - polskie comminity jest wyjątkowo toksyczne w porównaniu do zagranicznego(oczywiście nie zawsze) a angielski w tych czasach w stopniu podstawowym to każdy po liceum/technikum umie także nie każdy ogranicza się do grania z toksycznymi ludzmi na polskim serwerze i wybiera te zagraniczne

Mi się wydaje, że jednak głównie położył ToDa jego stan techniczny. Ciągnące się przez prawie ~2 miesiące kosmiczne diffy wykosiły chyba największą grupę osób, a na pewno zabiły kompletnie na starcie sens gry PvP. Do tego ogrom bugów klasowych, czyniący niektóre klasy całkiem niegrywalne przez jakiś czas. Zagraniczni gracze  Trolle z reddita poobrażały się, bo na forum albo czacie BG ktoś napisał coś po polsku, więc też szybko się zmyli po odtrąbieniu 'sukcesów' na Naxxie.  ;) No i przede wszystkim słynne ToDowskie natychmiastowe reagowanie na spadek graczy - przez długi czas oficjalnym stanowiskiem administracji było 'wcale nie ubyło prawie 2k na liczniku - po prostu ludzie zaczęli grać o różnych porach dnia, ale sumarycznie to jest dalej 3k'. :D Dopiero, kiedy licznik dawno zapomniał już o posiadaniu czterocyfrowego stanu, zaczęli masowo organizować eventy, transfery i szmery bajery. Szkoda, że dopiero po 4 miesiącach... Tak było.

Zostały w ogóle jakieś polskie priwy? ToD po swoim niewypale zwala wszystko na Polaków i próbuje zacząć od nowa, banując użytkowników języka polskiego i usuwając polską część forum. Atlantiss też jest powoli ale pewnie pochłaniany przez zachód. Administracja obu serwerów ma polską część graczy głęboko w dupie bo to zachodni gracze mają więcej forsy na dotacje i transakcję w sklepie. Fakt, że sami są Polakami jest tylko dodatkowym policzkiem w twarz. Ktoś coś wie?

Czegoś tak nonsensownego to ja dawno nie czytałem.

Gracze polscy kompletnie nie szanują administracji za to co robią, popytaj developerow każdy ci to powie że polak tylko narzeka mimo że nic za grę nie płaci, mimo że ekipa serwera poświecą czas i pieniądze na utrzymanie serwera.

Poczytałbyś sobie jakiekolwiek opinie ludzi z zagranicy o serverach polskich ktore poszly w International. Kupa wsparcia i podziękowań od ludzi za wszystko. 

Polak co najwyżej ponarzeka, "co tak długo" , "kiedy będzie" , "czemu nie ma" , roszczenia z kosmosu przy zerowym wkładzie, lub swojskim zwyczajem obrzuci własnymi odchodami. 

Gracze polscy kompletnie nie szanują administracji za to co robią, popytaj developerow każdy ci to powie że polak tylko narzeka mimo że nic za grę nie płaci, mimo że ekipa serwera poświecą czas i pieniądze na utrzymanie serwera.

Poczytałbyś sobie jakiekolwiek opinie ludzi z zagranicy o serverach polskich ktore poszly w International. Kupa wsparcia i podziękowań od ludzi za wszystko. 

Polak co najwyżej ponarzeka, "co tak długo" , "kiedy będzie" , "czemu nie ma" , roszczenia z kosmosu przy zerowym wkładzie, lub swojskim zwyczajem obrzuci własnymi odchodami. 

Trudno aby było inaczej wśród takiego nędznego serwera jak Tod, nie potrafili przez miesiące naprawić buga z channelingiem Arcane missiles, albo brak możliwości odnawiania sanity na Yoggu dla arcane mage...choć zgłaszałem to wiele razy na BT nigdy nic z tym nie zrobili, jakby ten serwer był chociaż w 60% sprawny jak sunwell to by Ci polacy nie mieli prawa to aż takiego narzekania....

Poczytaj sobie raz Reddit'a prywatnych serwerów WoW'a i zobaczysz jak ludzie tam narzekają a większość z nich to na pewno nie Polacy.

Nie narzekają. Mają loldaeron i to jest dla nich świętośc, narzekają na kiszniki pokroju toda i na coś czego nie są pewni. A Polacy? Dasz im złoty talerz w prezencie, a oni na niego nasrają i zarządają drugiego w ramach przeprosin. Na Sunwellu GMi byli spoko, z Pioo zarywalo się nocki na tickety, żeby wyzerowac, robilo się eventy w miarę możliwość, a i tak każdy na to srał, nazywał nas kurwami, by potem narzekać, że nie ma eventow. Nie rozumiem, dlaczego każdy narzekał na gmow na Sunwellu, skoro oprócz masuki nie było nikogo nieuczciwego ani zbyt aroganckiego. Powie jedna osoba Pioo chuj albo rade chuj a reszta jak barany beda za nim beczec.

ToDa nigdy nie lubiłem, jak to mówił pussy 'banda gimnazjalistów, która marzy o własnym serwerze'. Kiedy trzeba było się dogadać to się dogadywalem, kiedy nie trzeba było to pierwsze co zrobiłem to zakopalem te hipokryzję. ToD został pogrzebany przez własną arogancje. Najsmutniejsze w tym jest to, że było tam pare osób, których nie lubię ale szanuje, którzy stracili na nim czas. Mrcule, nie musimy się kochać, ale ktoś z twoimi umiejętnościami do community managenentu nigdy nie powinien iść na ToD.

Szkoda graczy. A jak chcecie pokazać, że zależy wam na nich, to współpracujcie z atlantissem nad MoP. Do was nikt nie pójdzie po tym, co zrobiliście wotlkowi

Nie narzekają. Mają loldaeron i to jest dla nich świętośc, narzekają na kiszniki pokroju toda i na coś czego nie są pewni. A Polacy? Dasz im złoty talerz w prezencie, a oni na niego nasrają i zarządają drugiego w ramach przeprosin. Na Sunwellu GMi byli spoko, z Pioo zarywalo się nocki na tickety, żeby wyzerowac, robilo się eventy w miarę możliwość, a i tak każdy na to srał, nazywał nas kurwami, by potem narzekać, że nie ma eventow. Nie rozumiem, dlaczego każdy narzekał na gmow na Sunwellu, skoro oprócz masuki nie było nikogo nieuczciwego ani zbyt aroganckiego. Powie jedna osoba Pioo chuj albo rade chuj a reszta jak barany beda za nim beczec.

ToDa nigdy nie lubiłem, jak to mówił pussy 'banda gimnazjalistów, która marzy o własnym serwerze'. Kiedy trzeba było się dogadać to się dogadywalem, kiedy nie trzeba było to pierwsze co zrobiłem to zakopalem te hipokryzję. ToD został pogrzebany przez własną arogancje. Najsmutniejsze w tym jest to, że było tam pare osób, których nie lubię ale szanuje, którzy stracili na nim czas. Mrcule, nie musimy się kochać, ale ktoś z twoimi umiejętnościami do community managenentu nigdy nie powinien iść na ToD.

Szkoda graczy. A jak chcecie pokazać, że zależy wam na nich, to współpracujcie z atlantissem nad MoP. Do was nikt nie pójdzie po tym, co zrobiliście wotlkowi

Do ekipy ToD'a dołączyłem z sympatii do serwera i do ludzi, którzy go tworzyli. Bo mimo, że w ekipie pojawiały się czarne owce pokroju Badb, Iwasa czy Calmira to rdzeń stanowiły osoby naprawdę wartościowe. Animag, Riztazz, Korywon, Sarratas czy w końcu Staszek to świetni ludzie, zwłaszcza ten ostatni bardzo zaimponował mi swoim spokojem, ogładą i honorowym podejściem do wielu spraw. Cipka(sam się tak nazwał) nie powinien pochopnie oceniać ludzi, których nie zna, nie powinieneś robić również tego ty. 

No szkoda dali by chociaż jakieś info, co robią( z serwerem) czy coś planują jeśli tak to kiedy. Ale zapewne i tak nie uzyskamy odpowiedzi, ostatnio widziałem tylko Dootz coś dodawał w changelogu. Staszek i Sarratas pewnie z wakacji nie wrócili ;). Tylko Danik i Anka zapewne pracują nad tym mopem, w piwnicy tylko nie wiem dla kogo to robią ...

Ale jedziecie po tym serverze jak to polaczki a później płaczecie że na waszych warmano-shitmanach jest mało Polaków. ToD w większości może i sam sobie jest winien przez różnego rodzaju bugi i laggi, tworzenie forum głównie pod graczy z polski ale server dobili głównie Ci gracze przez oczernianie serva (jak np robił to pan Radeg przez zamieszczanie filmików) lub braku współpracy z graczami z zagranicy tzn kanał world po Polsku a kanał Global przeznaczony dla wszystkich graczy pusty .Mam nadzieję że Sunek wystartuje, będzie na wysokim poziomie technicznym oraz że zarówno Administracja nie zrobi z tego serva piaskownicy dla samych graczy z polski jak i Ci gracze nie dojadą tego servera i los ToDa się nie powtórzy.