Jump to content
Sign in to follow this  
LamentH

[2.4.3] Netherwing PTE Atlantiss | Blizzlike Progressive

Recommended Posts

Nie ma szans aby zostało tutaj 4k ludu , będzie dobrze jak online ostanie w granicach 2000-3000. Serwery z ratami x1, etc będą się z czasem wyludniać no i niestety nie wróżę sukcesu ekipie Netherwinga.

Na tą chwilę to muszą kogoś zatrudnić żeby im ten burdel w kodzie który sami sobie narobili ( wszystko ładnie działa i my to ze śwagrem zrobili ale jak się do tego kaloryfera wody da to cieknie kurła  )  poprawił.

Dużo błędów wiele dc i niestabilny  serwer jak dla mnie Sunwell o wiele lepiej wypadł ale to tylko moje zdanie  i jeszcze XP x1 nie polecam będzie to samo co na Cata u nich masa bugów  na max lvl bo Atlantis to nie jest dobra marka

Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Często na starcie pojawiają się problemy wcześniej nie zauważane. Możliwe że powstałe błędy to reverty poprawek w celu znalezienia crasha. Kwestia czy do końca tygodnia uda im się ustabilizować emu.

4 godziny temu, zenekdamian napisał:

Jestem dobrej myśli. W ogóle jestem zaskoczony wytrwałością community, że po takim czasie nadal jest po 4k online między crashami :D

Bo gdyby nie crashe to było by pewnie 2x tyle. Ludzie widzą jakość serwera, jest to jeden z najlepiej, jeżeli nie najlepszy w oskryptowaniu serwer TBC. Widziałem takie eventy o których nie miałem pojęcia, że w ogóle istnieją... Dlatego czekają. Ale nie będą czekać w nieskończoność, oby w przeciągu tygodnia z tym szajsem się uporali.

Jakość serwera będzie można ocenić po ustabilizowaniu core, nie wiadomo jak to wygląda na ten moment (reverty, zmiany, itd). Nie raz to co było na filmikach ptr nie zgrywało się z serwerem po otwarciu - zwykle po takich przebojach. Może dożyjemy czasów gdzie prywatne serwery połączą się i stworzą rozwiązania cross-realmowe współpracując razem przy core.

Scena się zmienia i podejście serwerów do siebie również. Jeszcze trochę i rozpocznie się wspólna praca przy core, jednak na to jeszcze trochę będzie trzeba poczekać :).

@Brave

Zawsze taka perspektywa mnie ciekawiła, ale dochodze do wniosku, że w dłuższej perspektywie to się nie sprawdzi. Wiadomo, współprace dwóch większych serwerów lub kilku mniejszych mogą mieć miejsce. Jednak dopóki pula graczy jest stosunkowo spora, to pieniążki dalej będą w stanie poróżnić administracje serwerów, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie mało i będzie chciał pieniążki przede wszystkim dla siebie.

3 hours ago, Brave said:

Scena się zmienia i podejście serwerów do siebie również. Jeszcze trochę i rozpocznie się wspólna praca przy core, jednak na to jeszcze trochę będzie trzeba poczekać :).

Nigdy do tego nie dojdzie,prędzej wow przejdzie na f2p:P

Ale fajna sprawa że Tauri pomaga,chodź jak Higi pisał miała to być pomoc anonimowa;p

Witam

Zapraszam do Polskiej Gildii <GROM> po stronie Przymierza, z tego co wiem nie ma całkowicie Polskiej gildii, połączmy siły! Czas rozgromić wrogów!

Pisać /w hartownik lub do kogokolwiek z gildii  i dawać na kanał discord, trzeba omówić taktykę  https://discord.gg/cy6ACup

Pozdrawiam

Dzięki Brave!, WoW trzyma mnie cały czas przy sobie z małymi lub trochę większymi przerwami, ten serwer jak dla mnie zasługuje na więcej uwagi, dlatego staram się stworzyć fajną, dojrzałą ekipę z którą spędzę miło czas, zachęcam wszystkich do wstąpienia w szeregi Przymierza i dołączenia do naszej gildii:)

12h uptime realmu i jakieś 4100 graczy po 16 jak widać ludzie nie zrazili się i cierpliwie czekali aż wreszcie będzie chodzić jak powinien

na sunwellu 3500 online kto by pomyślał :P

Brawo, niech te dwa realmy rozwijają się. Są fresh więc jest minimalna rywalizacja odnośnie poprawiania contentu. Różnią się pewnymi cechami. Tak czy inaczej kibicuje obydwu drużyną ;).

13 godzin temu, Brave napisał:

Brawo, niech te dwa realmy rozwijają się. Są fresh więc jest minimalna rywalizacja odnośnie poprawiania contentu. Różnią się pewnymi cechami. Tak czy inaczej kibicuje obydwu drużyną ;).

Naucz się pisać bo to jest jakiś dramat.

15 godzin temu, vergu napisał:

12h uptime realmu i jakieś 4100 graczy po 16 jak widać ludzie nie zrazili się i cierpliwie czekali aż wreszcie będzie chodzić jak powinien

na sunwellu 3500 online kto by pomyślał :P

Wczoraj na Sunku ok 18-19 bylo 4500 online a w niedziela bylo 5234 dokladnie wiec jak juz to prawidlowe  liczby prosze podawac :P

19 minut temu, muczaczaa napisał:

Wczoraj na Sunku ok 18-19 bylo 4500 online a w niedziela bylo 5234 dokladnie wiec jak juz to prawidlowe  liczby prosze podawac :P

@vergu Napisał, jaki online był wczoraj o 16, a Ty piszesz jaki był wczoraj 18-19 i w niedziele; co ma tutaj do rzeczy podawanie prawidłowych liczb skoro porównujesz inne godziny, a nawet dni?