Jump to content
Sign in to follow this  
LamentH

[2.4.3] Netherwing PTE Atlantiss | Blizzlike Progressive

Recommended Posts

Liczby nie kłamią na godzinę 8 rano na Netherwing 2645 graczy, natomiast Sunwell 1622.. Widać, że ludzie przechodzą na Netherwing bo jest po prostu lepszy i o wiele przyjemniej się gra.

Zapraszam do naszej gildii w Przymierzu <GROM> jest już nas 30 i nadal rośniemy w siłę, razem spędzamy miło czas!

4 godziny temu, Andrze786 napisał:

Naucz się pisać bo to jest jakiś dramat.

Ja tam go rozumiem. Nie każdy jest mgr filologii polskiej level 1600 pln per month

Przypuszczam, że na Atlantissie gra więcej obcokrajowców. Poza tym na ten moment ciężko oceniać, który serwer jest lepszy i przyjemniej się na nim gra, chociaż musi to być Atlantiss z racji na przygotowania realmu, które trwały dobre parę lat.

Zobaczymy jak sytuacja będzie przedstawiała się w niedziele w godzinach szczytu. Ciekawe, czy widoczny będzie duży spadek online na Sunwellu.

1 godzinę temu, HolyMaster napisał:

@vergu Napisał, jaki online był wczoraj o 16, a Ty piszesz jaki był wczoraj 18-19 i w niedziele; co ma tutaj do rzeczy podawanie prawidłowych liczb skoro porównujesz inne godziny, a nawet dni?

Proszę spojrzec na post wyzej i widoczne jest ze napisal po 16 a nie  O 16 juz jak cos ;)

czyli dla mnie 18-19 godz to jest jak najbardzie rowniez po 16( aczkolwiek tak zaatakujesz mnie ze Vergu mial na mysli pewnie godz 16:01 :D ) / wybralem taka godz oraz  online z niedzieli podalem dodatkowo  gdyz  jesli chcecie porownywac online  obu serwerow to ten dzien ( niedziela) oraz godz w ciagu tyg (18-19) sa najlepsze  z racji tego ze na NW praktycznie 90% populacji  teraz expi dlatego tez czesciej loguja i wiecej czasu tam spedzaja  a na NB juz  spora czesc ludzi wbija tylko na rajdy 

3 minuty temu, muczaczaa napisał:

Proszę spojrzec na post wyzej i widoczne jest ze napisal po 16 a nie  O 16 juz jak cos ;)

czyli dla mnie 18-19 godz to jest jak najbardzie rowniez po 16( aczkolwiek tak zaatakujesz mnie ze Vergu mial na mysli pewnie godz 16:01 :D ) / wybralem taka godz oraz  online z niedzieli podalem dodatkowo  gdyz  jesli chcecie porownywac online  obu serwerow to ten dzien ( niedziela) oraz godz w ciagu tyg (18-19) sa najlepsze  z racji tego ze na NW praktycznie 90% populacji  teraz expi dlatego tez czesciej loguja i wiecej czasu tam spedzaja  a na NB juz  spora czesc ludzi wbija tylko na rajdy 

16:41 to dalej 16, a nie 18-19, o to mi chodzi. Nie wiem po co ciągniesz tą dyskusje, Twoja wypowiedź była bez sensu. Vergu napisał stan online na godzine powiedzmy około 16:30, Ty na powiedzmy około 18:30. Swoje liczby uznajesz za prawidłowe, a jego nie, dlaczego? Teoretycznie oba stany online są ok, chyba że ktoś z Was kłamie. Już bardziej bronie wypowiedzi Vergu aniżeli atakuje Ciebie.

Zgadza się, niedziela jest najlepszym dniem do takich porównań.

@vergu @Andrze786 pisałem z telefonu akurat był wypadek na trasie ;). Co do online widać że jest więcej obcokrajowców z innych Państw. Online utrzymuje się na wysokim poziomie również nocą co sugeruje że mają ładny wskaźnik graczy z innych stref czasowych. Co do Nightbane online jest raczej ustabilizowane i nie zmienia się. 

@Brave Zrobić cross jak juz wyczerpie się content stworzyć osobną zakładkę [hall of champions] i rozbudować leaderboard, również dla pve coś wykminić 

Sunwell ma ta jedną przewagę, że ma lepsze raty. X1 obecnie to jest trochę strzał w kolano. Owszem realm jest świeży i jest boom, ale tak samo było z Medivhem, a już go nie ma. Bo na X1 ratach grają w zasadzie hardkorowcy, których na koniec zostaje 1k i serwer umiera. Gdyby nie te raty sam bym tam pograł poważniej (wbilem parę lvli). Szkoda czasu na męczarnie z tymi ratami , na dodatku który się ugniatało przez 8 lat. tym bardziej że to prywatny serwer, dzisiaj jest,jutro go nie ma.

3 godziny temu, Aromamizer napisał:

Sunwell ma ta jedną przewagę, że ma lepsze raty. X1 obecnie to jest trochę strzał w kolano. Owszem realm jest świeży i jest boom, ale tak samo było z Medivhem, a już go nie ma. Bo na X1 ratach grają w zasadzie hardkorowcy, których na koniec zostaje 1k i serwer umiera. Gdyby nie te raty sam bym tam pograł poważniej (wbilem parę lvli). Szkoda czasu na męczarnie z tymi ratami , na dodatku który się ugniatało przez 8 lat. tym bardziej że to prywatny serwer, dzisiaj jest,jutro go nie ma.

Zgadza się ale na przykładzie realmu blizz warmanea warto by wspomnieć, że podobny okres po otwarciu było jakieś 1500 online wieczorami a nie ponad 5000. Dlatego to musiało się tak skończyć.

Jak dla mnie warto przecierpieć ten leveling aby pożniej miec dobra endgame rozgrywke i zdrową ekonomie/zero donate. Poważni gracze, którzy chcą spędzić na realmie dłuzej niż rok też będą chcieli taki pre nerf z prawdziwego zdarzenia a nie vashji ubijana po 2mcach od startu :P Sam leveling wydluza zycie servera