Jump to content
Sign in to follow this  
Dark

Nadchodzi Patch 1.12...

Recommended Posts

[...]Wszystko za sprawa nadchodzacego patcha 1.12, który ma całkowicie zmienić tryb PvP. Już na poczatku można stwierdzić, że całosć wzorowana będzie na rozwiazaniach zastosowanych w innym mmo - Dark Age of Camelot.

 

Po pierwsze, obecna opcja Battlegroundów czyli de facto trzech multiplayerowych map przeznaczanych do potyczek kilkudziesięciu graczy, zostanie wzbogacona o bitwy między-serwerowe (tzw. Cross-Realm Battlegrounds).

 

Dzięki temu, gracze z kilku różnych serwerów będa mogli stanać do boju na mapach Alterac Valley, Warsong Gulch i Arathi Basin. Całosć zostanie zaopatrzona w odpowiednie statystyki.

 

Prawdziwa rewolucję wprowadzi druga nowosc. Nareszcie, autorzy zdecydowali się stworzyć sensowny, urozmaicony tryb globalnej walki nacji. Do gry zostana więc zaimplementowane mozliwos/fd nowsci przejmowania ważnych strategicznie mast czy punktów z surowcami. Pozostaje tylko szykować się do walki.

 

Na koniec, należy też dodać, że patch v.1.12 zmieni również drzewo talentów Rogue'ów.

 

//zródlo-idg.pl//

Share this post


Link to post
Share on other sites

SUUUUUUPER :-D . Jak z tymi patchami tak dalej pójdzie

to ja chyba przechodzę na Global xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja czekam na to co będzie za 4 lata czyli zupełnie odmienionego wowa i to za darmo. Przekonacie się. 8-) Agent razor znów przedarł się do komnat blizardu i dowiedział się o założeniach powstania world of warcraft 2 8-) Lol

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×