Jump to content
Sign in to follow this  
PanTadeusz

patch 2.4.3----->3.3.5

Recommended Posts

Sciagnałem niedawno wersje wowa 2.4.3 bo miałem grac na playtbc , ale nie wypaliłi i  jak sie okazało nie ma zadnych w miare dobrych serverów na tym patchu , to teraz pytanie do profesjonalistów :D Czy da sie jakos wgrac do tego 2.4.3 samego wotlka zeby była wersja 3.3.5? Bardzo mi zalezy bo te 8gb sciagało mi sie 35godz to teraz nie widzi mi sie czekac 70godz az sie sciagnie.

edit:Jak ktos wie skad sciagnac i jak to wgrac to niech napisze jak moze krok po kroku bo ja srednio sie na tym znam :)

Wiem o co Ci chodzi. Ale patchowanie patch po patchu jest tak żmudne, że wygodniej odpalic sciaganie na noc według mnie. Oraz wyjaśniłem, czemu mogło Ci się tak słabo ściągać TBC.

Patch 3.x.x -> 3.2.0 
Patch 3.2.0 -> 3.3.0 
Patch 3.3.0 -> 3.3.0a
Patch 3.3.0a -> 3.3.2 
Patch 3.3.2 -> 3.3.3 
Patch 3.3.3a -> 3.3.5 
Patch 3.3.5 -> 3.3.5a

Byś musiał ściągać patch po patchu + instalować je

Patchowanie nawet nie jest możliwe. Dlaczego? Dlatego, że nie istnieje patch 2.4.3 to 3.0.x, ale jak to? Tak to, że tym patchem jest plyta instalacyjna z WoTLK'iem. Także kolego musisz zasysać Wotlka.

Wypowie sie ktos jeszcze czy nic sie nie da zrobic tak jak napisali poprzednicy? :D

A tak z innej bajki to jakby jakis priv przechodzłi z tbc na wotlka ( np tak jak sunwell kiedys ) to gracze sciagaja całego wotlka ?

Panie Tadeuszu, napisałem Ci jak zrobić. Wystarczy ściągać pojedynczo patche i je instalować

http://lmgtfy.com/?q=2.4.3+to+3.0.1+patch

Zaczynasz od tego, a potem dalej recznie, ale dalej bede sie upieral ze lepiej znalesc dobry torrent z lepszymi seedami wotlka. Chcesz się meczyc to podałem Ci jak to zrobić.

Patch 3.x.x -> 3.2.0 
Patch 3.2.0 -> 3.3.0 
Patch 3.3.0 -> 3.3.0a
Patch 3.3.0a -> 3.3.2 
Patch 3.3.2 -> 3.3.3 
Patch 3.3.3a -> 3.3.5 
Patch 3.3.5 -> 3.3.5a