Jump to content
Sign in to follow this  
Perkgod

[3.3.5a wotlk] PerkgodWoW Progressive [Start 02.01.2018r]

Recommended Posts

W sumie zawsze zastanawiało mnie, dlaczego prywatne serwery tak stronią od własnych patchów. Wychowałem się na koreańskim MMO, gdzie do każdego serwera trzeba pobierać osobnego klienta. Może w tym kierunku powinny pójść również privy WoW? W końcu pozwala to ominąć wiele ograniczeń i rozbudować customizację, a w czasach terabajtowych dysków i gigabitowych łączy internetowych konieczność zassania dodatkowych plików nie wydaje się taka straszna. ;)

Mi tam osobiście aktywność @Perkgod póki co się podoba (choć faktycznie, reklama bez strony czy forum traci na profesjonalności), jeżeli w zagranicznych zakątkach sieci PR dobrze się spisze, to może niespodziewanie wyrosnąć jakaś konkurencja dla moltenów. :P

Na ten moment wszystko wygląda bardzo fajnie, kontakt z kolegą jest, odpowiada na pytania i to w miarę wyczerpująco. Wizja takiego 'profesjonalnego' serwera jest dosyć intrygująca i myślę, że jeżeli wszystkie osoby odpowiedzialne za reklamę będą tak samo wykonywać swoją pracę, to serwer muszę zrobić trochę szumu. Oczywiście nie ma co się nakręcać, po prostu poczekajmy na jakieś konkrety, to chyba nic dziwnego, że reklamę zaczynają już teraz, niektóre serwery reklamowały się nie znając daty startu przez parę lat :)

Może radeg będzie coś więcej wiedział? Toż to istny bóg sceny prywatnych serwerów.

Szczerze mówiąc na ten moment również nie widzę nic, czego "nie ma na innych serwerach".

Powodzenia anyway.

Dziękuje w imieniu swoim i zespołu zarówno za miłe słowa i słowa krytyki, scena serwerów prywatnych jest bardzo mocno przeżarta, doskonale zdawaliśmy sobie z tego sprawę przy podejmowaniu próby robienia czegokolwiek w tym kierunku. Dlatego to co chcemy osiągnąć musi być unikalne, musi być fajne i musi się podobać. Mamy ścisły grafik w którym krok po kroku będziemy Wam pokazywać poszczególne elementy i będziecie mogli oceniać widząc na własne oczy jak to wszystko wygląda. Wtedy też będziecie mogli porównać czy na innych serwerach widzieliście tak działające mechaniki. Tak jak pisałem parę postów wyżej, dostałem możliwość wyboru jako Polski CM czy podzielić się wieścią o projekcie już teraz, czy poczekać do 5 marca i uderzyć nie tylko z informacją ale i konkretnymi screenami, filmikami itp. Może z perspektywy wiarygodności lepiej jest czekać ale uznałem, że czas od informacji do konkretów zadziała lepiej, tudzież wywiążę się dyskusja za którą bardzo dziękuje

Zapowiedziany kolejny "kisznik" tylko że ten będzie dopiero stał pusty od 2018 roku. 
Nie mam pojęcia kto będzie tyle czekać a po drugie opuszczać inny serwer by do was przejść.

To w takim razie nie grzeszysz inteligencją i nie masz pojęcia o prywatnych serwerach. Idąc twym tokiem rozumowania, to jak nowe serwery zdobywają online? Jakim cudem sunwell posiadał taki online na starcie? Jakim cudem zrobił to samo hellground? Jakim cudem zrobiły to setki innych serwerów? Ludzie potrafili latami czekać na corecraft i to nie były z pewnością pojedyncze jednostki.

Ludzi podnieca wizja gry na nowym serwerze, rozpoczęcie wszystkiego od nowa, rywalizacja itp, nie ma sensu się nad tym rozpisywać, bo za dużo tego. I z drugiej strony ludzie stosunkowo szybko kończą grę, bo tak na prawdę to ich nudzi, przynajmniej Polaków. Można było to zauważyć na todzie i widać to na sunwellu, ludzie chcą jak najszybciej ulduaru, a ten raid ich przerasta i bardzo dużo osób odpada.

Dodatkowo, ilość serwerów wotlk z porządnym online nie jest duża. Zaplecze graczy jest spore i z pewnością jest miejsce dla projektu, który mógłby zaproponować trochę inne rozwiązania. I oczywiście nie uważam, że serwer takowe będzie miał; szanse na to są takie same jak na to, że serwer w ogóle nie wystartuje.

Wnikliwie obserwowałem rozwój prywatnych serwerów tutaj w Polsce jak i za granicą. Sunwell jest dobrym przykładem, że da się. Ekipa która przejęła dobrze wyrobioną markę i robienie serwera od podstaw na znanym core. Oczywiście nie obyło i nie obywa się bez błędów i potknięć ale to normalne, to serwer prywatny. Mimo wszystko serwer daje radę i z tego co obserwuje trzyma stabilne 1,8k w szczycie a to bardzo dobry wynik jak na realia jednego państwa. My celujemy w target ogólny, chcemy by u nas gracz czuł się tak samo jak na retailu z tą różnicą, że będzie to stary content w nowej oprawie. Dokładamy wszelkich starań ku temu i nie mogę się doczekać kiedy wraz z innymi CM podzielę się z wami jak to wszystko będzie wyglądać. Ufam też, że naszą siłą będzie stabilność i brak strachu o upadek. Od startu serwera przynajmniej przez 6 lat nikt nie będzie musiał się martwić, że serwer upadnie ponieważ jest on z góry opłacony

6 godzin temu, HolyMaster napisał:

To w takim razie nie grzeszysz inteligencją i nie masz pojęcia o prywatnych serwerach. Idąc twym tokiem rozumowania, to jak nowe serwery zdobywają online? Jakim cudem sunwell posiadał taki online na starcie? Jakim cudem zrobił to samo hellground? Jakim cudem zrobiły to setki innych serwerów? Ludzie potrafili latami czekać na corecraft i to nie były z pewnością pojedyncze jednostki.

Ludzi podnieca wizja gry na nowym serwerze, rozpoczęcie wszystkiego od nowa, rywalizacja itp, nie ma sensu się nad tym rozpisywać, bo za dużo tego. I z drugiej strony ludzie stosunkowo szybko kończą grę, bo tak na prawdę to ich nudzi, przynajmniej Polaków. Można było to zauważyć na todzie i widać to na sunwellu, ludzie chcą jak najszybciej ulduaru, a ten raid ich przerasta i bardzo dużo osób odpada.

Dodatkowo, ilość serwerów wotlk z porządnym online nie jest duża. Zaplecze graczy jest spore i z pewnością jest miejsce dla projektu, który mógłby zaproponować trochę inne rozwiązania. I oczywiście nie uważam, że serwer takowe będzie miał; szanse na to są takie same jak na to, że serwer w ogóle nie wystartuje.

Inteligencja to Ty nie grzeszysz. Ludzie czekali bo wotlk wtedy był modny i o jakim zapleczu graczy Ty piszesz? widać że Twoja podróż po prywatnych serwerach skończyła się na sunwellu, todzie i hg.
Nie ma nawet sensu wchodzić z Tobą w dyskusje.

Polecam nie obrażanie ludzi na wstępie bo nie po to jest to forum.

15 godzin temu, ysiu napisał:

Podsumuje twoje wypociny jednym słowem : HIPOKRYZJA . Piszesz nie obrażaj ludzi bo nie po to jest forum żeby w swoim pierwszym poście napisać ze ten serwer to ,,kisznik" . Nie zobaczyłeś NIC więc nie mów że to jest słabe. Jeśli rzeczywiście ludzie odpowiedzialni za ten serwer dostają za swoja prace pieniądze ( pomijam kwestie prawną) to nie zrobią byle gówna bo to ich portfolio i coś z czego maja realne korzyści . Wiem że w Polsce jedynym prawilnym i ,,legalnym" serwerem jest Sunwell ale dajmy spróbować też innym . Nikt na scenie prywatów nie ma wyłączności na dodatki. Zamiast cieszyć się że scena serwerów sie rozwija to wam pękaja dupska o to że ktoś coś robi lepiej , zarabia na tym. Co do tekstu o podróżach po prywatach przypomnę że : ToD swojego czasu był potęga na polskiej scenie serwerów prywatnych , HG przejął prym TBC po tym jak ToD przeszedł na Wotlka , Sunwell przez pewien czas też był ,,kisznikiem" ale potem stał się prawdziwym wymiataczem Wotlk. Jak widzisz kolego serwery powstają , rozwijają się i upadają więc może to wschodząca gwiazda ale co tam przecież ty wiesz już teraz że gówno. 

N/C

Drodzy forumowicze, z przykrością muszę stwierdzić, że projekt PerkgodWoW został zawieszony na czas nieokreślony. Aby nie wchodzić w szczegóły pojawiły się problemy na drodzę sponsor-developerzy. Jest mi niezmiernie przykro, tym bardziej że projekt ten był opracowywany z pasją i naprawdę ogromnym zapałem całego zespołu. Dziękuje za zainteresowanie tematem i mam nadzieję do zobaczenia w przyszłości

1 godzinę temu, Perkgod napisał:

Drodzy forumowicze, z przykrością muszę stwierdzić, że projekt PerkgodWoW został zawieszony na czas nieokreślony. Aby nie wchodzić w szczegóły pojawiły się problemy na drodzę sponsor-developerzy. Jest mi niezmiernie przykro, tym bardziej że projekt ten był opracowywany z pasją i naprawdę ogromnym zapałem całego zespołu. Dziękuje za zainteresowanie tematem i mam nadzieję do zobaczenia w przyszłości

Teraz to ten temat trollem zalatuję xd

Szczególnie jak ktoś rozpisuję ciekawy wątek o nowym serwerze, a 3dni później pisze o jego zawieszeniu iks de

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this