Jump to content
Sign in to follow this  
Sanay

Outland|2.4.3|Warmane

Recommended Posts

Ja bym się wstrzymał z tym kupowaniem bo coś ptaszki ćwierkają że endgame pve jest niezbyt dobrze zrobiony a serwer nastawiony będzie wyłącznie na rozgrywki pvp horda vs horda ( bo ratio aly/hor jakie jest na tbc takie jest ) 

własnie sobie zakupiłem ponoc premium jest na wieczność takze jednorazowo 10e aby zaoszczedzic wieczorami 2h czekania w kolkejkach wydaje sie byc sensowne jesli chce sie tu grac

PvE jest latwiejsze niz w wotlku, jak robilismy kara na PTR i tank dostał dc to sprej tankował attu przez cala walke ;d

W ogole, oni twierdzili ze zaczeli prace nad TBC 10 miesiecy temu. Mi wydaje sie ze wpadli na ten pomysl po tym jak HG zamkneli bo zauwazyli ze jak na HG 5k ludzi wieczorami bylo, to jak u nich bedzie 3k to spokojnie mozna 10k dodac i kolejke postawic :D

Poza tym, na kilka godzin przed otwarciem serva napisalem na forum, ze ten realm nie jest gotowy nawet w 50% na otwarcie bo tyle bugów bylo. Bugtracker caly zajebany, połowa daily Q dzialała tak jak w WOTLK (np Call to Arms dawal 4500 honoru, 25g + 25 Arena pointow zamiast 400~~ honoru, załoze sie ze dalej tak jest), mowili ze niby content bedzie opierał sie na patchu pre 2.1 a zadnych itemow ani NPC nie usuneli z gry, po prostu zamkneli wyspe, BT i Hyjal.

I zgadnijcie co? Perm na forum bo jestem hejterem :) No wiec musialem nim zostac.

Cale szczescie przejrzałem na oczy jak zobaczyłem ich posta, ze niby ratio Ally:Horda jest 44:56, podczas gdy gołym okiem widac, ze jest jakies 20:80. Ale kilka dni temu jeszcze sam nie wierzyłem ze oni fejkuja cokolwiek..

Nie zdziwil bym sie jak by to oni ddosowali HG i go podjebali/z RIPowali, a zaraz po tym nagle ogloszenie ze oni TBC otwieraja. NIE MOWIE ze to akurat administracja WARMONEY ale np ich oplacone przydupasy.... Bo wiadomo, ze sami prowadza pirata. Widocznie kasa i plecy to ich argument. Bo bugow to oni nie naprawiaja.... Jak kolega wyzej napisal...

Ale o czym my tu w ogóle mówimy. Warmane ma devów, którym placi grubą kase za skrypty. Wyekspiłem już prawie 60 level i nie znalazłem ani jednego buga w porównaniu do Choojgate kustosha, na którym jest bug na bugu i zostało 900 online wierczorami wybieram Outland i każdemu polecam ten server. Wiadomo, że 10k to tam nie ma ale nawet jak jest te 4k i kolejki + super skrypty rozgrywka będzie nieziemska. Ja myśle, że oni nawet specjalnie podkręcili licznik i kolejki tak aby ludzie kupowali to premium i oni mogli zarobić no ale jeśli mam zapłacić raz za dobry server tbc te 44 złotych albo grać na beznadziejnym HG 2.0 z 900 ludzmi to wybieram opcje numer 1

Jaka rozgrywka? Pve gorzej oskryptowane niż na hg? Czy itemy za dotacje? Chyba tylko pvp horda vs horda,ale to moim zdaniem za 40 zł to średni interes. A blendzior Twoja wypowiedź mnie w ogóle nie dziwi,bo dla Ciebie nawet jakiś superfun tbc skrypt,byłby super serwerem, bo Twoim kompleksem od chyba 3 miesięcy albo dłużej był Wargate.

Owszem, leveling na całkiem fajnym poziomie. 

W końcu ich core to przerobiony WOTLK nad którym pracują już kilka dobrych lat Wiec większość Q działa tak jak powinna(szkoda ze tak jak w wotlk)

Jest tylko jedno "ale". Po wbiciu max lvl gra bardziej przypomina wotlk z lvl capem ustawionym na 70 niż TBC.

1 godzinę temu, rysiekrydel napisał:

Dobrze ze Chuydzior wszedl i powiedzial gdzie grac. Dzieki ci psie..... Koles permowany na wiekszosci serwerow lize dupe teraz warmane ciekawe tylko do kiedy. Pewnie znow do perma xD

Polaku biedaku jaki psie? Jakie permy na każdym serverze? Dostałem perma tylko na hellgroundzie za napisanie prawdy o ich żałosnym serwerze i evencie jak z 5000 graczy zejść do 900 online. Prawda jest taka, że Molten ich zmiażdzył kompletnie i skryptami i onlajnem. Hellground zawsze był i będzie gównem nawet jak zmieni nazwe 5 razy bo jest zarządzany i skryptowany przez rudego. Dopóki to się nie zmieni to ani nikt normalny tam nie zagra ani nic. Wargate trzeba szkalować zawsze i wszędzie i przy każdej okazji aby uświadamiać betonowy HG na jakim chujowym serwerze grają. Już nawet kisznik Elwyn najt kamila jest lepszy od HG, wszystko jest lepsze. Outland może i nie jest idealny ale przynajmniej stabilny, grywalny i grają na nim normalni ludzie a nie tylko Polacy.

Panowie, naprawdę stać Was tylko na wzajemne wyzwiska? Ja wiem, że to Internet, ale trzymajmy jakiś poziom, w końcu jesteśmy rodakami. Zwrot "Polaku biedaku" jest niedopuszczalny dla zdrowo myślącego człowieka choć trochę szanującego swój kraj i jego historię. Jeżeli nie masz szacunku do swojego rozmówcy, to chociaż miej do naszych dziadów, dzięki którym możesz pisać po polsku i dla których słowo "Polska" było największą świętością. 

Nie racjonalne jest szkalowanie dobrego servera może nie idealnego jakim jest Outland a wywyższanie gównianego servera jakim jest wargate na którym nawet path finding mobów nie działa, klasy są zbugowane tak samo większość bossów na raidach. Chciałbym uświadomić was, że outland jest tworzony przez ludzi, którzy się na tym znają - ekipa z AT jeśli nie wiecie to sobie wygooglujcie - At był najlepszym serverem pod względem jakości grywalności klas jeśli chodzi o pvp. A kto skryptuje Wargate? Rudy koostosh, który jednym fiksem niszczy połowe działających rzeczy, klasy zbugowane tak że szok, pvp na HG nigdy nawet nie istniało(to była taka marna imitacja na zbugowanych klasach). W dodatku kiedy jedna gildia została okradziona z itemów z banku super dev hg tak to naprawił, że przypadkowo usunał itemy każdej gildii na serverze. Było wiecej takich akcji o których kazdy bardzo dobrze wie. Dlatego nóż mi sie w kieszeni otwiera jak wchodzą ludzie i szkalują outland nic o tym serwerze nie wiedząc a chwalą ten gówniany Wargate na którym zostało 900 ludzi w szczytowym momencie. W dodatku akcja z blizzardem i zalaniem OVH a teraz znowu postawili server na OVH haha. Na reddicie Wargate został zjedzony żywcem. Dlatego będę nazywał wszystkie bezmózgie osoby, które szkalują outland polakami robakami, bo jak można nazwać ludzi, którzy mają przed nosem 100 powodów dlaczego Wargate to gówno a oni i tak to jedzą i mówią że dobre, mając obok batonik snickersa (outland) nawet nie spróbują ale powiedzą, że za drogie, chujowe i w ogóle bo wydać raz 40 złotych to dużo XD. Gnije z takich robaków i ich inteligencji.

Po pierwsze Outland jest naprawde na niskim poziomie jesli chodzi o skrypty PvE - sami to powiedzili piszac, ze nie chce im sie bawic w prenerfy i trudne bossy wiec jedyne co zrobili to wprowadzenie attu i heroikow od revered. Tyle im sie chcialo za ten hajs ktory na takich idiotach jak Ty trzepia :)

Po drugie, jakbys grał na AT to wiedziałbyś  jak bardzo zjebane skrypty mieli. Wiekszosc robili po swojemu i tak jak im sie wydawalo ze jest + wrzucali swoje fixy zeby "zbalansowac" PvP.
Co kilka tygodni cos mieszali bo ktos przychodzil i mowil ze na globie bylo inaczej. I tak przez 2 lata chyba lol. Az w koncu to padlo i powstał marny Nextgen, ktorego zalozyciele teraz "wspieraja" Warmane bo gdyby nie oni to tez by padli (Warmane wciagnal Nextgena pod siebie).

Na temat WarGate nie bede sie wypowiadał bo tez duzo rzeczy spierdolili, ale przynamniej nie fejkuja kolejek i populacji + maja duzo bardziej grywalne core.

Po pierwsze Outland jest naprawde na niskim poziomie jesli chodzi o skrypty PvE - sami to powiedzili piszac, ze nie chce im sie bawic w prenerfy i trudne bossy wiec jedyne co zrobili to wprowadzenie attu i heroikow od revered. 

Playtbc chciało kombinować z bossami - padło zanim się zaczeło. L4G - kombinowało i padło. Hellfire tbc - kombinowało i padło. Wargate - koostosh tak nakombinował, że mu "blizzard" zamknął server.

Ludzie nie chcą się bawić super przekombinowego servera i odtwarzania tbc tak jak to było na globalu 1:1 - nie, ludzie chcą stabilnego i grywalnego servera - outland oferuje około 3-5k online przy 30 ms. Questy i tak lepiej działają niż na wargate, bossy są na bieżąco fiksowane. Tutaj pve jest lekko olewane na rzecz pvp ale i tak nie odstaje za bardzo i na 10000% bije na głowe fiksy kustosha.

Po drugie, jakbys grał na AT to wiedziałbyś  jak bardzo zjebane skrypty mieli. Wiekszosc robili po swojemu i tak jak im sie wydawalo ze jest + wrzucali swoje fixy zeby "zbalansowac" PvP.
Co kilka tygodni cos mieszali bo ktos przychodzil i mowil ze na globie bylo inaczej. I tak przez 2 lata chyba lol. Az w koncu to padlo i powstał marny Nextgen, ktorego zalozyciele teraz "wspieraja" Warmane bo gdyby nie oni to tez by padli (Warmane wciagnal Nextgena pod siebie).

To dziwne bo ja, moi znajomi i inni pro gracze pvp z privów zawsze chwalili sobie AT za skrypty i najlepszą rozgrywkę pvp na privach. Słyszałeś żeby ktoś chwalił HG za skrypty pvp? Bo ja słyszałem tylko plucie jadem na mega zbugowane klasy(warlock, shaman). To są privy i nigdy nie było tam idealnie ale AT oferowało sposród wszystkich privów najlepsze dostępne skrypty przez lata więc...

Na temat WarGate nie bede sie wypowiadał bo tez duzo rzeczy spierdolili, ale przynamniej nie fejkuja kolejek i populacji + maja duzo bardziej grywalne core.

Fakt, outland fejkuje kolejki i populacje i na tym zarabia no ale co w tym złego? Że gra tam 5 tysięcy zamiast 13k? Biznes to jest biznes, takie czasy ja też nie jestem z tego powodu zadowolony ale to nie powód żeby nie grać na serverze. To nie wpływa w żadnym stopniu na rozgrywkę więc problem jest tylko w polskim cebulackim myśleniu, bo ktoś zarabia na serverze to już zły człowiek, antychryst a koostosh robi to za darmo bo jest frajerem to już trzeba chwalić jego osobe haha. Jak ktoś ma łeb to robi biznes nawet na privie i tyle. Dopóki nie ma sklepu na outlandzie to jestem zadowolony.

Cytat

duzo bardziej grywalne core.

ŚMIECHŁEM.

Czy tylko ja pąmietam czasy, kiedy ludzie na hg masowo dostawali bany za czasów merriva tylko dlatego, że było zbyt dużo ludzi i lagowało serwer? Super grywalne core, które przy 3k łapało masakryczne lagi. Teraz może i jest troche lepiej ale to nie za sprawą optymalizacji, tylko dlatego, że po prawie 10 latach administacja hg w końcu zainwestowała w nowy sprzęt w lepszej lokalizacji.

Cytat

Playtbc chciało kombinować z bossami - padło zanim się zaczeło. L4G - kombinowało i padło. Hellfire tbc - kombinowało i padło. Wargate - koostosh tak nakombinował, że mu "blizzard" zamknął server.

Ludzie nie chcą się bawić super przekombinowego servera i odtwarzania tbc tak jak to było na globalu 1:1 - nie, ludzie chcą stabilnego i grywalnego servera - outland oferuje około 3-5k online przy 30 ms. Questy i tak lepiej działają niż na wargate, bossy są na bieżąco fiksowane. Tutaj pve jest lekko olewane na rzecz pvp ale i tak nie odstaje za bardzo i na 10000% bije na głowe fiksy kustosha.

Co ? Z tego co widze to od jakichs 2 lat ludzie wlasnie szukaja  super servera ktory odtworzy TBC tak jak to bylo na globalu. Dlatego co wychodzi nowy serv to pada po krotkim czasie bo ludziom sie szybko nudzi i uciekaja gdzie indziej bo moze tam bedzie lepiej. I nie, ludzie nie chca byle czego co jest stabilne i grywalne - nawet taki potencjał jak Elysium upada.

PvE na Warmane to jedna wielka porazka i nie oszukuj siebie i nas ze jest lepsze pod tym wzgledem od czegokolwiek co teraz istenieje na scenie TBC. Za jakies 3-4 miesiace z tych 5k ktore teraz maja zostanie 2k, a przy takim ratio A:H nawet PvP zacznie tam umierac. Ciekawe czy zaczna wtedy wstawiac boty do kolejki (o ile juz tego nie robia)?

Cytat

To dziwne bo ja, moi znajomi i inni pro gracze pvp z privów zawsze chwalili sobie AT za skrypty i najlepszą rozgrywkę pvp na privach. Słyszałeś żeby ktoś chwalił HG za skrypty pvp? Bo ja słyszałem tylko plucie jadem na mega zbugowane klasy(warlock, shaman). To są privy i nigdy nie było tam idealnie ale AT oferowało sposród wszystkich privów najlepsze dostępne skrypty przez lata więc...

A ktorzy "pro gracze" konkretnie? Bo w zyciu nie slyszalem zeby ktorys z dobrych graczy chwailil AT za skrypty. Jedynie jakies randomy, ktore nawet nie wiedza jak rzeczy działaly na globie, wiec gloryfikowały AT zeby sobie dodac skilla, bo wbili tam 2k rata w 2v2, ktore w TBC jest tak zjebane ze byle random moze to zrobic. Rozgrywka owszem była tam na wysokim poziomie (przed upadkiem pierwszego AT) ale to tylko z powodu graczy.

Cytat

Fakt, outland fejkuje kolejki i populacje i na tym zarabia no ale co w tym złego? Że gra tam 5 tysięcy zamiast 13k? Biznes to jest biznes, takie czasy ja też nie jestem z tego powodu zadowolony ale to nie powód żeby nie grać na serverze. To nie wpływa w żadnym stopniu na rozgrywkę więc problem jest tylko w polskim cebulackim myśleniu, bo ktoś zarabia na serverze to już zły człowiek, antychryst a koostosh robi to za darmo bo jest frajerem to już trzeba chwalić jego osobe haha. Jak ktoś ma łeb to robi biznes nawet na privie i tyle. Dopóki nie ma sklepu na outlandzie to jestem zadowolony.

Ustawili xp x5, bossy zrobili tak łatwe, ze za kilka miesiecy ludzie w full t6 beda biegac. Jak myslisz, po co to zrobili? Zeby jak najszybciej otworzyc sklep (powiedzili, ze w sklepie beda tylko itemy, które gracze juz zdobyli w grze)
Tez chcialem tam pograc, testowałem przez jakis czas i reportowałem bugi majac nadzieje ze w koncu powstanie jakis porzadny serv ale oni maja kompletnie w dupie jakosc.
Zalezy im tylko na ilosci. Ilosci takich idiotow jak Ty, którzy nie widza jak bardzo zjebany jest ten serv i beda im wplacac pieniazki :)

No ale jesli uwazasz, tak łatwe PvE jakie oni oferuja, tak zjebane skrypty + sklep z itemami ktory niedlugo otworza nie wplywa na rozgrywke PvP to powodzenia w marnowaniu czasu na ten bullshit.

Jutro nowy realm x1 all rate,pewnie za skip que dużo zarobili już i chcą wiecej xD

Ciekawe czy cos się ustabilizuje od tej 15:00 jak go otworzą,żeby był que podobny jak na Icecrown 

Nawet jeśli pve jest słabe to i tak plusem serwera jest dobre pvp i grywalność ja osobiście zakończyłem grę na 62lvl ;p jak się dowiedziałem że kara padło w greenach po kilku dniach od relese ;p czekam na to co pokaże BC  w piątek i jeśli nie zamknie go blizz bo ma stać w Nowym Yorku to pewnie tam zostanę grać pve jeśli nie to wrócę na Warmane ;p

Heh no nie jest kolorowo ale oni od zawsze robili tak, że otwierali kiszniora z bugami + sklep żeby zarabiać a potem brali się za naprawę bugów na bieżąco(patrz lordeareon) więc teraz może być tragicznie ale potem jak zarobią to naprawią