Sign in to follow this  
Followers 0
Sanay

Outland|2.4.3|Warmane

87 posts in this topic

Właśnie jeden z moich klientów zasponsorował mi premke na warmane, zaczynam expić na outlandzie w ally. Sanay czas, żebym Cię wyboostował, bo  ten rogal z filmiku jakiś upośledzony xD

Dnia 18.06.2017 o 22:30, Pelukar napisał:

Właśnie jeden z moich klientów zasponsorował mi premke na warmane, zaczynam expić na outlandzie w ally. Sanay czas, żebym Cię wyboostował, bo  ten rogal z filmiku jakiś upośledzony xD

Bez glavi nie będzie im już tak szło ;D

Zarówno Wargate jak i Warmane są gównem. Nic nie usprawiedliwia takiego fałszowania online tylko po to, żeby manipulować ludźmi by płacili na twój słabo działający serwer, tak jak nic nie usprawiedliwia bycie rudym. Chyba nikt nie wiedziałby lepiej co jest gównem niż sam Kibel, więc jest to prawda objawiona.

Ty natomiast MrCulé nie zgrywaj świętojebliwego. Rzygam na taką pseudo poprawność polityczną i tematy tabu. Żartować można ze wszystkiego i w jaki tylko sposób się chce i dopiero ten żart może podlegać ocenie a wolność słowa i ekspresji to chyba jedyna wartość, którą powinno się uznawać za świętość. Myślę, że ci dziadkowie, na których się powołujesz umierali w imię wolności a (słuszne) nazwanie kogoś polakiem-robakiem jest jej praktykowaniem i nikt przez to jej nie traci. Już lepiej spadaj na tego swojego Sunwella, na którym z dobrej koncepcji serwera międzynarodowego zrobiliście burdel dla cebulaków niedługo przed startem.

Po pierwsze pisz na temat. Po drugie Sunwell nie egzystuje a jedynie wegetuje, bo 1000 online samego cebulactwa to jest kupa a nie serwer, na którym nie da się mieć w gildii samych ogarniętych ludzi a areny nie istnieją. Po trzecie ten serwer jest mi zupełnie obojętny, więc jeśli kogoś coś piecze, to jedynie ciebie ekskremencie darkwizardowski. 

To, że Warmane podkręca licznik to fakt, natomiast i tak aktualny stan online tam jest kilkukrotnie większy niż na Wargate, nie ma co się spierać, jest po prostu lepiej. 
Jeżeli chodzi o skrypty widziałem tylko tyle co na PTR grałem areny, ale nie widziałem jakiś bardzo szczególnych błedów w mechanice klas.

Najlepsze jest to, że jakby mieli normalne podejście, to pewnie rzeczywiście mogliby osiągnąć te 10k online, bo dużo ludzi chce zagrać na dobrym TBC tak jak dużo ludzi chciało zagrać na dobrej podstawce. Niestety Paymane musiał zrobić fałszywy online i kolejki co z pewnością odstrasza dużo ludzi, którzy słusznie postrzegają to jako szczyt skurwysyństwa i przez to tam nie grają. Oprócz tego P2W sklepik dodatkowo odstrasza ludzi.