Jump to content
Sign in to follow this  
Sanay

Outland|2.4.3|Warmane

Recommended Posts

Właśnie jeden z moich klientów zasponsorował mi premke na warmane, zaczynam expić na outlandzie w ally. Sanay czas, żebym Cię wyboostował, bo  ten rogal z filmiku jakiś upośledzony xD

Dnia 18.06.2017 o 22:30, Pelukar napisał:

Właśnie jeden z moich klientów zasponsorował mi premke na warmane, zaczynam expić na outlandzie w ally. Sanay czas, żebym Cię wyboostował, bo  ten rogal z filmiku jakiś upośledzony xD

Bez glavi nie będzie im już tak szło ;D

A trolli wciąż piecze, że - wbrew wszystkim 'eksperckim' przewidywaniom - nowy Sunwell nadal sobie egzystuje, dodaje nowości i ma plany na przyszłość. :13: I to wszystko przy kompletnym wywaleniu jajec na szczekaczy, jak te śmieci śmią tak śmieć! :wrr:

To, że Warmane podkręca licznik to fakt, natomiast i tak aktualny stan online tam jest kilkukrotnie większy niż na Wargate, nie ma co się spierać, jest po prostu lepiej. 
Jeżeli chodzi o skrypty widziałem tylko tyle co na PTR grałem areny, ale nie widziałem jakiś bardzo szczególnych błedów w mechanice klas.

SS z AH w Stormwnind. Wydaje mi sie, że przy 1k online, takich skupisk graczy w 1 miejscu nie znajdziesz, no ale co ja mogę wiedziec :>

WoWScrnShot_061817_142643.jpg

Tylko ze polowa jak nie 3/4 tego online i tej populacji to sa boty zawsze tak bylo jest i bedzie na wiekszosci realmow Warmane / podziwiam ludzi ktorzy sie na to lapia ;)

Ciezko jest okreslic faktyczny stan online na obu realmach bo te "boty" cos robia. Bardziej obstawialbym te 8k na out i z 3k na medivh. Ciagle daje im to przewage nad hg, shitcaliburem i innymi kiszniorami. 

Są ludzie,serwer jest grywalny..Czego chcieć więcej xd 

Pelu a ty bierz się za lvling ;D

Co to te cale Gummy i dlaczego Gummy? WTF ludziom z tym chodzi. Jakos nie lapie takich modnych sloganow internetowych a raczej w dupie je mam i dopytuje hmmmm

Czy, ktoś ma ochotę pograć jakieś PvE? Na razie udało mi się zebrać 3 osoby, jeśli ktoś jest chętny to piszcie post z nickiem lub whispujcie w grze na "Vency"

Pijona :)

3 godziny temu, rysiekrydel napisał:

Co to te cale Gummy i dlaczego Gummy? WTF ludziom z tym chodzi. Jakos nie lapie takich modnych sloganow internetowych a raczej w dupie je mam i dopytuje hmmmm

Felmyst.

Pewnie za jakiś czas o ile nie już będzie lipa jak na Icecrownie czyli dozwolone multibox pvp, zakup za prawdziwe pieniądze bisów czy glevi z ilidana i takie sprawy

zzz.png :))))))))))) swoją drogą mój post z tym obrazkiem na reddicie przestał dwukrotnie się wyświetlać po 15 minutach :) cenzura pełna parą 

No co, to normalne ze na Warmane gra wiecej ludzi niz w gry Blizzarda.

Gracie tu jeszcze? Jakie polskie gildie sa?

Moj nick w grze to Narrgaroth i Mortalkombat

EDIT: Lol, pomylilem realmy :D

Battle for Mount Hyjal is scheduled for release on Medivh and Outland on September 27, 2017 at 9:00 server time. The attunement will be unlocked at the same time. 

Powoli do przodu :)