Jump to content
Sign in to follow this  
RefugeEliaa

Kryptowaluty

Recommended Posts

Witam,

Może ktoś się interesuje tematem kryptowalut, bądz kopie, handluje na giełdach i chciałby się podzielić doświadczeniem ;)

Osobiście zacząłem kopać XMR monero na vpsach, z tego co mi wychodzi póki co to koszt utrzymania wszystkich 46zł, a zarobek z waluty u kantora 170zł~ na giełdzie prawie 220zł.

Jeśli byliby chętnie to mogę wytłumaczyć krok po kroku co i jak za np reflink przy rejestracji :)

Teraz już nie gram, ale w listopadzie wraz z kolegą zaczęliśmy zabawę na bitbay-u i przy wkładzie 5tyś. wyjęliśmy 18 grudnia dokładnie 11348,56 zł, zwroty są potężne i można sporo wyjąć, ale na to potrzeba czasu, bo jak zrobiliśmy analizę ile byśmy zyskali przy większym nadzorze nad tym wszystkim to kwota wyjęcia przekroczyła by 20k.

Także póki to wszystko świeże to giełda najbardziej się opłaca, tylko trzeba mieć właśnie wkład rzędu 5k żeby robić strzały po 300-400zł dziennie.

dla zainteresowanych+ trafił swój na swego,gościu w swojej kopalni gra nawet w wowa ;D 

Kto wieee może to ktoś z DW ;D

Kopać zamierzasz Etherium czy coś znowych?  Dodatkowo interesowałeś się może systemem MLM w świecie kryptowalut oraz infrastruktur w niej związanej? Wewnętrzna kryptowaluta z wymianą na dolary.