Jump to content
Sign in to follow this  
RefugeEliaa

Burning-crusade.com / Gummy server TBC

Recommended Posts

Tak to serwer Gummiego, powrócił :)

Fajnie, ludzie mają bardzo dobry serwer tbc. Dopiero od wczoraj pozwolił na reklamę serwera, dlatego było o nim cicho. Potwierdzone na jego yt oraz twiterze, że to jego serwer ;)

bez reklamy 500online z tego co widziałem screeny

Ekscytujący tydzień się zapowiada xD Memories,Gumijagody a wszystko ucichnie po tyg jak Warmachine ich ddosem zbombarduje ;)

sunwell się skończył jak ekipa z xinefem zawinęła żagle. Teraz to tylko nazwa.

Gummy po reklamie mam nadzieję, że będzie mieć wysoki online. W sumie to już po pierwszym dniu widać różnicę online. Bez reklamy było ~400

Najlepszy skrypty najwyższej jakości :)

Wrzuc ktos jakies nagranie pokazujace skrypty, tylko ze skoro to legendarny serw gummiego to cos takiego czego na kazdym innym tbc nie ma np. jakas rp pierdola :] 

Jak ktos gra belfem to niech sie przejdzie do silvermoono czy zerknie czy ambasodorzy hordy kreca sie po miescie i rzucaja teksty, albo czy w okolicach bazzaru jest ten event z przemowieniem i migstrami ktorzy sie teleportuja przemowa zaczyna byc nie po ich mysli.

53 minutes ago, pifpaf said:

Wrzuc ktos jakies nagranie pokazujace skrypty, tylko ze skoro to legendarny serw gummiego to cos takiego czego na kazdym innym tbc nie ma np. jakas rp pierdola :] 

Jak ktos gra belfem to niech sie przejdzie do silvermoono czy zerknie czy ambasodorzy hordy kreca sie po miescie i rzucaja teksty, albo czy w okolicach bazzaru jest ten event z przemowieniem i migstrami ktorzy sie teleportuja przemowa zaczyna byc nie po ich mysli.

Ten event koło bazaru działa,nie będę nagrywał wrzucę pare fotek:

https://imgur.com/a/kjhq9

https://imgur.com/a/4rGf1

https://imgur.com/a/hJj0M

Zacząłem grać i dziwi mnie jedna rzecz, że jeszcze nie spotkałem żadnego innego gracza. Nawet jeśli jest tam 500 online to raczej powinienem kogoś spotkać, tym bardziej w lokacji startowej. Jak tam się sprawdza liczbę online? 

1 hour ago, Samael said:

Zacząłem grać i dziwi mnie jedna rzecz, że jeszcze nie spotkałem żadnego innego gracza. Nawet jeśli jest tam 500 online to raczej powinienem kogoś spotkać, tym bardziej w lokacji startowej. Jak tam się sprawdza liczbę online? 

Tu nie gra 500 ludzi,max 200 online jest

Wbiłem 20 lvl i muszę przyznać że server naprawdę bardzo dobry w sumie jak global także zapraszam wszystkich do wspólnej gry po stronie ally :) zero dc czy lagów mimo odległości questy moby talenty spelle działa jak ta lala

Cięzko powiedziec bo nigdzie to nie pisze ale mysle ze koło 200-300 wspólnie z horda, gram duzo od tbc do legiona na globie potem na privach i naprawde ten server jest pierszwym  który daje wrażenie że gra się na globalu i gummy włozył w ten server mnóstwo pracy, nic tylko grać. Namawiam każdego by zacząc grę na tym servie i w miarę możliwości zaludniać go by grało się nam lepiej hej :)