Jump to content
Sign in to follow this  
taknieinaczej

Tankadin / WARMANE Outland

Recommended Posts

Nie polecam , nie marnujcie swojego czasu , gdy chciałem zakupić , to mówi ze pierwsze przelew , gdy zaksięgują dopiero passy, przez allegro także nie chce , nie dajcie się nabrać. Nie polecam!

Wiesz gdzie możesz sobie wsadzić te potwierdzenie? No własnie tam :)

Takie potwierdzenie mogę mieć od zaraz.

Po drugie nie pal głupa bo chciałeś abym ci podał passy przed dokonaniem przelewu, więc potwierdzenie nie ma tu nic do rzeczy bo i tak nie chciałeś pierwszy wysłać kasy. Najwidoczniej liczyłeś na łut szczęścia, że ktoś ci poda dane do przelewu razem z passami do konta abyś mógł je ograbić albo zaj**ć - proste.

Kolego nie zapominaj, że pisałem także o allegro, gdzie ryzyko mam tylko ja , gdyż ty hajs dostaniesz , a ja mam ryzyko , że mogą to znaleźć i zbanować mi wtedy kupione konto . Ale najwidoczniej konta się nie chcesz pozbyć , tylko łatwy hajs ogarnąć :) A jeśli byłbym chu*** całą naszą rozmowę wstawiłbym na forum warmane (tak podałeś mi link do armory) i miałbyś po koncie :)

A jaką masz pewność cwaniaczku, że podałem ci linka do mojego paladyna? heee? Możesz sobie wystawiać gdzie to chcesz nawet na forum warmane mam to i Ciebie w dupie. Gówno zdziałasz. Gdyby tak to działało to byłbym wstanie zbanować kogo chce na serwerze buraku.