Jump to content
Sign in to follow this  
Sanay

WowCircle[Wotlk, CrossRealm]

Recommended Posts

https://wowcircle.com/stat.html

9qQ5fjE.jpg

mXgYSvz.png [CrossRealm Wotlk]

Połączony system:

-Battleground

-Aren [2vs2], [3vs3], [5vs5], Solo Que[3vs3], [1vs1]

SWonejI.png%5Bimg%5D https://wowcircle.com/en/reg.html 

jGjAShG.png Zmiana języka.

MkV66nY.png https://discordapp.com/invite/mNtEp7A 

Serwer ma ogromną bazę graczy pvp na wotlku od twinków [19,79] po battlegroundy gdzie gracze najbardziej zorganizowanych guildi potrafią dziennie farmić 2-3k hks *dziennie za 

sprawą crossrealm, który dobrze się sprawuje, dobrze się spisują również areny, nie brakuje graczy z At i Warmane, którzy w większości postanowili przejść na wowcircle.

W przyszłym tygodniu ruszają plany do zbudowania Europejskiej formacji, która mogła by konkurować z Rosjanami. 

Więcej informacji już wkrótce.

Sporo ludzi przeszło z europejskich serwerów bo tutaj po prostu pvp jest na wyższym poziomie, a nie ma poważnej guild, żeby konkurować a nawet spróbować wygrać z taką topową rosyjską guildią gdzie typowy veteran ma 500-700k hks a hardkorowcy mają prawie 1milion.. : 3 Dla nich to zabawa a Warbringers z Icecrown to przy nich pionki w grze, zaciekawiły mnie ich taktyki jak ich obserwowałem na battlegroundach i world pvp, od 10 lat nie widziałem tak zgranej ekipy.

Może ktoś wie co zrobić na wod model, żeby mi z automatu nie zmieniało ustawień jakie sobie ustawie rozdziałkę gry itd.. po każdym wyjściu z gry wraca do klasycznej wersji na początku..

Dnia 29.01.2019 o 13:05, Sanay napisał:

Może ktoś wie co zrobić na wod model, żeby mi z automatu nie zmieniało ustawień jakie sobie ustawie rozdziałkę gry itd.. po każdym wyjściu z gry wraca do klasycznej wersji na początku..

Naprawiłeś już to? 

Dnia 27.02.2019 o 16:17, tomasz1 napisał:

Naprawiłeś już to? 

nieee, ściągnąłem klasyczną wersje wotlka i olałem temat wod model. 

5 godzin temu, Sanay napisał:

nieee, ściągnąłem klasyczną wersje wotlka i olałem temat wod model. 

Wystarczyło wejść w folder WTF i w pliku Config wejść w właściwości i odznaczyć "Tylko do odczytu"

@edit

grasz na tym serwie? ktory realm i czy jest polska gildia?

1 godzinę temu, tomasz1 napisał:

Wystarczyło wejść w folder WTF i w pliku Config wejść w właściwości i odznaczyć "Tylko do odczytu"

@edit

grasz na tym serwie? ktory realm i czy jest polska gildia?

casualowo od czasu do czasu wejdę :> [fun realm-pvp] 

@Sanay ładnie ale to nie to co myślałem. Te 3 realmy nie mają z sobą cross realmu ale wokół swoich realmów. Czy źle zrozumiałem?

1 godzinę temu, Brave napisał:

@Sanay ładnie ale to nie to co myślałem. Te 3 realmy nie mają z sobą cross realmu ale wokół swoich realmów. Czy źle zrozumiałem?

nooo w sumie każdy server stacjonuje na jednym realmie.. a spoić ze sobą np. set realmlist logon.warmane.com i set realmlist logon.wowcircle.com  było by dużo cięższe, ale gdyby tak już już się udało np. takie areny czy battlegroundy na end game serwerach były by instantowe, wyobraź sobie 20 serwerów z wm i wc to by była baza 100k graczy, ciężko zdiagnozować jak by to działało w całej hierarchii od serwerów p2w i noshop czy ów serwer dołączający do takiego projektu nie zrezygnował by ze względu na dysbalans po między graczami, ale ja mimo wszystko jestem za rozgrywką np. icecrown vs 3.3.5a x100 wc  vs Angrathar vs DalaranWow bo większość serwerów może mieć różną bazę graczy gdzie w większości stacjonuje na zachodzie a inni na wschodzie i komunikacja była by o wiele cięższa, można na razie snuć marzenia i przypatrywać się sytuacji na scenie pserverów.