Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Kubasniak

CO SIE STALO HAAAAAAAALP

Recommended Posts

Siema :D

MAM WIELKI PROBLEM I CHCE GO ROZWIAZAC :/

Otoz uzywam przegladarki Mozilla Firefox.

Problem jest jak szukam serwerow,wchodze na wowstatus,

klikam na serwer na ktorym chce grac i biore jego stronke na zalozenie konta,

gdy juz wpisze passy to naciskam create i pokazuje sie albo ERROR albo ze zabraklo polaczenia,gdy zakladam konto w IE to normalnie sie zaklada :/

I TAK NA KAZDYM SERVIE ! !! !! !! !! !! !! !!

****** TERAZ NAJGORSZY PROBLEM ! !! !! !! !!

Z KAZDYM SERWEREM NIE MOGE SIE POLACZYC NAWET JAK ZALOZYLEM CHARA PRZEZ IE A WCZESNIEJ MOGLEM ZE WSZYSTKIMI SIE LACZYC A TERAZ ****** MAC ! !! ! JUZ OD WCZORAJ TO MAM ! !! !! !! !! !! !!! NIE WYTRZMAM DO KURWY ! !! !! !! !! ZAWSZE TO UNABLE CONECT

COS MI SIE RESETUJE NIE WIEM BLAGAM O POMOC

PROSZE O POMOC JAK NAJSZYBSZA ! !! !! !! !! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

[ Dodano: Pon 31 Lip, 2006 ]

****** PISZCIE COS ILE JA MAM CZEKAC >.< SORRY ALE JUZ MNIE KURWICA BIERZE GOWNIANY INTENET ! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !!

Wez wyluzuj ****** -.-

Czemu on nie dostal ojeby ze klnie ??

GOWNIANY INTENET !! ! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !!

No kura widocznie masz gowniany i jak mamy ci pomoc he ?

pokazuje sie albo ERROR albo ze zabraklo polaczenia,gdy zakladam konto w IE to normalnie sie zaklada :/

No i co w tym dziwnego ?? To jest dla Ciebie problem ? Zakladanie kont nie podhcodzi pod kod Mozilli -,- prawdopodobnie OPERA tez tu nic nie zdziala wiec waty i prosby o rozwiazanie problemu do tych co zrobili rejestracje taka ..

COS MI SIE RESETUJE NIE WIEM BLAGAM O POMOC

Oooo to zdanie nam bardzo pomoze w rozwiazniu problemu.. szczegolnie COS .

Nie mam pojecia czy ktos ci pomoze.. chyba ze rodzice i zmienia ci neta :S

OK TO MAM NAPISANE

Połączenie zostało zresetowane

Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas ładowania strony.

# Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.

# Jeśli nie możesz otworzyć żadnej strony, sprawdź swoje połączenie sieciowe.

# Jeśli Twój komputer jest chroniony przez zaporę ogniową lub serwer proxy, sprawdź, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.

dziala mi tylko ten serv wowproject.no-ip.biz

mi sie cos wydaje ze chodzi o cos z ta koncowka ".biz" nigdy wczesniej nie gralem na servie z koncowka biz stronka tez taka.Dotychczas gralem na koncowkach info,org i nie wiem ja i internet to wogule czarna magia.

Intenet mam dobry :P napisalem gowniany no bo mnie wkurwil :/

To sie stalo gdy zachcialem zmienic server :/

PROSZE O POMOC :(

Wyłacz antywira i firewalla i sprobuj sie polaczyc... Jak dalej sie nie bedzie dało to tradycyjnie polecam reinstalke xpeka, bo szukanie rozwiazania moze trwac o wiele dluzej.... a przeciez wiadomo ze windowsy czasami maja kaprysy.

ja tak mam jak coś mi łącze zapycha, np. emul brata albo mój własny :-P albo jak mi neostrada transfer obcina, wtedy nie mogę więcej niż 1 strony wczytać naraz a i to czasem jest za dużo... możesz spróbować jakoś odciążyć łącze jeśli coś jeszcze z niego korzysta... bo to że po założeniu konta nie możesz wbić na serwer to nie może być wina przeglądarki... możesz też przeinstalować FF lub znaleść nowego :-P

Ja miałem taki sam problem, pewnego razu grałem sobie i nagle znikąd wywaliło mnie z gry. I przez miesiąc nie grałem bo miałem cały czas unable to connect. Na każdym serwerze. Net mi działał, GG też, ale za to emule mi nie chodził. Co pomogło? Reinstalka systemu i wpisanie od nowa tych pierdół w ustawieniach neta.

Sign in to follow this