Jump to content
Sign in to follow this  
Guest frytka

jak grac na globalu na 60lv za darmo?ja wiem ^^

Recommended Posts

Kubasniak, Stary mi sie nie oplaca wydawac 60 zetka za to wole sobie pojsc pod sklepika i se krate kupic wypic z kolegami no bo jest cos lepszego od ril :? : Nie mowiecie ze wolicie siedziec przy kompie :? : ;-)

Ema ;]

No racja jest sens,ale nie jest to zwiazane z tematem.Sorry ;P

No tez lubie se kupic krate ale sam jej nie wychleje i sie skladam ...

Ja nie wiem jakie wy kieszonkowe dostajecie ;]

Ja dostaje kieszonkowe od 40-50 zl na miesiac od rodzicow a reszta to se w pracy zalatwiam :P i to mi np.starczy i na JUMBE i na krate....

I WoWa :P

JA GRAM NA GLOBALU :D DDDD FRAJDA

BO 100-CE LUDZI SIE SPOTYKA KOLO SIEBIE

W OGOLE TO ZAPLACILEM 180 ZL ZA DWA KONTA NA MISIAC !

Ok Gratuluje Ci bycia frajerem kupujac 2konta

mylisz nas z kims kogo to obchodzi gdzie grasz...

Twoja syga tez ladna...

i twoj komputer napewno posiada 5,5gb ram

****** co za kobieta takie dzieci rodzi :cry:

Powodzenia w rozbiajniu się o drzewo soją kupioną za mamusine pieniążki BMW serii M. Jeśli myslisz, że zaipomujesz komuś takimi informacjami to jesteś w błędzie :) To wręcz żałosne... Ciekawi mnie czy umiesz przynajmniej się sam podetrzeć ? :/

JA GRAM NA GLOBALU :D DDDD FRAJDA

BO 100-CE LUDZI SIE SPOTYKA KOLO SIEBIE

W OGOLE TO ZAPLACILEM 180 ZL ZA DWA KONTA NA MISIAC !

niby komputery sa fajne i w ogole ... ale zobaczcie co robia z mlodymi ludzmi dla ktorych

virtual to real a real to tesco ...

Smieszni jestescie panowie i moze jakies panie, czytam te posty i poprostu mi szczena opada, zwlaszcza ten drugi w calym temacie... "Ci ktorzy jezdza BMW do szkoly" LOL ! Ani nie mam BMW ani Audi, ani beznadziejnych Mercedesow. Mam Tico i gram na globcu ;o 50 zl na abonament co miesiac, w sumie 58 wychodzi to nie tak duzo, to prawie 2zl dziennie, a ile frajdy ? Gralem na privach bardzo duzo i mam o tym pojecie, gram na globcu i uwazam, ze jest to zajebista rzecz, masa ludzi, masa atrakcji, masa rzeczy o ktorych na privach mozna tylko pomarzyc... Ta gra ma tylko i wylacznie sens jesli sie gra na globalu, owszem na privie tez, ale nie odczuwacie tego tak jak tam. I wiem co mowie, bo doswiadczylem i jednego i drugiego. Pozdrawiam.

no a ja doszedlem jak w rejstracji NORMALNEGO nieTRIAL konta ominac wpisanie DC-KEY - odrazu jestesmy w stronce z danymi osobowymi itp xD doszedłem do systemu płatnośći a ze nie miałem jak tam uzupełnic to przuciłem dalszą rejstracje :P

trzeba było skorzystać z generatora kart :P jest ich trochę na necie

fakt faktem że gra na globalu do privów jest nieporównywalna, na privach traci się to co najlepsze z tej gry - interakcje z innymi graczami, na privach pvp i pve jest śmieszne i tu się nikt kłócić chyba nie będzie,

polskie warunki - kto może grać zależy od portfela (albo od portfela mamy z tym BMW czy co tam pisaliście :P )

obecnie niema żadnych sposobów żeby tego zasmakować oprócz normalnego konta

moje postacie czekają już parę miesięcy na to aż ktoś wkońcu się na nie zaloguje - oczywiście brak kasy

dobry sposób na gre na globcu to granie z kimś, połowa abonamentu na łepka dużo nie wychodzi

Jest za drogi. Gra na globalu to konfort tylko dla graczy z grubym portfelem. Nie dla polaków (mam na myśli zwyczajnych ludzi, a nie synków bogaczy co jeżdzą BMW do szkoły). Na zachodzie może te kwoty to nic ale u nas to kawałek chleba za który moge sobie kupić ram lub inne rzeczy do kompa. Więc czy w polsce warto grać za taką kase mówie "NIE" bo to nie na nasz portfel. Ta gra nie była tworzona z myślą o Polakach czy Innych krajach ze wschodu które nie są takimi potentatami jak USA. Ta gra była właśnie stworzona z myślą o graczach za oceanu czyli USA, dla których dać te kilka monet to nic. Bo jak wyjdzie coś nowego do wowa to najpierw jest u nich a dopiero w Europie. Więc jesteśmy skazani na prywatne serwery które mają mase bugóq itp. Lub granie na globalu w Mu Online. Lecz powiem państwu że mi bugi nie uprzykszają życia. Nawet nie wiem jakie są bo po co mi to wiedzieć, żeby mi zabawę popsuć? Wypowiedziałem swoje zdanie, czekam na wasze opinnie.

Uhahahahaha. Na nic nie jesteś skazany. 50zł miesięcznie to nie jest na prawdę dużo. Ja nie jeżdżę BMW do szkoły a raczej autobusem... Nie stać cię na 50zł miesięcznie? Zrób z kolegą zrzutkę po 25zł i jest ok(ja tam robię ale z bratem np.) I nie pierdol, że to nie na polskie kieszenie, że to majątek. Jeśli nie jesteś dorosły i nie masz jakichś dochodów zawsze można zająć się jakąś robotą dorywczo. Nie wiem, możesz myć szyby samochodów, kosić trawniki, wynosić śmieci. ÂŻadna praca nie hańbi... I gra może i była tworzona z myślą o rynku amerykańskim. Ale to było przy jej launchu, a nie teraz, gdy wydano 2gi dodatek. W Europie gra w WoW msóstwooo ludzi(na globie, nie licze servów pirackich), w Polsce też sporo. Albo, że inne kraje wschodnie też nie mają tyle kasy? Popatrz na Rosjan. Niby taki zacofany teżkraj a WoW w swoim języku mają bo było wielu graczy z ich kraju...

Jeżeli dalej nie masz kasy, to zastanów się i powiedz sobie "nie muszę mieć wszystkiego". Odpuść sobie kupowanie słodyczy, czy czegoś innego i uciułaj trochę kasy... ÂŻałosny jesteś...

Ktos zapomnial doliczyc orginalne plyty+dodatki+dodatkowe kosztam jakeis zamrazanie konta- huj wie co.

Nie jest duzo, ale jak ktos jets No Lifem, i ma zamair grac w to 5 lat- to wtedy robi sie mniej fajnie, kolega gra na globcu od 1.7.0 to do tej pory mowil, ze w pelcy ma ponad 3k xD

Hmm, gra na globalu za droga ? Spojrzcie na cod mw2.

FPS, 6h grania za 140zl.

A WoW ?

-Trial do 20 lvla(10 dni, wiec i profki się wyskiluje do 20, i mounta się kupi).

-klucz do podstawki 35zl Allegro(przedłużenie o 30dni i full opcje.)

-prepaid na 2 miesiące 78zl :help:

mamy ponad cwierc roku za 115zl.

No tak, tbc to tez 35zl a wotlk to 80.

Biorąc pod uwagę ze kradlo sie tyle czasu wowa grając na privatach, a tu możemy zwiedzić wszystkieinstancje , brak lagow i bugow, wybieram globala.

Ze drogi dla niepracujacych ?

Mam 17 lat, nie pracuje i kieszonkowych nie dostaje.

Od czasu do czasu zrobię jakaś stronke , tu 200 tu 400 zł i jest na WoWa.

Koleś powiedz jak ty z tymi stronkami robisz bo sam bym se na globie pograł :)

A to co piszesz jest zachęcające :)

Hehe, nic nie robie, ale zawsze coś tam robiłem (lol :D )

Po prostu, np. teraz strone o wiatrakach, jakiś znajomy rodziców zlecił.

Niedawno dom weselny, kolega powiedział znajomemu.

Jeszcze nic w necie sie nie ogłaszam, bo czas wow zabiera ;p

Sign in to follow this