Jump to content
Sign in to follow this  
Dark

[hack] WoWChar

Recommended Posts

Jest wykrywalne jak w Logach jest jak zabiłeś jakiegoś stwora to na 100% rzuca sie w oczy jak pisze że postac na 60 level po raz 1 zalogowała sie do gry~~

nie uzyles bo bys znalazl albo zle wpisales ... a do itemow to masz wow.allakhazam.com (jest to najwazniejsza strona czitera w wowie bo tam masz wszystko :) )

na MaNGOSIE póki co ten program nie działa i nie będzie działał.. Dlaczego? bo po tym jak stworzy się postać, serwer musi ją zapisać (World Save w wowemu), a na MaNGOSIE w chwili obecnej trzeba być zalogowanym i samemu zapisać postać używając komendy .save ... A niemożliwe w tym wypadku jest zapisanie postaci nie wchodząc na nią :-(

Także to nie będzie działać, dopóki serwer sam nie będzie zapisywał wszystkich postaci, nie tylko zalogowanych... ;/

Gdybyś troche czytał te forum, to byś dowiedział sie, że Mangos jest serverem o najlepszych zabezpieczeniach. ;/

Mam pytanie co zrobić jak wyskakuje mi że nick jest zajęty ?? Wszystko jaest dobrze ale jak robie postać to pisz eżę nick zajęty a wpisuje różne litery ? ?? :-(

Słuchajcie chłopaki wpisuje rużne litery i pokazuje to samo że nick jest już przez kogoś urzywany :shock:

to zmienia postac rzeczy a ma ktos na boku link do downloadu tego progsa? :D bo jak szukam na google to mi jakies chinskie www wyskakuja :C

to chyba jestem slepy bo powaga nie widze zadnych linkow z przekierowaniem do downloadu - [ heh spox mam :D ale przed tem nie widzialem go ^^

probuje przyhackowac na ruskim servie opartym o dodatek Burning Crusade ale z tego co widze to wywala mi do pulpitu z info z jakims errorem ze aplikacja ktora probuje zainstalowac jest blokowana przez oprogramowanie przez zdalnego hosta czyli ruskich xD

pod bc nie ma hackow .... to takie trudne do zrozumienia ? a moze uwazasz sie za Elektro i sadzisz ze tak jak on potrafisz zrobic wszystko ? jesli tak to ci mowie ze NIE ... odpusc sobie ...

nie uwazam sie za elektro , ale to co piszesz wogole nie ma sensu ile ty masz lat ? 5 ? skad mialem wiedziec ze na bc nie ma hackow o_O co ja jestem wrozka ?synu piekny jak masz pisac takie texty to wylacz internet bo jestes jak DN

uzyj programu repair w katalogu wowa zeby naprawic ten problem potem zpatchuj gre i wszytko ok. Należy się pomógł :-P

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this