Jump to content
Sign in to follow this  
Dark

[hack] WpePro

Recommended Posts

no ale wtedy wiadomo, jak klikasz quest A threat withing (przyklad) To wtedy nic sie nie wlacza..

Ludzie pomocy uzywajac tego hacka o kturym mowa zucam czar magiem i czaruje chwile a zara wyzuca mnie z servera :/ dlaczego tak jest pomocy !!

mam maly problem... niedawno formatowalem sobie dysk. przed formatem wpe dzialal bez zarzutu, a po reinstalu winshita wyswietla mi cos takiego:

System niemoze uzyskac dostepu do okreslonego urzadzenia, sciezki lub pliku. Mozesz niemiec odpowiednich uprawnien, aby uzyskac dostep do elementu.

ocb ? ;o

Oczywiscie :) ?ciągasz WPE by electro z topicu Nowaka "hackowanie z LACD". I postępujesz jak z normalnym WPE.. :] A ten server ma LACD? Wogole co wystakuje jak Cię wywala z gry..

A co do drugiego problemu, może twój antivir nie pozwala właczyc WPE, ja tak miałem. Wykasuj/wyłacz antivira i spróbuj.

dawajcie Radnaczek'owi wbijemy hackami na kompa skasujemy antyviry a potem wysmiejemy xP

Zrob jeszcze jeden format, lmao , może podziała ;p

żadko tu wpadam bo juz nie gram w wowa .....

ale jak juz jestem to widze w Huj Niepotrzebnych postow !!

sadze ze przydaly by sie warny czy cos za spamowanie

no i czyszczenie takich postow

;-)

Hitsu to ma byc wyzwanie ? ;>

Nie no nie "chakójcie" mi kąpótera jedem biednym dziedzkiem neostrady XD :lol:

Mysle ze jestem dobrze zebazpieczony przed wirusami :)

Jak pomoc komus w zabepzieczeniach to piszcie :) tylko dor azu mowice ze z Darka jestescie bo jak nie to blokne ;P

jak wiecei duzo osob gra na trialu w wowa no jak tak sobie pomyslalem to wlaczylem wpe i bwh zeby oblookac czy dziala wiec tak bwh odpada wyskakuje blad przy loaderze ale wpe dziala !! tylko ze tak jak chcem spella podmienic pisze mi "spell must be learned" czy cus takiego a jak chcem itemka podmienic pisze ze takiego nie ma jezeli chodzi o questy jeszcze nie podmienialem ale zapewne tez sie nieda... ozz... zeby dalo sie wlaczyc a nie dalos ei nic podmienic dobzi sa w tym blizzie :D

Mam problem:

5C 52 to Hex jakiego czaru ?? HELP PLZZ PILNE.

Piszcie do mnie na GG jezeli wiecie :-D

MAM PROSBE NIE MOGE ZA CHINY ZNALESC HACKA KTORY BY ZABIJAL 1 HITEM WIEM ZA JEST WPE PRO I WOWC ALE NA TYM SERWIE NIE DZIALAJA ONE CHODZI O DEATH TOUCH ITP.DAJE LINKA DO SERWA PROSILBYM O HACKA ZABIJAJACEGO 1 HITEM NA TYM SERWIE ALBO CO MAM ZROBIC http://www.karoetsie.com/index.htm.

[ Dodano: Czw 06 Lip, 2006 ]

AHA DODAM ZE NA TYM SERWIE NIE MA LACD TO DLACZEGO NIE WSZYSTKIE HACKY DZIALAJA TE ZAJEBISCIE SMIERTELNE.

bo admin je usunal...

sprobuj magma blast, breath...

innych nie ma

chyba ze se kupisz martin's thunder ;-)

a czy jak serwer wymaga lacd, to tez target musze dac na wow.exe czy na lacd.exe ?

juz nie aktualne, id itemow zamiast z allakhazam barlem z thotbota :)

a czy jak serwer wymaga lacd, to tez target musze dac na wow.exe czy na lacd.exe ?

Nie. Zaznaczasz normalnie wow.exe. Jak nie ma na liście to użyj permedit.

nie wiem czemu, ale nie dziala mi to podmienianie itemow...

ten przyklad z linen cloth dziala ale na przyklad biore sobie z thottbota:

Aegis of the Blood God id ma 51822

wrzucam to w kalkulator windowsowy w trybie dziesietnym,zamieniam na hexy otrzymuje CA6E

pod 015 wpisuje w modify CA

pod 016 wpisuje w modify 6E

ide do reagent vendora w sw, kupuje maple seed i pokazuje mi sie "The item was not found"

wczesniej wszystko jest na pewno dobrze, bo probowalem z linen cloth z przykladu i dziala... help plz :(

z allakhazama tez probowalem :(

ta sama tarcza ma na allakhazamie id 19862 po zamianie 4D96 wpisuje do pod 015 i 016

wlaczam filtr przywracam wowa gadam z vendorem i pokazuje znowu ze nie znalazlo itemu :(

A jak np znalesc ID Huntsman's Armor of Nature's Wrath jezeli po wpisaniu tego na allakhazam nie znajduje nic ? dopiero jak sie wpisze sie Huntsman's Armor i otworzy link bede podspodem wymienione wszystkie jego wersje w tym (of Nature's Wrath) ale juz nie beda mialy swoich numerow takze nie ma skad wziasc ich id. jakies pomysly ?

Sign in to follow this