Jump to content
Sign in to follow this  
Dark

[hack] WpePro

Recommended Posts

Sorki ale nie wiem czego nie mogę porządnie ściągnąć tego programu bo jak ściągnę to przy rozpakowywaniu wyskakuje błąd i mi usuwa plik wpe_pro.exe czyli ten chyba główny ;( ( czy mógł by ktoś zapodać jakiegoś działającego linka albo sprawdzić tamten ??

Hi I'm from Czech republic... so sry that i'm writing english...

I have very big problem ... If i want select target that i haven't wow.exe in list... what can i do? i were turned off antivir and grand permission to WPE PRO... I really don't know what to do :( can you help me anybody please.... thx

Dont know that's the probelm but , first u must run wow.

i know... i turned on wow, wpe pro, spermedit, after granded permission to wpe pro.exe and if i clicked on select target, that wow.exe isn't here :(

OMG :( I'm really unhappy and don't know :(

If i renamed wow.exe to wowow.exe >it was the same like with wow.exe :(

and

If i want to connect to the server with lacd that it was crashed with message

Application error:

can't connect to cheat death server

I really don't know how can i get some items in game :(

:? : :? : :? : :-( :-| :-? :-| :-( :? : :? : :? : :arrow:

Witam. Otoz jestem newbie w sprawach hackow bo dopiero dzis sie tym zainteresowalem - na jednym serwie pozwalaja uzywac, brat korzysta, to czemu by tu nie sprobowac... No szukalem dluugo az wkoncu trafilem tutaj. Sciagnalem Wpe, dodałem sobie spella Hurricane rank 3... Kod wzialem z 1 strony tematu, tylko w 7 i 8 kolumnie zamienilem na kod hurricane. Zrobiłem to wszystko, filtrow nie mialem zadnych. Wiec czy mam dobrze ustawione? Wpisany jest kod, zaznaczony Mode: normal, serach in: winsock 1.1 i wszystko pod tym zaznaczone, nbr time to apply: 1. Mam cos zmienic czy zostawic tak, zeby dzialalo? no i jak to pozniej uruchomic w grze? odpalam wpe, wlaczam filter odpalam wowa i co dalej?

Ech..

Obiecalem byc mily dla nowych...

Moze rusz.. sie i obejrzyj sobie temat od poczatku ? z Instrukcj a osbslugi..

Widzisz te cyfderki ?? ....>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>\/

Te cyferki to sa strony tematu, wez na 1 i zjedz na sama gore... tam amsz all...........\/

nalezy sie pomogl :) .............................................................................................\/

Punkty pomógł przyznaje sie dobrowolnie i nie powinno sie o nie prosic ;) Pozatym, przeczesalem caly temat i nie znalazlem. No nic, przeczytam jeszcze raz, tym razem uwazniej, skoro twierdzisz, ze jest :)

Jak znajde, dam punkt.

Pozdro ;)

Edit

Przeczytałem, nie znalazłem. Wprawdzie jest tam mowa o jakimś filmiku, ale ja żadnego nie widziałem :) Proszę o mini poradnik dla mnie jak to robić i czy jak ustawie sobie ten spell to tylko nim będę walczył, czy będę je miał w spellbook?

Oooo sry Dark nie wstawil filmiku ;)

Punkty pomógł przyznaje sie dobrowolnie i nie powinno sie o nie prosic ]

Po 1 tu nie ma tego w regulaminie ;)

po 2 wszyscy o nie prosza :D

po 3 Zeby dac pomogl musisz byc autorem tematu wiec raczej nie mialbys jak mi dac :)

Pozdro

"Po 1 tu nie ma tego w regulaminie ;)" - a czy ja pisalem, ze jest?

"po 2 wszyscy o nie prosza :D " - a ja prosze o pomoc i jakos jej nie otrzymalem

"po 3 Zeby dac pomogl musisz byc autorem tematu wiec raczej nie mialbys jak mi dac :)" - dałoby sie zalatwic ;)

Moze dojdziesz do glebszego znaczenia tych slow. Jesli nie to... nie ma musu dawania punktu; prosic kazdy moze, nie znaczy to, ze jak poprosisz, to ja mam obowiazek to zrobic, jest to moja dobrowolna decyzja. Mysle, ze teraz troche sie wczules i dojdziesz do glebi moich slow :)

Ziomus ja tak cie tylko rposze :P Nie dostane za to nawet litra wodki , 1 gr albo w zeby :P to tak tylko dla szpanu jest wiec nei zalezy mi ale byloby milo i zrobilbys na mnie wieksze wrazenie :)

No dobra ale kniec oftopa

Niestety ja ci moge powiedziec TYLKO jak uruchomic WPE PRO i podmeinic pzedmioty :P

To proponuje przeczytac moje posty od poczatku i odpowiedziec na te moje pytania, na ktore umiesz. Pozdro ;)

EGZEKUTOR nie róbmy zamieszania...ja troszke pokombinowałem z WPE Pro, dwa razy przeczytałem 1 post i wszystko już rozumiem:) Więc poprostu znajdź jakiś serwer i spróbuj:) Ja właśnie na jednym "hackuje" i jak narazie nikt mnie za to nie zbanował:P Więc...spokojnie możesz i ty hackowac:P

http://www.wowstatus.net/detail.php?server=198944

(1 post=1 temat)żeby nie było:P

wszystko zrobiles dobrze. Tam w tych ustawieniach w WPE nic nie zmieniasz, interesuje Cie tylko zaminic hex-a:) potem jak juz tak te hex-y wprowadzisz to:

1) odpalasz gre(logujesz sie itp)

2) alt+tab

3) wlaczasz filtr

4) i teraz tak. Grasz np warlockiem, no to powiedzmy ze podmieniles czar ktory masz juz w podstawowych umiejetnosciach czyli to jest "Shadow bolt 1" na np "Shadow bolt 3". No i teraz poprostu uzyj sobie swojego shadow bolta 1 i spr czy dziala. Sprawdzic mozesz w bardzo latwy sposob, sprawdzasz jakie dmg zadajesz przeciwnikowi, jesli "duze" to znaczy ze wszystko masz git :D

(shadow bolt 1= shadow bolt "rank 1")

jedna uwaga :!: Jezeli masz np 90 many to nie bedziesz mogl uzyc np shadow bolta 8 ktory wymaga np 300 many.

Osobiscie moim ulubionym czarem jest "Sonic burst" id=6E5D. Rozwala wszystkich przeciwnikow kolo twojej postaci xD

jak bedziesz mial jeszcze jakies pytania to wal na gg 4922559 :-)

Pytam jeszcze raz. Może ktoś mi podać nazwe questu którego edytowaliście przez wpe? I gdzie go wziąść a id też by się przydały.

Sign in to follow this