Jump to content
Sign in to follow this  
Dark

[hack] WpePro

Recommended Posts

mam prozbe, na moim serwie nie dziala quest Gold for GM's(29 23) znacie jakis inny, ktory daje rownie durzo(choc moze byc mniej) golda ?? mam nadzieje ze odpiszecie, a nie wysmiejecie :P

Witam,

Wlanczam plik WPE by elektro255 i mam znalesc w Target Program WoW.exe, tak ? u mnie nie ma tego pliku na liscie

co robic :-|

tja, wystarczy ze serv ma najnowszego LACD i lezysz....bo sciagnalem go i zobaczylem ze wykrywa wszystkie nasze piekne hackerskie programy ;-)

Ale wiekszosc adminow leje na LACD i bawi sie skryptami:P a jak wiadomo skrypt nie uchroni admina przed WPE Pro :] tylko przed zwyklymi spellami:P typu breath, itp...

to powie mi ktos czy jest jakis quest podobny do gold for GM's? Bardzo bym prosil... xD

07 22 , w nagrode za questa jest mieczh ktory sprzedajemy za 10g , nie jest to 1000000g ale zawsze cos

Ema spowrotem gdzie ten temat o tworzeniu serva ;p

[ Dodano: Sro 30 Sie, 2006 ]

Ziomki te wasze servery to wogole nie dzialaja niech ktos z was stworzy wyjebioza funserver ale taki w kosmos zeby byl wyjebany bo ****** niedawno nastepny z serverow ktorych gralem skasowali i teraz to wogole nie mam na czym grac ZROBCIE COS Z TYM !! !!

Ziomki te wasze servery to wogole nie dzialaja niech ktos z was stworzy wyjebioza funserver ale taki w kosmos zeby byl wyjebany bo ****** niedawno nastepny z serverow ktorych gralem skasowali i teraz to wogole nie mam na czym grac ZROBCIE COS Z TYM !! !!

Zaar sam prosisz sie o bana ..

Po 1 przeklinanie

po 2 prosba o zrobienie servera

sam sobie zrob ...

Nom ale gdzie jest ten temat o zrobieniu servera powiedz mi jak wejsc bo szukalem na wszystkich tematach bylem na tym temacie ale ujaralem sie wtedy i nie pamietam teraz gdzie jest a przeklinanie mam we krwi jak cos to sory ;p Podaj mi jak wejsc ;p A banow to ja juz zaliczylem ze 45 liczac ze wszyskimi serverami :-x :-x

[ Dodano: Sro 30 Sie, 2006 ]

I ja was prosze jedynie o POMOC ;p ;p ;p

ale gdzie jest ten temat o zrobieniu servera powiedz mi

powiem ci jedno :

Opcja szukaj wpisz sobie "jak postawic" i znajdziesz =.=

ja tez mam przeklinanie we krwi :) ale trzeba sie opanowac bo sie smitnik zrobi z forum..

Zaar powinni cie powiesic wczesniej ci ja i pogo pisalismy w temacie ktury zalozyles bo nieumiesz szukac ale to ci niewystarcza i musisz walic kolejne offtopy jak zalozyc server i gdzie to jest . :shock: az sie plakac chce :cry:

DZiękowa ziom ]

Nie ma za co ale nie jestesmy ziomami.

Pozatym gdybys byl intieligientniejszy wpadlbys na pomysl ze SZUKAJ nie jest platne :roll:

:)

SZUKAJ nie jest platne

Trzeba zrobić, może w końcu zorientują się że coś takiego istnieje :lol:

Mam problem za mocno przekombinowałem. Sprawiłem sobie torbe 28 slotów i jak włożyłem ją za pasek to gra sie wyłączyła. Tak dzieje się teraz non-stop nie moge wbić na postać. Gram na patchu 1.10.0 ktoś wie jak i czy można to teraz naprawić ??

rozumiem ze tutaj nie ma nic na globala tylko same privy
no raczej... chyba koleś żle trafiles jak chcesz na GLOBCA :-o xD :lol:

IMO offtopa :P :-x

WPE pro dziala oprocz wowa z:

Diablo II

Guild wars

lineage2

FF XI

i pewnie wszystkimi mmorpg , do ktorych mozna znalezc ID ( itemow albo questow ).

Sign in to follow this