Jump to content
Sign in to follow this  
corni

Super Serwer Zaginiona Kraina

Recommended Posts

Exp rate: High

Gold Drop rate: Medium

LACD: Nie

Hamachi: Nie

Wersja gry: 1.12.1

AddOnsy: nie wymagane

realmlist: 83.242.82.42

Strona serwera : http://83.242.82.42/index.php

Forum serwera : http://z6.invisionfree.com/ZaginionaKraina/index.php?

Godziny Dzialania od 7:00-8:00 do 00:00 (wkrótce 24h / 7)

Coś odemnie : Serwer jest bardzo dobry nie laguje, ma mało bugów o ile można je wykryc, panuje miła atmosfera gmowie są przyjaźni i wogule jest super zapraszam serdercznie!

EDIT Najmocniej was przepraszam za to że nie podałem linków.

P.S Jeśli ktoś z was zdecyduje się tam zagrac a będzie miał jakieś wątpliwości to prosze szeptac do mnie Corni/Cornis

Jesli to serwer Polski (na co wskazuje nazwa) to za jakis czas padnie znajac zycie :P GM'owi mili tylko na poczatku, z doswiadczenia wiem ze niektorym potem odbija xD Szkoda tylko ze nie jest 24h/7 :-P

eee..no serwer zapowiada sie dobrze ale chyba coś ślepne jakoś bo nie widze linku do strony serwera ani do zakłaania kont....może poprostu nie widze za co przepraszam xD

No wiesz nie słyszałeś o polskich serwerach widmo... W dzien grasz na kompie a gdy spisz to grasz własnie na takich jak ten...

Niestety dopatrzyłem się pewnej zależności pomiędzy stroną a adminem serwa otuż(ó? nie wiem) gdy serwer jest On to strona działa a jeśli Off to nie .... Jest już koło 9 serwer jescze nie ruszył ponieważ wczoraj była nocka a admin zaspał ;/ Za niedogodności przepraszamy!

EDIT: Dzisiaj serwer coś nie w swoim żywiole zaczeło lagowac postaramy sie naprawic

Nie wiem czy ja cos źle robie :shock: ale strona rejstracji nie dziala :? :

PS. otóż się pisze....(tak mi sie wydaje) ale raczej tak :roll: xD

Sign in to follow this