Jump to content
Sign in to follow this  
Guest coval

Scions of Fate

Recommended Posts

Nowa MMORPG otwarcie 07.02.2007r Czyli dzisiaj o godzinie 1:00!

Wszystkie informacje na temat gy znajdziecie na portalu SoFa ;] (czyli enchatowanie opisy klas mapy itp)

Krótki opis fabuły:

 

Większość Domów, która została założona aby pozyskać lepsze zrozumienie ÂŚwiata odizolowała się głęboko w lasach, daleko od cywilizacji i bliżej natury. Jednakże, były Domy, które nie poszukiwały duchowego oświecenia, a które zostały utworzone tylko aby zdobyć siłę i zyski...

Wraz ze wzrostem liczbebności Domów, spadała liczba osobników poszukujących duchowego oświecenia i Domy poczęły formować przymierza ze sobą oraz z władcami ziem.

Wkrótce została stworzona ogroma siła, która została nazwana "ÂŁadem".
Osobnicy byli zabierani z Domów, spośród szlachty oraz wojowników podlegających najemcom dawnych wojowniczych Domów.
Poskromili tychm którzy sprzeciwiali się lub odmawiali współpracy z nimi i nazwali ich "Chaosem"...

 

Zapraszam

Kliknij tutaj "Scions of Fate"

 

Co by zachęcić was do zagrania w tą gre dam informacje o systemie PvP

 

Starcie

Starcie planują siły Orderu i Chaosu zbierają się razem by walczyć o dumę ich frakcji.

 

Wojny Domów

Wojna domów polega na konfilkcie między gildiami. Wojne tą mogą zacząć i zakończyć Mistrzowie dwóch domów gdy uznaja to za koniecze lub gdy jedna ze stron sie podda.

 

Wojna Terytorialna

Terytorialna Wojna polega na zdobyciu regionu przez graczy kontrolowanym przez NPC. Bitwa będzie podobna do turnieju między domami i zwycięzca weźmie prawo rządzenia regionem jak również opodatkuje region i wszystkim pobliskim mieszkańcom regionu zostaną unikalne stroje domu.

 

Oblężenie Zamku

Oblężenie może wystąpić kiedy twój dom posiada region blisko docelowego domu. Pierwsze oblężenie zamka będzie utrzymywane pod nieobecnością właścicieli, więc NPC będą chronić zamek. Zwycięzca oblężenia zamka będzie mieć prawo do opodatkowywania pobliskich regionów i zostaną im przyznane uniformy domu i z specjalnymi umiejętnościami twierdzy.

 

Zjednoczenie

Zjednoczenie jest po ty by dać szanse użytkownikom na zjednoczenie frakcji i być jej liderem. Tylko domy mające w posiadaniu zamek mogą uczestniczyć w bitwie o zjednoczenie. Zjednoczenie jest jak misja dla domu lub jego przymierzy np. jeśli chodzi o Chaos ich zadanie będzie polegało na przejęciu pałacu Darksky Lorda i jego stronników, Blackwind.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×