Jump to content
Sign in to follow this  
Dark

Wow, Lineage 2, czy Guild Wars?

KtĂłry MMORPG wedĹ�ug ciebie jest najlepszy?  

154 members have voted

1. 1. Który MMORPG wed�ug ciebie jest najlepszy?

• WoW
      274
    • Lineage 2
      21
    • Guild Wars
      28
    • ...grałem tylko w jedną z wymienionych gier
      35

Recommended Posts

mi nie chodzilo o to ze gw jest wyzej od wowa ale chcialem tobie pokazac ze Jankes, moze sie pomylil znacznie ale tez nie az tak bardzo.....Xfire w zyciu z tego nie korzystalem( co nie znaczy ze nie wiem co to jest, ale powiem szczerze ze jakos mi to potrzebne nie jest ani nie bedzie) tak jak duza liczba moich znajomych.....to jest tak samo jak bys przeprowadzil ankiete....nie zawsze wyjdzie to samo ....a co do wow2...w zyciu o tym nic nie slyszalem a prace do gw2 juz ruszyly...

Równie duża liczba moich znajomych gra na globalu bez xfire bo im nie trzeba go do szczęścia, ale jeśli znajdziesz dokładniejsze wyniki to z chęcią obejrze :)

Nie słyszałeś o WoW2? Plotek nie słuchasz? :P

Dobra moze przesadzilem :o ops: . moze z 6 mln gra w GW.....

co do WoW2 cos slyszalem ale nie az tyle bym mogl cos powiedziec....

hmmm...plotki ?? hehe dobre, jak bedziesz wiedzial cos konkret to pogadamy :D ...xfire - co do tego ....wystarczy sprawdzic jaka ilosc "kont"zostala sprzedana bedziesz mial najbardziej trafny wynik ile osob gra .........

hmm , albo to ja juz jestem na tyle senny ze nie kapuje o czym ty piszesz albo jest calkiem odwrotnie:).napisze to jeszcze raz powoli.........chodzilo mi o----to ze jezeli zalozmy zostalo sprzedanych 400tys kont...to taka ilosc osb pykala...i nie wazne czy jeszcze gra....bo wlasnie o to chodzi w statystykach.....przestanmy juc ciagnac ten temat :D

Ja jestem zdecydowanie za wowem (fabuła, w ch*j itemów do zdobycia, questy świat, instancje)

Na drugim miejscu Lineage 2 (Ach te dark elfki :P)

a guildwars.... WoW+Lineage2=GuildWars (czyli tania podróba)

Co do nie których postów to:

Guild wars niby ma 8 milionów kont z tego około 1,5 miliona (gdzies o tym czytalem) jest aktywnych ( moje jest nie aktywne, może ktoś chce kupić? :P)

WoW z bardziej realna grafika stracil by klimat "warcraftowy"

w lineage 2 nowa rasa Kamael wygladaja jak emo (l2 znudzil mi sie po zrobieniu 3suba na 80lvl lub 70lvl)

Ktoś napisał "hyba tylko ja dalem na GUILD WARS :twisted:

tam masz PVP i sie tylko nawalasz z najlepszymi rzeczami " Hmm co walczysz ze stołem, wałkiem, kredką i pokemonem ??

"Jak dasz linki do pobrania GW to zagram i sprawdze. Ale niechce rapida ani torrenta wliczajac w to eMula..... :-| " Guild Warsa trzeba kupić

"[ktoś tu w ankiecie zapomniał o mu devil ]" Mu bylo takie slabe że sie nie załapało

"ALE I TAK GW 2 BEDZIE LEPSZE OD GW, CZY WOWA !! !" czytając recenzje z gw2 wywnioskowałem że będzie tylko lepsza grafika i nowa rasa. Phi

a tak w ogóle nie wiem jak wam sie może podobać sterowanie w guildwars przeciez lepiej jest np w wowie gdzie masz wieksze pole manewru

I PAMIĂTAJCIE W WOWIE MOÂŻNA SKAKAĂ xD

co do sterowania wogole nie masz racji ..widac ze na pvp nic nie zwojowales.......co do 1,5 miliona kont ..hehe kolejny przyklad na bezmozgie pisanie....i guild wars nie jest zadna podroba...ani to wow ani lineage.....wogole kur**, 0 argumentow ..procz tych bochomazow....

a i nie twierdze ze ktoras z tych gier jest lepsza od drugiej.....

Scisly dzisiaj spytałem FANA (NO LIFE typowy, sam przyznał) GW który powiedział że kont jest nie więcej niż 3mln.

Gra już pare dobrych lat i to gra jak maszyna bo rpzyjdzie ze szkoły i gra praktycznie do rana żeby odsypiać w szkole....

Sądze że moge zdać się na jego głos ;)

nie moze grac paru ladnych lat a to z jednego powodu.....gw ma ok 3 lat....a sam gram od poczatku...fakt teraz juz nie dosc czesto, ale czasem, hmm i ciekawa opinia co do 3mln graczy po ukazaniu sie EOTN: doslzo 2,5 mln graczy , nie liczac reszty czesci....

Nie wiem ile gra, wiem że gra długo xP

Jak go pytałem od kiedy gra w Gw mówił że długo :s

A liczysz konta grające czy konta które istnieją ? Bo to różnica.

ja tylko stwierdzam ile osob dolaczylo po wydaniu eotn...ja sam w gw nie gralem jakies 0,5 roku....a jednak pvp smigam wiec tez jest trudno powiedziec ile jest tak naprawde osob grajacych...jezeli ludzie nie maja czasu na pve, i wpadaja tylko do gw na szybko to xfire nei jest zadnym pewnym zrodlem...

I tu wchodzi punkt widzenia ^^.

Z mojej strony to co napisałeś od razu przechyla szale na WoWa, skoro

jezeli ludzie nie maja czasu na pve, i wpadaja tylko do gw na szybko
to znaczy że gra ich tak bardzo nie trzyma.

A jeżeli ktoś siedzi choćby cały dzień, czy to nie jest znak że gra jest dobra ?

widzisz ja nie powiedzialem ze lubie pve tak jak kiedys...ale innego systemu sobie nie wyobrazam, gralem w wowa i gw fakt moze nie na globalu, ale na tyle juz cos widzialem ze moge ocenic obie gry...ani wow ani gw nie jest moim zdaniem lepsze od siebie, gw ma przewage , jak dla mnei w pvp, system walk w wowie nie przypadl mi do gustu i tyle...a

ps. pvp w gw pozwala mi na szybka gre i nie siedzenie godzinami przy kompie...zostaje czas na zycie :D

[ Dodano: Pią 11 Sty, 2008 ]

a siedzenie caly dzien w 4 scianach to obled i nienormalne....to sie nazywa uzaleznienie i napewno nie jest zdrowe

to sie nazywa uzaleznienie i napewno nie jest zdrowe

No ;P

fakt moze nie na globalu, ale na tyle juz cos widzialem ze moge ocenic obie gry

Eee myślałem że grałeś na globalu dlatego ciągnołem te rozmowe.

To wiele wyjaśnia ^^.

Idź zagraj na pirackim serwie GW to będziesz mógł ocenić.....

Tym wyznaniem skończyłeś ze mną polemizować ^^.

piratow na gw nie ma:d, a co do wowa to cale zycie na globie widzialem u kupla jak pykal ...pozniej przestal grac zajaral mnie troche wowem....ale czasu brak wiec nie gram narazie, i z tego co widzialem to na globie czy na piracie wow na pvp mnie dobija i tyle

// randi - a jak popatrzysz na cukierka wiesz czy będzie Ci smakował ?

Ja teraz wrzuce swoje 3 grosze ;-)

Grałem w każdą z wymienionych gier i każdą na oryginalnym żadnym pirackim serwerze i oto stwierdzam że...

Miejsce 3. Lineage II- jeden schemat zabić mobka nabić lvl, zabić mobka szukać dropów nuuudne strasznie Wychodzisz z miasta i od razu dead bo jakiś noob nabił se 70 i cie ubił może i najazdy na zamek są miłe ale to i tak nie daje takiej przewagi nad innymi grami mmo...

Miejsce 2. WoW - ok to jest fajne ale nawet bardzo ale 50 zł miesięcznie to dla mnie oznacza sporo wyrzeczeń ale dałem rade przez pół roku :lol: po tym czasie gra mi sie po prostu najzwyczajniej w świecie znudziła

Miejsce 1. Guild wars- dlaczego? 20 lvl nie trzeba długo nabijać niektórzy myślą że 20 lvl i koniec gry.. a jest zupełnie na odwrót na 20 gra sie dopiero zaczyna... Pvp jest genialne tu liczy sie skil a nie czas w jaki grasz a to dla mnie duży plus bo mogę sobie pozwolić na ok 30h/tydzień a to nie za dużo... za miastam brak graczy ok bierzesz do teamu masz max 8 ale jak sobie wyobrażasz 4,5 mln osób biegających po jednym servie jak masz pomysł jak to zrobić napisz a dostaniesz nobla... W wowa gra 9 mlnów graczy- gdybyśmy tak patrzeli to można tu przytoczyć takie ładne zdanie Jedzmy gówno miliony much nie może sie mylić... świat jak masz wszystki części jest z 3x większy niż w wowie... różne skile możliwość łączenia profesji to mając tylko 2 części gry daje jakieś 58 możliwości połączeń nie mówiąc o rozłożeniu atrybutów i ułożeniu z 300 skili build z 8...

Dla mnie zdecydowanie GW wymiata Pozdro 4 all :beer:

silkroad online tez jest bardzo dobre,nie mowiac juz o pvp,miodzio :roll: :-D jeszcze troche i bedzie konkurował z wowem ;-) jednym z atrakcji ten zajefajnej giery jest wyjście z kumplami na karawane ;-) do tego mozna sie przebrac za złodzieja i robić napady oraz huntera który pilnuje transportu i leje bandytów (tak zwanych thiefów)

chciałbym zwrócić tu waszą uwage na skillach,moim zdaniem ta gra ma je najlepiej zrobione :-D z resztą sami zerknijcie http://pl.youtube.com/watch?v=Mj1TDPxAhTs

polecam :] jak by co gram na servie Troy :-D

Dalem odpowiedz ...grałem tylko w jedną z wymienionych gier

Poniewaz gralem w kazda z tych gier i uwazam ze kazda jest super...

WoW kocham klimat War3, duzy swiat, horda i alliance (podzial), postacie !!

L2 Klimat, Questy, Zronicowanie postaci ( niema postaci nie pokonanej), System enchant i upgrade.

Guild fajna grafika, obecnie cala po Polsku !! , Wojny !!

Zgadzam się z Mrówek... Mam Taką Samą Opinię a grałemwe wszystkie Gry... Ale dodam cos jeszcze w WoWie są Niemili Polacy, w Lineage Troche a w Guild Wars Najbardziej Mili. PoZdRo DarkMan.

wow - bo sie juz od niego uzaleznilem haha :D

pozatym podoba mi sie wykreowany przez blizzard swiat, a w polaczeniu z tym o czym czytales w ksiazkach warcraft tworzy wspaniala calosc. pozdro

Witam. Jeśli chodzi o to w co bardziej lubię grać i co mi się podoba to oczywiście Guild Wars.

Na początek wypowiem się o L2 w sumie nie grałem w to tylko widziałem u kolegi jak walczył pvp i co nieco o tej grze słyszałem np. robienie tam questów jest bardzo długie trwają one po kilka godzin więc takie coś nie za bardzo mi się widzi. Do tego ta gra jest jeszcze na abonament chociaż istnieją prywatne serwery ale jak grac to tylko na globalu :PPPP.

Hummmm WoW troszkę w niego grałem 2 tygodnie na prywatnym serwerze 4-funn xp x20 xD DD to jest świetne nie musisz się męczyć z nabijaniem poziomu tylko kilka dni i masz już ten 70lvl i możesz zacząć chodzić na dungeony z dobrym raidem. Ostatnio też zacząłem grać na trialu w wowa i powiem, że już sam początek jest dobijający te bezsensowne i monotonne questy, idź tam, zabij to, zbierz to z moba, zanieś to, ech to jak chłopiec na posyłki. Więc trzeba spędzić troszkę czasu jako chłopiec na posyłki na globalu żeby wbić 60-70 lvl i dopiero wtedy gra się zacznie na dobre.

Co do GW gram w nią dopiero od roku i najbardziej przypadła mi do gustu, l2 i wow mogą się schować ;PPPP. Przynajmniej nie polega ona na bezsensownym nabijaniu poziomu. Jak wbijesz 20 gra dopiero się zaczyna. Musisz przejść na początek dosyć dużo questów i misji żeby przejść kampanie. No dobrze minęło już 2 tygodnie i załóżmy, że się już przeszło tą kampanie (mówię o początkujących graczach ;PPP dla gracza pr0 taka kampania to 2 dni może nawet mniej) i następną i tak dalej. Co dalej o.O ?? To, że rozpoczęła się nowa zabawa, ponieważ odblokowaliśmy w każdej z nich tryb Hard Mode. Co on nam udostępnia a to, że jak się wyjdzie z outposta to moby mają większy lvl i jeśli zabije się je wszystkie na danym obszarze to znaczy, że się zrobiło tak zwanego vanqa. No ale w każdej kampanii jest średnio około 40 obszarów no to troszkę tego jest ^^. Plus do tego wiele innych rozmaitych i ciekawych rzeczy tego typu.

No to jeśli chodzi o mój ranking według mojego upodobania GW-1 WoW-2 L2-3.

w pizdu z tym tematem kazdy mmo jest inny a porownywanie jaka gra jest lepsza na forum glownie poswieconemu grze: wow, troche bezsensu :D gw to nie mmo rpg wiec nie wiem tez jak mozna to porownac do wowa czy l2, znam ludzi ktorzy kiedys grali w wowa a teraz smigaja w gw czy odwrotnie i przeklinaja kazda z tych gier na przemian :D

Nie mówię, że wow czy l2 są złymi grami po prostu wole GW, ponieważ moim zdaniem ma lepszy klimat w wowa grałem na prywatnym serwerze i wiem, że też jest zajebisty. Natomiast w l2 nie miałem okazji zagrać :/// a w sumie jak powiedziałem jak grać to tylko na globalu bo poprostu nie lubię gier na abonament. Wow jest pod tym względem lepszy hummmmm jak dla większości ludzi na świecie, że tam graczy znajdziesz wszędzie a nie tylko w outpoście i to nie jest taka gra typowa rpg/taktyczna jak Guild Wars i nie musisz tam układać buildu z 8 skilli tylko możesz sobie używać wszystkich które masz. Ja po prostu myślę, że ci co nabili 20 lvl myślą sobie, że to koniec i już się nic dalej nie da zrobić a to jest właśnie plus, że nie trzeba nabijać poziomu jak w innych grach, takie myślenie musieli wynieść z tibi...

Sign in to follow this